Nie da się ukryć, że Agnieszka Kaczorowska od jakiegoś czasu spełnia się w roli szczęśliwej mamy. Póki co wspólnie ze swoim ukochanym, Maciejem Pela wychowują dwie urocze córki, Emilkę i Gabrysię. Czy małżeństwo planuje powiększyć rodzinę? Tancerka szczerze odpowiedziała i... zaskoczyła wypowiedzią!

Reklama

Agnieszka Kaczorowska o trzecim dziecku

Agnieszka Kaczorowska nie może narzekać na nudę. Już od lat spełnia się w polskim show-biznesie, jako aktorka. Swoje miejsce znalazła przede wszystkim także na tanecznym parkiecie. Równie bliska jest jej tematyka samorozwoju. Jednak to dopiero rodzicielstwo sprawiło, że czuje się spełniona i szczęśliwa. Gwiazda wspólnie z ukochanym, Maciejem Pela doczekała się dwóch córek, Emilki i Gabrysi. Ostatnio Agnieszka Kaczorowska gorzko wypowiedziała się o rodzicielstwie, przyznając, że zdarzają się dni, podczas których czuje się bezsilna. Pomimo trudności to właśnie córki dają jej największą radość. Czy te doczekają się rodzeństwa?

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska otwarcie przyznaje: "Lubię zarabiać pieniądze, lubię mówić o tym głośno"

W rozmowie z reporterem Party.pl Agnieszka Kaczorowska zaskoczyła wypowiedzią:

- To jest w ten sposób, że gdybym miała pewność, że miałabym chłopca, to bym się zdecydowała, ale tej pewności nie mamy - wyznała żartobliwie.

Po chwili jednak sprecyzowała, jak w tym momencie wygląda sytuacja:

Zobacz także

- Nie wiem, to jest taka decyzja trudna, na ten moment nie jesteśmy gotowi na trzecie dziecko, przynajmniej tak mi się wydaje. A z drugiej strony bardzo się spełniamy jako rodzice, więc nie wiemy jeszcze. Nie podjęliśmy decyzji ani w jedną, ani w drugą stronę. Zobaczymy, jak to życie się potoczy - skwitowała.

Reklama

Tancerka opowiedziała także o tym, co obecnie zajmuje jej czas. Jeżeli chcecie wiedzieć, koniecznie zobaczcie cały wywiad!

Party.pl
Reklama
Reklama
Reklama