Cristiano Ronaldo
East News/Instagram

Zaskakujące wyznanie Cristiano Ronaldo! "W dzień finału Euro 2016, obudziłem się w łóżku z trzema blondynkami"

Cristiano Ronaldo
East News/Instagram

Jak Cristiano Ronaldo wspomina dzień finału Euro 2016? Piłkarz opowiedział o tym w wywiadzie dla France Football. O Ronaldo jest teraz głośno za sprawą biografii "Cristiano Ronaldo. Biografia". Autor książki, komentator sportowy Guillem Balagué, zdradził wiele sekretów z życia jednego z najbardziej pożądanych piłkarzy świata. Z fragmentów można wywnioskować, że Cristiano Ronaldo uwielbia kolekcjonować piękne kobiety jak trofea, ale jest też bardzo związany z mamą i zawsze przedstawiał jej swoje partnerki. Dużo w książce jest też oczywiście o piłce nożnej i miłości Ronaldo do jego kraju. Oczy całego świata były na niego zwrócone podczas finałowego meczu Portugalia-Francja na Euro 2016. Jak Cristiano Ronaldo wspomina dzień finału Euro 2016? Przy udzielaniu odpowiedzi na to pytanie, piłkarz postanowił nieco zażartować ;-).

W dzień finału Euro 2016, obudziłem się w łóżku z trzema blondynkami.

Później jednak opowiedział, jak było naprawdę:

Nie, tak na serio, obudziłem się świadomy, że to wyjątkowy dzień, że zagramy finał mistrzostw Europy we Francji przeciwko Francji, ale mimo to spałem osiem godzin (...) Jasne, przemawiam też w szatni Realu Madryt, ale przy Portugalii czułem, że mam konkretniejsze zadanie, bo piłkarze bardziej patrzą na mnie jak na lidera, kogoś, kto im pomaga i chroni ich.

Sportowiec dodał również, że nie miał takiej presji jak podczas finału Ligi Mistrzów:

Nie czułem takiej presji, co, na przykład, w finale Ligi Mistrzów z Realem Madryt. Z Portugalią nie mieliśmy nic do stracenia.  W Realu Madryt musisz wygrywać. W Portugalii, która, do tego lata, nie miała żadnego tytułu, jest inaczej. W szatni Realu Madryt, przed wyjazdem na mistrzostwa, koledzy sporo sobie ze mnie żartowali: Cristiano, tego lata będziesz miał długie wakacje!

Lubicie Cristiano Ronaldo? A może jesteście w teamie Messiego ;-)?

 

Zobacz: Cristiano Ronaldo to król nie tylko na boisku! Teraz piłkarz chce zarabiać na sprzedaży... ręczników!​

 

Cristiano Ronaldo wspomina finał Euro 2016

Cristiano Ronaldo w okularach
Getty Images

O Ronaldo właśnie ukazała się biografia, która od kilku dni jest tematem numer jeden!

Cristiano Ronaldo bez koszulki
East News

Więcej na temat Cristiano Ronaldo
Przeładuj

Skąd Dagmara z "Królowych życia" ma tyle pieniędzy? Jej odpowiedź rozbraja. Ale my wiemy, na czym się dorobiła

zobacz 00:59