Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Waldemar z "Rolnik szuka żony" nie jest zadowolony z listów
Newsy

Waldemar z "Rolnik szuka żony" zdradził, czemu zrezygnował z programu!

Waldemar z "Rolnik szuka żony" po raz pierwszy skomentował swoje odejście z programu! Waldemar był jednym z uczestników, których poznaliśmy na początku szóstej edycji hitu TVP. 46-letni rolnik z Mazowsza miał nadzieję, że w programie pozna wymarzoną kobietę, z którą mógłby założyć rodzinę. Niestety, szybko okazało się, że Waldemar nie jest zachwycony kandydatkami, które napisały do niego listy. Rolnik miał bowiem nadzieję, że zainteresują się nim młodsze kobiety. 

Spodziewałem się młodszych osób, ale to oddźwięk odbioru mojej osoby. Dając listy, ma człowiek z tyłu głowy informację, że chcąc stworzyć rodzinę, gdzieś wizerunkowo, byłoby fajnie parę lat młodszą partnerkę - rolnik komentował całą sytuację.

Ostatecznie Waldemar zaprosił do programu kilka kobiet - niestety, podczas pierwszych randek okazało się, że jedna z kandydatek... wcale nie chciała do niego wysyłać swojego listu! Wioletta pomyliła Waldemara z Jakubem! Panie próbowały oczarować Waldemara, ten jednak zdecydował, że nie chce kontynuować znajomości z żadną ze swoich kandydatek. Teraz zdradza dlaczego podjął taką decyzję!

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Waldemar szczerze o swoich kandydatkach

W czasie kiedy rolnicy z szóstej edycji "Rolnik szuka żony" decydowali, które kandydatki pojawią się w ich gospodarstwach, Waldemar ogłosił, że nie jest zainteresowany żadną z kobiet i zrezygnował z dalszego udziału w programie. Teraz rolnik zdradził, dlaczego podjął tak zaskakującą decyzję. Co powiedział o kobietach, które napisały do niego listy? Waldemarowi nie spodobała się żadna z kandydatek?

Nie chodziło mi o wygląd. Przecież uroda przemija. Po prostu nie zaiskrzyło. Nic na siłę. Nie chcę bawić się czyimiś uczuciami. Dlatego zrezygnowałem z programu - zdradził w rozmowie z "Rewią".

Waldemar zapewnia, że teraz wciąż szuka tej jedynej, wymarzonej kobiety. Jak ją sobie wyobraża?

Powinna mieć to coś. Chciałbym czerpać radość z przebywania w jej towarzystwie. Budzić się i zasypiać przy niej z uśmiechem na twarzy. Wierzę, że jak się szuka, to się znajdzie - przyznał rolnik.

Czy rolnik wkrótce się zakocha? Tego mu życzymy! Żałujecie, że Waldemar nie pojawia się już w programie "Rolnik szuka żony"?

Zobacz także: Myślisz, że znasz program "Rolnik szuka żony"? Sprawdź się w naszym quizie! Uważnie oglądasz 6. edycję?

Waldemar zdradził, dlaczego zrezygnował z dalszego udziału z "Rolnik szuka żony".

Waldemar z

Rolnik wciąż szuka wielkiej miłości.

Rolnik szuka żony
Mat. pras.

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anna i Jakub w programie Rolnik szuka żony
Facebook
Newsy
Anna żałuje, że zgłosiła się do programu "Rolnik szuka żony"? Posłuchajcie, co zdradziła nam kandydatka Jakuba!

Anna czy Ewa? Która kandydatka skradnie serce Jakuba z najnowszej edycji programu "Rolnik szuka żony"? Tego dowiemy się dopiero za kilka tygodni, ale po pierwszych odcinkach hitu TVP chyba wszystko wskazuje na to, że największe szanse u rolnika ma Anna. Piękna kobieta już na pierwszym spotkaniu zrobiła na Jakubie pozytywne wrażenie. Teraz widzowie będą mogli zobaczyć, czy po przyjeździe do domu rolnika pojawi się między nimi uczucie. Nam udało się porozmawiać z Anną, która przed kamerą Party.pl zdradziła, czy żałuje, że zgłosiła się do programu! Musicie posłuchać, co powiedziała nam kandydatka Jakuba! Zobacz także:   Marlena z "Rolnik szuka żony" ciężko pracuje, aby mieć na leki dla chorej matki. Internauci stanęli w jej obronie Jakub wybierze Annę?

Paweł Szakiewicz z "Rolnik szuka żony" z żoną i synem
Newsy
Paweł z "Rolnika" startował do Sejmu. Podczas głosowania pokazał całą rodzinę. Miesięczna Tosia jest przeurocza!

Paweł Szakiewicz z pierwszej edycji " Rolnik szuka żony " startował w wyborach parlamentarnych z ramienia PSL. Jak udało się nam ustalić, rolnik nie uzyskał mandatu. Jednak przy okazji wyborów uczestnik popularnego programu pokazał całą rodzinę. Jego żona Martyna Szakiewicz niedawno, bo 12 września, urodziła trzecie dziecko - małą Antosia. Z żoną Martyną, miesięczną córeczką, starszym synkiem Jasiem (5 l.) oraz młodszym Stasiem (1 l.) wybrali się na głosowanie.  Zobacz, jak wygląda teraz już 5-osobowa rodzina Szakiewiczów! Zobacz także:   Paweł Szakiewicz z żoną i synkiem na majówce w Warszawie. Pokazali, że Martyna karmi Stasia piersią

Martyna Szakiewicz i Paweł Szakiewicz
Instagram
TV-Show
Oto cała rodzina Pawła Szakiewicza: troje dzieci i ukochana żona! Uczestnik "Rolnik szuka żony" stworzył ciepły dom

Paweł Szakiewicz z pierwszej edycji " Rolnik szuka żony " dopiero niedawno pokazał jakim jest szczęściarzem. Po tym jak trzy lata temu ożenił się ze swoją sąsiadką Martyną, para szybko postarała się o dziecko. Jego żona - Martyna - ma już synka z poprzedniego związku 5-letniego Jasia, którego Paweł mocno pokochał. A 28 lutego 2018 roku na świecie pojawił się jego młodszy brat Staś. Nie minęło wiele czasu, a okazało się, że Martyna znowu jest w ciąży i miesiąc temu 12 września 2019 roku na świat przyszła Antonina.  Od tego czasu Martyna Szakiewicz  na swoim Instagramie pokazuje jak bardzo są szczęśliwi. Na wszystkich zdjęciach widać, że dom pełen dzieci to oczywiście wiele pracy, ale na szczęście to też o wiele więcej uśmiechu! Zobaczcie sami w naszej galerii. Zobacz także:   Paweł z "Rolnika" startował do Sejmu. Podczas głosowania pokazał całą rodzinę. Miesięczna Tosia jest przeurocza!

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner