Meghan Markle i królowa Elżbieta II podczas oficjalnej wizyty
East News

Co królowa Elżbieta sądzi o Meghan? Czy woli ją od Kate? Wiemy!

Meghan Markle i królowa Elżbieta II podczas oficjalnej wizyty
East News

 

Książę Harry to ulubiony wnuk królowej Elżbiety II. Dlatego też monarchini ciężko znosiła wszystkie skandale z jego udziałem. Gdy okazało się, że Harry ustatkował się i znalazł kobietę swojego życia, wszyscy byli szczęśliwi. Jednak Harry przyzwyczaił rodzinę do tego, że zawsze idzie pod prąd, dlatego i jego ukochana nie mogła być zwyczajna. Harry zakochał się w aktorce, a do tego rozwódce i Amerykance. Choć królowa zachwycona nie była, cieszyła się, że jej wnuk znalazł szczęście. I wtedy się zaczęło - seria wpadek Meghan. Zła stylizacja, selfie z fanami, publiczne okazywanie uczuć. Królowa zapewne powiedziała, że to musi się skończyć - i skończyło zaraz po ślubie. Meghan zmieniła garderobę, przestała rozdawać autografy, łapać ukochanego za rękę podczas oficjalnych przyjęć, i choć czasem zapomni się albo wybierze złą kreację, zmianę w postępowaniu księżnej widzą wszyscy. I dlatego królowa postanowiła zaprosić ją w pierwszą wspólną oficjalną podróż, a do tego dała jej i swojemu wnukowi nową funkcję - od tego lata Meghan i Harry będą przyjmować młodzież biorącą udział w królewskim programie The Queen's Young Leader. Takie zmiany na dworze królewskim nie spodobały się Kate, która jest ponoć zazdrosna o Meghan.

 

Czuje się pominięta. Kate przez lata pracowała nad swoim wizerunkiem "idealnej kobiety z rodziny królewskiej", a Meghan skupia na sobie całą uwagę (...) Meghan nauczyła się wszystkiego od Kate. Ale od czasu ślubu prawie nie zwraca na nią uwagi i jest bardziej zainteresowana imponowaniem królowej. Była zajęta, ale Kate czuje, że wkłada wiele wysiłku w ich przyjaźń i nie zyskała nic w zamian - mówi informator In Touch.

 

Kate ponoć uważa, że królowa faworyzuje Meghan. Czy to prawda? Może coś w tym jest... Kate na swoją pierwszą, wspólną podróż z królową musiała czekać prawie rok! A Meghan odbyła ją zaledwie kilka dni po ślubie z Harrym... Podczas podróży spędziły razem noc w królewskim pociągu i miały okazję dobrze się poznać. 

 

To była dla niej wspaniała okazja, by lepiej poznać Meghan i jej pasje. Meghan szybko pokazała, że jest inteligentna, grzeczna i łatwo się uczy. Jej entuzjazm wobec życia w służbie i działania humanitarne ekscytują królową i jest to rodzaj wigoru, który chętnie widzi u innych - mówi informator Us Weekly. 

 

Myślicie, że królowa rzeczywiście polubiła Meghan? Czy Waszym zdaniem Markle sprawdza się w roli księżnej?


Zobacz: Księżna Meghan postarzyła się stylizacją! Kreacja kreacją, ale te rajstopy... ZDJĘCIA

 

Meghan Markle, książę Harry, Elżbieta II - coraz częściej widzimy ich razem!

Meghan Markle, książę Harry, Elżbieta II podczas rozdania nagród w pałacu
East News

Królowa polubiła aktorkę

Meghan Markle
East News

Więcej na temat Elżbieta II Meghan Markle
Przeładuj

Anna Mucha w półfinale "Czaru Par"! "Małżeństwo to jest obóz przetrwania"

zobacz 00:30