Hanna Żudziewicz pokazała zdjęcia i nagrania z cywilnego ślubu z Jackiem Jeschke. Tancerze "Tańca z Gwiazdami" przysięgali sobie miłość i chociaż nagrania z ich ślubu są wzruszające to serca internautów skradła ich mała córeczka. Zobaczcie, co w czasie ślubu rodziców robiła mała Róża.

Reklama

Córka Jacka Jeschke i Hanny Żudziewicz na ślubie rodziców

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke wzięli ślub w tajemnicy. Na razie cywilny. Pochwalili się zdjęciami z uroczystości w sieci. Gwiazdą jednak była nie para młoda a... mała Róża. Córeczka tancerzy skradła show podczas ceremonii:

Jeszcze takie wspomnienie zostawię Róża dbała, żeby suknia i buty mamy, prezentowały się dobrze.Ale na kościelnym ślubie jednak usiądzie z ciocią za rodzicami. Daleko za
- śmiała się Hania we wpisie na Instagramie.
Moje już wyczyściła wcześniej
- dodał Jacek Jeschke.

Zobacz także: Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke będą mieli drugie dziecko? Zaskoczyli wyznaniem
Córeczka Hanny Żudziewicz i Jacka Jeschke z "Tańca z Gwiazdami" była blisko rodziców również podczas najważniejszego momentu ceremonii. Zobaczcie słodkie kadry. W końcu szczęśliwy dzień jej rodziców był również jej szczęśliwym dniem.

Ślub Hanny Żudziewicz i Jacka Jeschke
Instagram @hannazudziewicz
Reklama

Zobacz także: Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke o udziale w „Tańcu z gwiazdami”. Jak sobie poradzą z dzieckiem? „Mamy nianie”
Internauci byli zachwyceni małą Różą. Nie szczędzili pod jej adresem miłych komplementów. Jak widać mała poprawiła humor nie tylko rodzicom:

Prawdziwa świadkowa, zawsze czuwa
Rodziców panny Róży, a państwa młodych przepraszam za to co teraz powiem, ale.... Różyczka rozbiła bank
Różka to prawdziwa wedding plannerka ,wszystko musi być ideolo. Gratulacje, wyglądaliście zjawiskowo
- pisali na Instagramie.
Ślub Hanny Żudziewicz i Jacka Jeschke
Instagram @hannazudziewicz
Hanna Żudziewicz w dniu ślubu
Hanna Żudziewicz w dniu ślubu Instagram@hannazudziewicz
Reklama
Reklama
Reklama