Poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka
East News

Co się dzieje z kelnerką, która płynęła z Woźniakiem-Starakiem? Jej miejsce w pracy zajęła inna osoba

Poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka
East News

Piotr Woźniak-Starak został odnaleziony po czterech dniach poszukiwań na mazurskim jeziorze Kisajno. Producet filmowy, a prywatnie mąż Agnieszki Woźniak-Starak, zaginął w niedzielę 18 sierpnia podczas rejsu motorówką. Towarzyszyła mu 27-letnia Ewa O., kelnerka z jednej z okolicznych restauracji, która zeznała, że podczas ostrego skrętu oboje wypadli za burtę. Kobiecie udało się samodzielnie dopłynąć do brzegu, a Piotr Woźniak-Starak zaginął. Dziś, 22 sierpnia, wiceszef MSWiA poinformował, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione. Na jaw wyszło także, co się dzieje z Ewą O. 

Ewa O. nie wróci już do pracy

W sprawie zaginięcia Piotra Woźniaka-Starak od początku duże emocje budzi towarzysząca mu kobieta. Szybko okazało się, że 27-latka z Łodzi uwielbia sporty wodne, a przede wszystkim żeglarstwo. Pracowała w jednej z restauracji. Teraz Fakt24 informuje, że Ewa prawdopodobnie nie wróci do pracy, bo jej miejsce zajęła już inna osoba. 

Fakt24 dowiedział się także, Ewa została przesłuchana w charakterze świadka i wyjechała do małej miejscowości niedaleko Giżycka. Tam przebywa w jednym z domków, które wynajmuje restauracja. Co ciekawe, według doniesień, Ewa pilnowana jest przez ochroniarzy. 

Piotr Woźniak-Starak zaginął 18 sierpnia na mazurskim jeziorze Kisajno

Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak wpatrzeni w siebie
East News

Piotr Woźniak-Starak płynął z 27-letnią kelnerką

Poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka
East News

 

Więcej na temat Piotr Woźniak-Starak
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48