Waldemar z "Rolnik szuka żony" nie jest zadowolony z listów

Waldemar z "Rolnik szuka żony" zdradził, czemu zrezygnował z programu!

Waldemar z "Rolnik szuka żony" nie jest zadowolony z listów

Waldemar z "Rolnik szuka żony" po raz pierwszy skomentował swoje odejście z programu! Waldemar był jednym z uczestników, których poznaliśmy na początku szóstej edycji hitu TVP. 46-letni rolnik z Mazowsza miał nadzieję, że w programie pozna wymarzoną kobietę, z którą mógłby założyć rodzinę. Niestety, szybko okazało się, że Waldemar nie jest zachwycony kandydatkami, które napisały do niego listy. Rolnik miał bowiem nadzieję, że zainteresują się nim młodsze kobiety. 

Spodziewałem się młodszych osób, ale to oddźwięk odbioru mojej osoby. Dając listy, ma człowiek z tyłu głowy informację, że chcąc stworzyć rodzinę, gdzieś wizerunkowo, byłoby fajnie parę lat młodszą partnerkę - rolnik komentował całą sytuację.

Ostatecznie Waldemar zaprosił do programu kilka kobiet - niestety, podczas pierwszych randek okazało się, że jedna z kandydatek... wcale nie chciała do niego wysyłać swojego listu! Wioletta pomyliła Waldemara z Jakubem! Panie próbowały oczarować Waldemara, ten jednak zdecydował, że nie chce kontynuować znajomości z żadną ze swoich kandydatek. Teraz zdradza dlaczego podjął taką decyzję!

Waldemar szczerze o swoich kandydatkach

W czasie kiedy rolnicy z szóstej edycji "Rolnik szuka żony" decydowali, które kandydatki pojawią się w ich gospodarstwach, Waldemar ogłosił, że nie jest zainteresowany żadną z kobiet i zrezygnował z dalszego udziału w programie. Teraz rolnik zdradził, dlaczego podjął tak zaskakującą decyzję. Co powiedział o kobietach, które napisały do niego listy? Waldemarowi nie spodobała się żadna z kandydatek?

Nie chodziło mi o wygląd. Przecież uroda przemija. Po prostu nie zaiskrzyło. Nic na siłę. Nie chcę bawić się czyimiś uczuciami. Dlatego zrezygnowałem z programu - zdradził w rozmowie z "Rewią".

Waldemar zapewnia, że teraz wciąż szuka tej jedynej, wymarzonej kobiety. Jak ją sobie wyobraża?

Powinna mieć to coś. Chciałbym czerpać radość z przebywania w jej towarzystwie. Budzić się i zasypiać przy niej z uśmiechem na twarzy. Wierzę, że jak się szuka, to się znajdzie - przyznał rolnik.

Czy rolnik wkrótce się zakocha? Tego mu życzymy! Żałujecie, że Waldemar nie pojawia się już w programie "Rolnik szuka żony"?

Zobacz także: Myślisz, że znasz program "Rolnik szuka żony"? Sprawdź się w naszym quizie! Uważnie oglądasz 6. edycję?

Waldemar zdradził, dlaczego zrezygnował z dalszego udziału z "Rolnik szuka żony".

Waldemar z "Rolnik szuka żony 6"

Rolnik wciąż szuka wielkiej miłości.

Rolnik szuka żony
Mat. pras.

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53