Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke w rozmowie z Party.pl opowiedzieli o ukochanej córce i zabrali głos ws. powiększenia rodziny. Zakochani planują drugie dziecko? Nie uwierzycie, co nam zdradzili. Posłuchajcie rozmowy z tancerzami, których już wkrótce znów zobaczymy w "Tańcu z Gwiazdami".

Reklama

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke planują powiększenie rodziny?

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke już od kilku lat tworzą szczęśliwy związek, a w październiku 2022 roku na świecie pojawiła się ich urocza córeczka. Dumni rodzice nie ukrywają wizerunku małej Róży i chętnie publikują na Instagramie zdjęcia i nagrania z dziewczynką. Córka Hanny Żudziewicz i Jacka Jeschke jest prawdziwym słodziakiem i od pierwszych chwil skradła serca internautów. Teraz reporter Party.pl zapytał szczęśliwych rodziców o ich największy skarb.

Dodała do naszego życia wiele miłości, radości, energii. Wiadomo, że czasami jest ciężko. Nie ukrywajmy, mamy i córeczkę, psa i sami mamy dużo roboty i czasami jest ciężko
wyznał Jacek Jeschke.

A co zdradziła Hanna Żudziewicz? Tancerka wspomniała o powiększeniu rodziny! Para jest gotowa na drugie dziecko? Posłuchajcie sami!

Reklama

Zobacz także: Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke o udziale w „Tańcu z gwiazdami”. Jak sobie poradzą z dzieckiem? „Mamy nianie”

Hanna Żudziewicz pochwaliła się swoim szczęściem
Instagram @hannazudziewicz
Reklama
Reklama
Reklama