Kandydatki Łukasza z piątej edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook

Pamiętacie Iwonę z piątej edycji programu "Rolnik szuka żony"? Iwona walczyła o względy Łukasza Sędrowskiego i była jedną z trzech kandydatek, które rolnik zaprosił do swojego domu. Niestety, dość szybko okazało się, że między Iwoną a Łukaszem nie narodziło się uczucie- kobieta zauważyła, że nie ma szans u rolnika. Podczas randki z Łukaszem Iwona powiedziała wprost, że nie będzie o niego walczyć ponieważ widzi, że to Agata jest jego faworytką. 

Podejrzewam od samego początku kogo wybrałeś, dlatego się wycofałam- powiedziała do Łukasza. 

Po tej rozmowie rolnik podziękował Iwonie za udział w programie i się pożegnali. Iwona zniknęła z programu, a teraz fani "Rolnika" z pewnością zastanawiają się, co u niej słychać. Bardzo się zmieniła? Spójrzcie na jej zdjęcie!

Iwona z "Rolnika" pochwaliła się swoim sukcesem

Iwona co jakiś czas publikuje w sieci swoje zdjęcia dzięki czemu fani programu "Rolnik szuka żony" mogą zobaczyć, jak teraz wygląda i co u niej słychać. Ostatnio okazało się, że była kandydatka Łukasza Sędrowskiego skończyła studia licencjanckie! 

Małe świętowanie, studia licencjackie zakończone z wynikiem pozytywnym
Ale to nie koniec mojej edukacji...- napisała na Facebooku. 

A jak teraz wygląda uczestniczka piątej edycji hitowego programu o rolnikach? Iwona jakiś czas temu nieco zmieniła kolor włosów. Zobaczcie sami! Żałujecie, że Iwona tak szybko pożegnała się z "Rolnik szuka żony"? Waszym zdaniem pasowała do Łukasza?

Przypominamy, że o względy Łukasza w piątej edycji programu TVP walczyły: Agata, Paulina i właśnie Iwona. Po tym, jak Iwona odeszła z programu rolnik powiedział Paulinie, która była pewna, że to ona jest jego faworytką, że chce być z Agatą. Paulina była wściekła i urządziła rolnikowi ostrą awanturę. Łukasz w jednym z ostatnich odcinków show oświadczył się Agacie, jednak po zakończeniu "Rolnika" okazało się, że para podjęła decyzję o rozstaniu.  

Zobacz także: Zbyszek z "Rolnika" pokazał zdjęcie z Agatą! Była narzeczona Łukasza komentuje: "To był cudowny weekend"

Iwona z "Rolnika" skończyła studia licencjackie. 

 

 

Jakiś czas temu była uczestniczka show TVP zmieniła kolor włosów.

 

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony