Kandydatki Łukasza z piątej edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook

Pamiętacie Iwonę z piątej edycji "Rolnika"? Spójrzcie na jej najnowsze zdjęcie!

Kandydatki Łukasza z piątej edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook

Pamiętacie Iwonę z piątej edycji programu "Rolnik szuka żony"? Iwona walczyła o względy Łukasza Sędrowskiego i była jedną z trzech kandydatek, które rolnik zaprosił do swojego domu. Niestety, dość szybko okazało się, że między Iwoną a Łukaszem nie narodziło się uczucie- kobieta zauważyła, że nie ma szans u rolnika. Podczas randki z Łukaszem Iwona powiedziała wprost, że nie będzie o niego walczyć ponieważ widzi, że to Agata jest jego faworytką. 

Podejrzewam od samego początku kogo wybrałeś, dlatego się wycofałam- powiedziała do Łukasza. 

Po tej rozmowie rolnik podziękował Iwonie za udział w programie i się pożegnali. Iwona zniknęła z programu, a teraz fani "Rolnika" z pewnością zastanawiają się, co u niej słychać. Bardzo się zmieniła? Spójrzcie na jej zdjęcie!

Iwona z "Rolnika" pochwaliła się swoim sukcesem

Iwona co jakiś czas publikuje w sieci swoje zdjęcia dzięki czemu fani programu "Rolnik szuka żony" mogą zobaczyć, jak teraz wygląda i co u niej słychać. Ostatnio okazało się, że była kandydatka Łukasza Sędrowskiego skończyła studia licencjanckie! 

Małe świętowanie, studia licencjackie zakończone z wynikiem pozytywnym
Ale to nie koniec mojej edukacji...- napisała na Facebooku. 

A jak teraz wygląda uczestniczka piątej edycji hitowego programu o rolnikach? Iwona jakiś czas temu nieco zmieniła kolor włosów. Zobaczcie sami! Żałujecie, że Iwona tak szybko pożegnała się z "Rolnik szuka żony"? Waszym zdaniem pasowała do Łukasza?

Przypominamy, że o względy Łukasza w piątej edycji programu TVP walczyły: Agata, Paulina i właśnie Iwona. Po tym, jak Iwona odeszła z programu rolnik powiedział Paulinie, która była pewna, że to ona jest jego faworytką, że chce być z Agatą. Paulina była wściekła i urządziła rolnikowi ostrą awanturę. Łukasz w jednym z ostatnich odcinków show oświadczył się Agacie, jednak po zakończeniu "Rolnika" okazało się, że para podjęła decyzję o rozstaniu.  

Zobacz także: Zbyszek z "Rolnika" pokazał zdjęcie z Agatą! Była narzeczona Łukasza komentuje: "To był cudowny weekend"

Iwona z "Rolnika" skończyła studia licencjackie. 

 

 

Jakiś czas temu była uczestniczka show TVP zmieniła kolor włosów.

 

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09