Cleo zdradziła sekret swojej metamorfozy. Wokalistka w rozmowie z mediami opowiedziała, jak udało się jej schudnąć. Jej świetna figura to zasługa treningów, a może specjalnej diety? Zaledwie kilka dni temu Cleo opublikowała zdjęcie, na których pochwaliła się zgrabną sylwetką, a teraz zdradziła, jak zrzuciła zbędne kilogramy.

Reklama

Cleo zachwyca szczupłą figurą

Kilka dni temu Cleo opublikowała na Instagramie swoje zdjęcie, na którym pozowała w krótkim sportowym topie odsłaniającym jej brzuch. Internauci byli w szoku kiedy zobaczyli, jak szczupła jest wokalistka. Cleo zawsze mogła pochwalić się świetną figurą, ale teraz wygląda jak modelka!

- Świetnie wyglądasz ! ????????????
- Brzuszek ????????????????
- Ale ładna figura ????- komentowali internauci.

Teraz Cleo w rozmowie z "Faktem" przyznała, że rzeczywiście schudła. Jak to zrobiła? Okazuje się, że artystka wykluczyła ze swojej diety kilka składników.

Faktycznie schudłam. Przestałam jeść kluski, makarony i chleb, który kocham. Stwierdziłam, że po prostu trzeba się oduczyć pewnych nawyków żywieniowych i muszę przyznać, że lepiej teraz się czuję i mam więcej energii- zdradziła w rozmowie z "Faktem".

Musicmy przyznać, że Cleo wygląda obłędnie! Spójrzcie tylko na jej płaski brzuch i szczupłe nogi!

Zobacz także: Cleo zrezygnowała z charakterystycznej fryzury! Zobaczcie jak wygląda w rozpuszczonych włosach i pasemkach

Zobacz także

Cleo pochwaliła się płaskim brzuchem.

Artystka schudła i zachwyca świetną figurą.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama