Cleo pochwaliła się wakacyjnym zdjęciem. Zaprezentowała swoją aktualną figurę, a fani... nie mogą oderwać wzroku od jej brzucha! Kiedy ona tak schudła?! Koniecznie zobaczcie, jaka jest szczuplutka.

Reklama

Zobacz także: Aneta Zając pokazała gorące zdjęcie w seksownej mini! Ależ ona ma figurę! Spójrzcie tylko na ten płaski brzuch

Cleo pokazała figurę. Jest zbyt szczupła?

Cleo zapowiedziała dziś swój występ na festiwalu w Mrągowie i dodała na pozór zwykłe wakacyjne zdjęcie, jednak fani nie mogą oderwać wzroku od jej sylwetki. Piosenkarka wyeksponowała bardzo szczuplutki brzuszek. Zazwyczaj nie publikuje takich zdjęć zbyt często dlatego jej sylwetka zrobiła takie wrażenie na odbiorcach. Wielu z nich komplementowało letnią formę Cleo, ale znalazły się również takie osoby, które zupełnie nie spodziewały się, że jest taka szczuplutka!

- Świetnie wyglądasz ! ???????????? - napisał Emilian Gankowski
- Matkoo jaka chudziutka ????
- Nie wciągaj brzucha ????????
- Matko jaka chudzina???? Będę oglądać w TV, baw się dobrze!!❤️
- Ciekawe, taka szczupła, a biust duży. Czyżby operacja plastyczna? ???? - pisali internauci

Mimo tego, że Cleo zawsze była drobniutka to jej nowe zdjęcie zszokowało internautów. Trzeba przyznać, że nie da się przejść obok takiej figury obojętnie. Uważacie, że Cleo jest zbyt szczupła?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek pokazała niedoskonałą figurę po ciąży. Zdradziła też, ile już udało jej się zrzucić

Zobacz także

Cleo pochwaliła się swoją figurą. Wielu jej fanów nie zdawało sobie sprawy, że jest aż tak szczupła! Podoba Wam się forma Cleo na lato?

Reklama

Spodziewaliście się, że aż tak schudła?!

mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama