Meghan Markle piękne zdjęcia
Instagram

Meghan Markle miała romans z Davidem Beckhamem?! "Była nim zauroczona"

Meghan Markle piękne zdjęcia
Instagram

Nie od dziś wiadomo, że Meghan Markle i Harry przyjaźnią się z Victorią i Davidem Beckham. W końcu para pojawiła się nawet na ich ślubie, ale jak dotąd nie były znane początki ich znajomości. Okazuje się, że księżna i piłkarz znają się już od dawna, a jak donoszą brytyjskie media Meghan miała nadzieję na bliższą relacje. Co stanęło na przeszkodzie?

Gdzie Meghan Markle poznała Davida Beckhama?

Meghan i Victoria się przyjaźnią, ale wszystko wskazuje na to, że Meghan mogła być zakochana w mężu projektantki:

Niewielu ludzi zdaje sobie z tego sprawę, ale Meghan miała na oku Davida Beckhama na długo przed pojawieniem się Harry'ego - podaje serwis New Idea.

Według doniesień „Daily Mail” podczas pobytu w Londynie Meghan zatrudniła doradców ds. public relations, którzy informowali ją gdzie warto bywać. W ten sposób aktorka znalazła się na koncercie, gdzie poznała Pixie Lott, dzięki której poznała Davida.

Meghan oczywiście zawsze podziwiała Davida z daleka i wiedziała, że ​​jest zajęty, ale i tak ją pociągał. Im więcej rozmawiali, tym bardziej była nim zauroczona – chociaż wiedziała, że do niczego nie dojdzie z powodu Victorii.

Chociaż byłą aktorkę i piłkarza nie połączyła żadna głębsza relacja, ale okazało się, że przyjaźń, która się wtedy zaczęła trwa do dziś.

Co sprawiło, że ta przyjaźń trwa do dziś?

Ta znajomość okazała się korzystna dla obu stron i od kiedy Meghan została żoną Harry'ego - wszyscy czworo o nią dbają! Harry zanim zaczął spotykać się z Markle znał Davida i współpracował z nich przy różnego rodzaju akcjach charytatywnych. Nic więc dziwnego, że Beckhamowie pojawili się na weselu książęcej pary w maju 2018 roku. Obie kobiety też mają doskonałe relacje. Meghan chwali styl Victorii i nawet czasem wybiera jej projekty. Korzystała też z jej porad przy urządzaniu rezydencji Frogmore Cottage. Z kolei Victoria w jednym z wywiadów nazwała księżną piękną, silną i cudowną kobietą.

Raczej o romansie między Meghan a Davidem nie może być mowy, skoro relacje między jego żoną a przyjaciółką są tak dobre! Jak sądzicie?

Zobacz takżeMeghan Markle już planuje drugie dziecko? Archie wkrótce będzie miał rodzeństwo?

 

Victoria i David Beckham na ślubie Meghan i Harry'ego

 Victoria i David Beckham na ślubie Meghan
East News

Meghan miała romans z Davidem?

Meghan Markle i David Beckham
East News

 

Więcej na temat David Beckham Meghan Markle
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01