Bill Cosby przyznał się, że dawał środki nasenne kobietom aby je wykorzystać seksualnie
East News
Newsy

Oskarżony o gwałt Bill Cosby przerywa milczenie! Co napisał?

Oskarżony o gwałt Bill Cosby przerywa milczenie! Co napisał?

Bill Cosby po raz pierwszy zabrał głos od czasu, gdy 30 grudnia 2015 sąd w Pensylwanii zadecydował, że znany amerykański komik odpowie za gwałt. Gwiazdor zamieścił post na swoim profilu na Twitterze.

Jak trenerzy przyjęli Sylwię Grzeszczak w "The Voice of Poland"? "Pytała, jak to będzie, co ma robić"

Bill Cosby przerywa milczenie w sprawie oskarżenia o gwałt

Sprawa zarzutów wobec Billa Cosby'ego trwa od dłuższego czasu. 50 kobiet oskarża słynnego aktora i komika o molestowanie seksualne, do którego miało dochodzić wiele lat temu, w czasie największej popularności gwiazdora. Obecnie Cosby ma już oficjalnie postawione zarzuty gwałtu na Andrei Constand. Miało do niego dojść w 2004 roku. Oskarżenie wobec aktora wpłynęło do sądu w Pensylwanii niemal w ostatniej chwili. Już w styczniu sprawa uległaby przedawnieniu. W 2005 roku przeprowadzono już dochodzenie tej sprawie, lecz umorzono je z powodu braku dowodów. Rok później miało dojść do ugody, której warunki nie są znane. Obecnie miały pojawić się nowe dowody, które są podobno wystarczająco mocno, by pogrążyć gwiazdora. Sąd wydał nakaz aresztowania. Jednak dzięki milionowej kaucji, aktor przebywa obecnie w swoim domu. 78-letniemu Cosby'emu grozi od 5 do 10 lat pozbawienia wolności. Po raz pierwszy od wznowienia sprawy aktor zabrał głos za pośrednictwem swojego profilu na Twitterze:

Przyjaciele i Fani, dziękuję Wam - napisał Bill Cosby.

Niektórzy internauci zareagowali w sposób, którego Cosby chyba nie spodziewał się.

"Żartujesz sobie?" - pojawiło się pod tweetem aktora

 

Jaki będzie finał sprawy słynnego komika? Czy w ślad za Andreą Constand pójdą również inne kobiety, oskarżające Cosby'ego o molestowanie seksualne?

 

Zobacz też: 35 ofiar Billa Cosby'ego na okładce "New York Magazine"

 

Bill Cosby został oficjalnie oskarżony o gwałt

 

Bill Cosby przyznał się, że dawał środki nasenne kobietom aby je wykorzystać seksualnie

 

Komik podziękował fanom za wsparcie

 

Bill Cosby

Bill Cosby przyznał się, że dawał środki nasenne kobietom aby je wykorzystać seksualnie
East News
Newsy
A jednak... Bill Cosby przyznał się do odurzania kobiet i gwałtu
O gwałt oskarża go już 40 ofiar

Bill Cosby przez wiele lat był jednym z ulubionych aktorów komediowych nie tylko w Ameryce . Również w Polsce miał grono fanów, którzy z sentymentem wspominają kultowy serial "The Cosby Show". Niestety, wizerunek gwiazdora legł w gruzach, kiedy kilkadziesiąt już kobiet oskarżyło go o wykorzystanie seksualne . Cosby do tej pory nie przyznawał się do zarzucanych mu czynów i nie chciał rozmawiać na ten temat podczas wywiadów z dziennikarzami. Ale może to się zmieni... Zagraniczne media dotarły bowiem do akt sprawy z 2005 roku, kiedy to Andrea Constand, była pracownica Temple University, w której studiował także komik (a później był członkiem rady powierniczej szkoły), wytoczyła proces Cosby'emu. Oskarżyła go o odurzenie lekami i gwałt. Z dokumentów wynika, że aktor przyznał się wtedy przed sądem do kupowania silnych środków nasennych, które miał podawać kobietom. Sprawa zakończyła się ugodą. Bill Cosby zapłacił pokrzywdzonej kobiecie nieustaloną dotąd sumę pieniędzy. Myślicie, że po tym jak media ujawniły sprawę sprzed 10 lat Bill Cosby zacznie w końcu się tłumaczyć publicznie? Polski show-biznes też niestety ma swoje afery o molestowanie. Zobacz: Gwiazda Rancza oskarżyła kolegę z planu o molestowanie seksualne Zobacz na Polki.pl: Sprawa Polańskiego

Bill Cosby uslyszał wyrok. Aktor trafi do więzienia
East News
Newsy
Bill Cosby skazany! Słynny komik trafi do więzienia! Na ile?
Bill Cosby skazany! Słynny komik trafi do więzienia! Na ile?

  Stało się! Bill Cosby został skazany! Sprawa hollywoodzkiego aktora ciągnie się od dawna. Od kilku lat ponad 50 kobiet głośno przyznaje, że były  molestowane seksualnie przez słynnego komika . W kwietniu w sądzie w Pensylwanii, Bill Cosby został uznany za winnego w sprawie gwałtu na Andrei Constand - w 2004 roku Cosby podał jej środki odurzające i molestował seksualnie. Teraz sąd ogłosił, jaką poniesie za to karę. Zanim aktor usłyszał wyrok, sędzia prowadzący sprawę mówił o nim wprost, że jest "agresywnym przestępcą seksualnym". Ile lat Bill Cosby spędzi w więzieniu?   Bill Cosby idzie do więzienia!    Sąd zdecydował, że Bill Cosby spędzi od trzech do dziesięciu lat w więzieniu. Aktor będzie mógł starać się o wcześniejsze wyjście dopiero po trzech latach. Zobaczcie, co mówił sędzia Steven O'Neill w czasie ogłaszania wyroku. Nadszedł czas na sprawiedliwość, która, panie Cosby, zatoczyła koło właśnie w pana kierunku. W końcu nadszedł ten czas. Został Pan skazany za bardzo poważne przestępstwo - mówił sędzia.  Bill Cosby musi również zapłacić 25 tysięcy dolarów grzywny. Aktor trafi również na listę groźnych przestępców seksualnych. Waszym zdaniem to wystarczająca kara?   Zobacz także:  Bill Cosby przerywa milczenie. Aktor odniósł się do zarzutów w sprawie gwałtu!   Bill Cosby został skazany. Aktor trafi do więzienia na minimum trzy lata.

Bill Cosby przyznał się, że dawał środki nasenne kobietom aby je wykorzystać seksualnie
East News
Newsy
35 ofiar Billa Cosby'ego na okładce "New York Magazine"
To przerażający widok

Billy Cosby przez ponad 50 lat był idolem Amerykanów i jednym z najbardziej znanych komików świata. Jego nieskazitelny wizerunek legł w gruzach, gdy ponad rok temu komik został oskarżony o molestowanie seksualne przez ponad 30 kobiet! Jego ofiary przerwały milczenie i z każdym dniem poznawaliśmy coraz więcej szczegółów skandalicznych zachowań komika. Dziś na Instagramie "New York Magazine" pojawiła się najnowsza okładka magazynu, na której znalazło się 35 ofiar Billa Cosby'ego. Biało-czarne zdjęcie ukazuje 35 kobiet, które siedzą na krzesłach i patrzą w obiektyw. Jedno krzesło jest puste. To krzesło dla kobiety, która boi się wyznać prawdę o swoim spotkaniu z komikiem.   So far, 46 women have come forward to accuse Bill Cosby of sexual assault, in some cases, according to a recently unsealed deposition, with the aid of quaaludes—a powerful sedative that can render a person functionally immobile. But these allegations are by no means new, with some stretching back decades—to a time when the culture of rape in America left victims little recourse but to suffer silently, and in shame. Today, the way we think and talk about rape has evolved, creating a safer space for survivors to feel empowered by speaking up and reclaiming their victimhood. And that’s led us here. Of the 46 women who have come forward to accuse Cosby, we spoke to 35 of them — “a sorrowful sisterhood” of women united by their dark experiences, steadfast in their resolve to remain silent no more. Read more: nymag.com/cosby-women. 📷: Amanda Demme A photo posted by New York Magazine (@nymag) on Jul 26, 2015 at 6:05pm PDT W środku magazynu znajduje się artykuł, który szczegółowo opisuje historie wszystkich 35 kobiet, które zostały wykorzystane seksualnie przez komika. Wszystkie opowieści mają podobny scenariusz. Bill najpierw dorzucał kobietom...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner