Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Herbuś wspomina aferę z Herde
Akpa
Newsy

Herbuś przerywa milczenie w sprawie Herde. Sporo się zmieniło po jej zwolnieniu

"Nie spodziewam się już ataku"

Nie da się ukryć, że ten rok w show-biznesie obfitował w wiele skandali i wydarzeń, o których będziemy jeszcze długo pamiętać. A wszystko rozpoczęło się już w styczniu, kiedy wybuchła afera z Małgorzatą Herde w roli głównej. Przebiegła menadżerka została zwolniona przez wszystkie swoje gwiazdy, a tabloidy głośno spekulowały o kradzieżach, których Herde miała się dopuścić. Przypomnijmy: Herde znalazła sposób, aby wykręcić się od spłaty długów. Ma już plan

Najbardziej poszkodowaną klientką Herde zdawała się być Edyta Herbuś. Aktorka i tancerka poniosła ponoć ogromne straty finansowe, ale do tej pory była raczej mocno powściągliwa w komentowaniu całej afery. Teraz najwyraźniej jednak nabrała dystansu do sprawy i pokusiła się o refleksję na łamach tygodnika "Gwiazdy". Herbuś przyznaje, że bez Herde żyje jej się dobrze i ma zdecydowanie lepszy kontakt z dziennikarzami. Dodaje również, że przedstawiciele mediów także są miło zaskoczeni.
 

Dobrze mi się żyje. Wsparcie dostaję z innych źródeł, kiedy go potrzebuję. Bez agenta pracuje się na pewno inaczej, ale cenię sobie ten bezpośredni kontakt z mediami i dziennikarzami. Czasem mam wrażenie, że dopiero teraz mamy okazję się poznać i niektórzy wydają się mocno zaskoczeni. Ja też zmieniłam stosunek do pewnych rzeczy. Nie spodziewam się już ataku i myślę, że to dobra zmiana. Proszę trzymać za mnie kciuki - zdradza "Gwiazdom" Herbuś.


Znamienne jest również to, że od czasu rozstania z Herde, Edyta skupiła się głównie na obowiązkach zawodowych i rzadko pojawia się na salonach.

Zobacz: "Takich oszustów jak Herde, którzy kradną, jest więcej"

Małgorzata Herde na salonach:

Ile pieniędzy Małgorzata Herde ukradła Edycie Herbuś?
ONS
Newsy
Herde sprytnie to wykombinowała. Kiedy Herbuś pytała o pieniądze, słyszała że...
A Edyta we wszystko wierzyła

Po ubiegłotygodniowych artykułach "Flesza" i "Wprost" spadła fala krytyki nie tyle na Małgorzatę Herde , co na... Edytę Herbuś . Dlaczego nie zauważyła, że na jej konto nie wpływają pieniądze od dwóch lat? Jak mogła pozwolić sobie na wciskanie bajek o braku rozliczeń za kontrakty? "Party" postanowiło sprawdzić realną sytuację tancerki. Przypomnijmy: Szok! Herde nie płaciła Herbuś i Kwaśniewskiej od... Okazuje się, że Edyta była świadoma kwot jakie zarabiała , ale nie otrzymywała ich ze względu na oszustwa menadżerki. - Edyta nie zauważyła braku pieniędzy! Wiele razy pytała agentkę o zaległe kwoty. Za każdym razem słyszała, że firmy, które miały zapłacić, nie wywiązują się ze zobowiązań. Herde twierdziła nawet, że ma zamiar odzyskać długi przez firmy windykacyjne - tłumaczy "Party" przyjaciółka Herbuś. "Party" oznajmia także, że sytuacja Edyty była o tyle trudna, że przyjaźniła się ze swoją agentką , przez co ufała jej bezgranicznie w kwestiach finansowych. Podobno Herde przekazywała Herbuś pieniądze, ale tylko te z mniejszych kontraktów, dzięki czemu gwiazda miała pieniądze na przeżycie . Niestety na luksusy już nie starczało, przynajmniej dla Edyty. Zobacz: Herde chciała przynależeć do wyższych sfer - Były najlepszymi przyjaciółkami, ale to już przeszłość. Rozmawiają teraz tylko za pośrednictwem adwokatów - mówi znajomy gwiazdy. Nie jest również prawdą, że Edytą zainteresował się komornik . Chociaż Herbuś nie dostawała zarobionych pieniędzy to płaciła podatki. Według informacji magazynu, Herde jest winna byłej klientce 600 tysięcy złotych . Ciekawe czy i po tej publikacji otworzy szampana w jakiejś drogiej knajpie w Europie? Zobacz: W Polsce afera, a Herde żyje jak hrabianka Małgorzata Herde i jej luksusowe życie:

Ola Kwaśniewska zwolniła menadżerkę
ONS
Newsy
Aż 6 gwiazd zwolniło menadżerkę!? Herbuś to był początek
Kto jeszcze zakończył współpracę z Małgorzatą Herde?

W niedzielę wieczorem Edyta Herbuś w specjalnym oświadczeniu nadesłanym do naszej redakcji poinformowała, że kończy współpracę z dotychczasową menadżerką, Małgorzatą Herde . Była to decyzja o tyle zaskakująca, że panie od wielu lat oprócz kontaktów czysto zawodowych, prywatnie bardzo się przyjaźniły. Przypomnijmy: Edyta Herbuś zwolniła  wieloletnią menadżerkę W kuluarach zaczęły krążyć informacje, że Herbuś nie jest jedyną gwiazdą, która zakończyła współpracę z Herde. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, z usług menadżerki zrezygnowały też Ola Kwaśniewska i Dorota i Nicole Soszyńskie . Żadna z nich nie chciała jednak komentować tych informacji. W sprawach zawodowych proszą jednak o bezpośredni kontakt z nimi, bez udziału pośredników czy dotychczasowej menadżerki . Nasze źródło informuje, że podobnie sytuacja wygląda w przypadku Pauliny Krupińskiej i Kamili Szczawińskiej , które nie udzielają komentarzy w tej sprawie. Małgorzata Herde pozostaje dyrektor generalną biura Miss Polonia. Pod znakiem zapytania stoi dalsza współpraca z Karoliną Malinowską , która od dwóch dni nie odpowiada na telefony dziennikarzy. Z pewnością jest to sytuacja bez precedensu - co najmniej cztery gwiazdy w tym samym czasie rozwiązują umowę z tą samą menadżerką, a w kolejce czekają następne. Zbieg okoliczności czy miały swoje powody? W show-biznesie pojawiły się informacje jakoby chodziło o brak porozumienia w kwestiach finansowych. AKTUALIZACJA: Karolina Malinowska również zrezygnowała ze współpracy z Małgorzatą Herde. Treść oświadczenia i szczegóły rozstania tutaj . Edyta Herbuś i Aleksandra Kwaśniewska na gali Najlepsze dla Urody 2014:

Korwin o rozstaniu Herde z gwiazdami
ONS
Newsy
Korwin ujawnia kulisy rozstania gwiazd z Herde
Dziennikarka wie o co poszło?

Sporo emocji w ostatnich dniach wywołuje osoba Małgorzaty Herde . Menadżerka przez kilka lat zajmowała się m.in. Edytą Herbuś i Aleksandrą Kwaśniewską , ostatnio jednak zebrały się nad nią ciemne chmury. Gwiazdy z którymi dotychczas współpracowała niemal jednocześnie zerwały z nią umowy i z dnia na dzień zakończyły współpracę. Przypomnijmy: Aż 6 gwiazd zwolniło menadżerkę! Herbuś to był początek Taka wiadomość uruchomiła lawinę komentarzy w sieci oraz wśród osób z branży show-biznesowej. Spekuluje się o powodach, dla których gwiazdy zakończyły współpracę z Herde, a także okolicznościach samych rozstań. Głos w tej sprawie zabrała również Karolina Korwin Piotrowska , która skomentowała nieoczekiwaną wiadomość na swoim Facebooku. Dziennikarka sugeruje w nim, że Herde wykorzystała swoje podopieczne i złamała... Siódme Przykazanie z Dekalogu, które mówi "Nie kradnij" . Domyślacie się, co miała dokładnie na myśli?   Może nie jestem histeryczną fanką niektórych celebrytek, ale mam w sobie wręcz organiczną niezgodę niesprawiedliwość, wykorzystywanie innych oraz na łamanie przykazania nr 7. Mam ogromną nadzieję, Dziewczyny, że z tej sytuacji to Wy wyjdziecie wygrane i bardzo szczerze Wam tego życzę. Walczcie. Nie poddawajcie się. Trzymam za Was kciuki. Trzeba walczyć o swoje, o godność, sprawiedliwość i nie dać się sprowadzić do roli ofiary. Ten szołbiznes jest jaki jest. Nie jest idealny, bywa podły, tani i głupi, ale nie pozwólmy, by był jeszcze gorszy. Trzymajcie się mocno - skomentowała Korwin. Atmosfera wokół zwolnienia Małgorzaty Herde przez gwiazdy robi się coraz gęstsza. Kwaśniewska i pozostałe eks-podopieczne powinny zająć stanowisko w tej sprawie? Zobacz: Doda pobiła menadżera   Ola Kwaśniewska i Edyta Herbuś na salonach:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner