Prokuratura zbada czy córki Marty Kaczyńskiej zostały znieważone
East News

Marta Kaczyńska i jej córki ofiarami hejtu? Sprawa trafiła do prokuratury!

Prokuratura zbada czy córki Marty Kaczyńskiej zostały znieważone
East News

Córki Marty Kaczyńskiej zostały znieważone?! Okazuje się, że do Prokuratury Okręgowej w Gdańsku wpłynęło zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Według doniesień Super Expressu, pismo wysłał prezes Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami. Ryszard Nowak zareagował bowiem na komentarze, które pojawiły się pod artykułem jednego z portali plotkarskich. Internauci mieli bowiem pozwolić sobie na niewybredne komentarze pod adresem wnuczek i córki śp. Lecha Kaczyńskiego.


Ryszard Nowak powołuje się na zapis w Konstytucji, według którego: Art. 216 § 2. Kodeksu Karnego mówi: Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

 

Warto przypomnieć, że to nie pierwszy raz, kiedy Ryszard Nowak interweniuje w prokuraturze. Prezes Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami oskarżał już m.in. Dodę, Nergala i Czesława Mozila o obrazę uczuć religijnych.

 

Myślicie, że prokuratura przychyli się do wniosku Ryszarda Nowaka i internauci obrażający Martę Kaczyńską i jej córki zostaną ukarani?

 

Zobacz także: Wspólne zdjęcia Marty Kaczyńskiej i Andrzeja Dudy prawdziwym HITEM sieci!

 

Córeczki Marty Kaczyńskiej zostały znieważone?

Marta Kaczyńska z córkami.

 

Więcej na temat Marta Kaczyńska Ryszard Nowak
Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52