Dorota Wellman
ONS.pl

 

Dziś, 6 lutego, podczas "Dzień Dobry TVN" Dorota Wellman nagle zniknęła z wizji! Po godzinie 10. Marcin Prokop został sam w studio i poinformował widzów, że jego telewizyjna partnerka ma niedyspozycję i teraz on sam dalej poprowadzi program.

 

UWAGA! NOWY KOMENTARZ: Co z Dorotą Wellman po nagłym zasłabnięciu w "Dzień Dobry TVN"? Zabrała głos! "Plotki o mojej śmierci..."

 

Co się stało Dorocie Wellman?

 

Pojawiają się komentarze, że pod studiem DDTVN pojawiła się błyskawicznie karetka.

 

- Dorota już od wejścia do studia tego poranka narzekała na nadciśnienie i skarżyła się, że boli ją serce. Ale normalnie rozpoczęła prowadzenie programu od ósmej - mówi „Faktowi” osoba z produkcji „Dzień dobry TVN”.

 

Podobno Dorota Wellman zasłabła w czasie przerwy reklamowej. Stan dziennikarki poprawił się na tyle, że po zakończeniu nagrania dziennikarka wyszła sama ze studia i odjechała z kierowcą.

Jak się dowiedzieliśmy, niedyspozycja Doroty Wellman nie była na tyle poważna, żeby jutro nie pojawiła się normalnie w jako prowadząca DDTVN w duecie z Marcinem Prokopem.

- Jutro Dorota Wellman planuje poprowadzić DDTVN - powiedziała nam Paulina Sztych z biura prasowego TVN.

 

W środę na wizji pewnie dziennikarka sama powie, co dokładnie się stało. Ale dobrze, że jutro będziemy mogli zobaczyć Dorotę Wellman w zdrowiu i w humorze.

 

Odetchnęliście z ulgą?

 

Zobacz także: Wellman wbiła szpilę Rozenek? Gwiazda opowiadała o chronieniu prywatności, a wtedy Dorota zadała niewygodne pytanie!  

 

Dorota Wellman ma 57 lat. 

Dorota Wellman i Marcin Prokop
East News

 

Duet Wellman - Prokop prowadzi wspólnie wydanie DDTVN od 2008 roku.

Dorota Wellman zniknęła z DDTVN

 

Więcej na temat Dorota Wellman Dzień Dobry TVN