Katarzyna Skrzynecka z mężem i córką 2018 Katarzyna Skrzynecka z mężem i córką 2018 Katarzyna Skrzynecka z mężem i córką 2018 Katarzyna Skrzynecka z mężem i córką 2018 Katarzyna Skrzynecka z córką 2013
Katarzyna Skrzynecka z mężem i córką 2018
To już duża panna
1/5
Katarzyna Skrzynecka z mężem i córką 2018

 

Mała Alikia Ilia - córka Katarzyny Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego przyszła na świat 23 listopada 2011 roku. Była bardzo wyczekiwanym dzieckiem przez parę, ponieważ nie jest tajemnicą, że starali się o dziecko od długiego czasu. 

Aktorka nigdy nie ukrywała swojego szczęścia i od samego początku pokazywała córeczkę na czerwonym dywanie. Mała jednak nie towarzyszy często rodzicom w wyjściach. Dlatego na przestrzeni lat można zauważyć jak się zmieniła. W tym roku Alikia będzie obchodzić siódme urodziny! 

Jak wyrosła zobacz w naszej galerii. Para była dzisiaj z córką w "Pytaniu na śniadaniu". Jak na nasze oko to radosna, uwielbiająca róż dziewczynka z szerokim uśmiechem!

Dlaczego rodzice nazwali ją grackim imieniem?

 

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka świętuje 46. urodziny! Jak się zmieniała?

2/5
Katarzyna Skrzynecka z mężem i córką 2018

Katarzyna Skrzynecka zdecydowała się na oryginalne imię dla swojej córki. Aktorka wybrała imię greckiego pochodzenia - Alikia.

- Nie mieliśmy żadnego problemu z zarejestrowaniem. Alikia to imię normalnie funkcjonujące w Europie - powiedziała w jednym z wywiadów Skrzynecka. Alikia oznacza w języku greckim szczera, prawdziwa, krystaliczna. - Nie nadałabym dziecku imienia tylko po to, żeby było oryginalne.

3/5
Katarzyna Skrzynecka z mężem i córką 2018

 

Katarzyna Skrzynecka z mężem Marcinem Łopuckim uwielbiają jeździć do Grecji. Uważają, że to ich drugi dom. Kochają gracką kuchnię, grecką gościnność i tamtejszy klimat. Wybór greckiego imienia dla córki był dla nich naturalny. 

4/5
Katarzyna Skrzynecka z mężem i córką 2018

 

Alikia ma dwoje starszego przyrodniego rodzeństwa - bliźnięta Paulę i Dawida. To dzieci Marcina Łopuckiego z jego poprzedniego związku. Paula i Dawid są już dorośli, mają 23 lata.

 
5/5
Katarzyna Skrzynecka z córką 2013
ONS.pl

 

Prawda, że mała się bardzo zmieniła? Do kogo jest teraz podobna córka Kasi Skrzyneckiej - do mamy czy do taty? :)