Party Stories
Małgorzata Kożuchowska na pokazie kolekcji Gosi Baczyńskiej
ONS
Newsy

Ciężarna Kożuchowska plotkowała z Dygant na planie serialu. Rozmowa zeszła na seks

Aktorka pokazała się z innej strony

Małgorzata Kożuchowska funkcjonuje w mediach jako bardzo powściągliwa i rozważna w swoich wypowiedziach gwiazda. Aktorka nie wzbudza kontrowersji, słynie z dobrego smaku i nie można odmówić jej klasy. Znajomi Kożuchowskiej twierdzą jednak, że prywatnie jest nieco bardziej szalona i słynie z ostrego poczucia humoru. Fani mają czasami okazję poznać ją od tej bardziej zwariowanej strony. Przypomnijmy: Kożuchowska była na balu TVN. Tak szalała na parkiecie z Wolińskim

Teraz o jej poczuciu humoru mogła przekonać się dziennikarka Dzień Dobry TVN, która odwiedziła Kożuchowską na planie serialu "Prawo Agaty". Aktorce towarzyszyła jej koleżanka z planu, Agnieszka Dygant. Obie panie były w doskonałych humorach i podczas wywiadu pozwalały sobie na gry słowne i żarty. W pewnym momencie padło pytanie, o czym gwiazdy rozmawiają w przerwach między kręceniem kolejnych scen.
 

Kożuchowska: Rozmawiamy o tym, jak poszła poprzednia scena, jak pójdzie następna, czy wszystko było dobrze...
Dygant: No, plotkujemy głównie o seksie!
Kożuchowska: Ja ostatnio o seksie mniej (śmiech)


Jak widać, w ciąży Kożuchowska nie traci poczucia humoru. Znaliście ją od tej strony?

Zobacz: Kontrowersyjny poród? Kożuchowska poniża "Show" za artykuł i okładkę

Ciężarna Małgorzata Kożuchowska w Sopocie:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka Dygant z rodziną
Newsy
Agnieszka Dygant z rodziną. Syn aktorki ma już pięć lat ZDJĘCIA
Maciej Stuhr, Agnieszka Dygant, Kuba Wojewódzki
ONS
Newsy
Powstaje trzecia część "Listów do M."? Kuba Wojewódzki pokazał wymowne zdjęcie...

Czy powstanie trzecia część "Listów do M."? Kuba Wojewódzki zamieścił na swoim Instagramie wymowne zdjęcie. Showman pokazał fotkę z Maciejem Stuhrem oraz Agnieszką Dygant - aktorami, którzy wystąpili w obu poprzednich wersjach filmu. Komedia romantyczna ze świąteczną atmosferą w tle stała się absolutnym hitem! Polacy pokochali polską wersję "To właśnie miłość". Druga część tego kinowego hitu przyciągnęła rekordową publiczność. Zatem nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby producenci filmu zdecydowali się na kontynuację losów bohaterów "Listów do M. 2". Czyżby w nowej obsadzie miał pojawić się również Kuba Wojewódzki? #listy#do#m#czesc#trzecia#i#najpiekniejszaaaa#aaaa - napisał na swoim Instagramie dziennikarz.   Czy można mu wierzyć? Znając  poczucie humoru Kuby Wojewódzkiego, trzeba brać poprawkę na to, że może to być kolejny żart showmana. Ale sam pomysł popieramy :) Wybralibyście się do kin na "Listy do M. 3"?   Zobacz też: Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk wypoczywają nad morzem: "Z rodziną na biedawakacjach"   Kuba Wojewódzki słynie ze swojego poczucia humoru.   Czy dziennikarz naprawdę zagra w "Listach do M. 3"?

Prezent Kożuchowskiej dla fanów
Akpa
Newsy
Kożuchowska to ma gest. Zafundowała fanom ekskluzywny prezent
Wielbiciele gwiazdy nie mogą narzekać

Choć dla niektórych może być to zaskakujące, Małgorzata Kożuchowska należy do grona gwiazd, które z dużą starannością prowadzą swój profil na Facebooku. Aktorka ma wprawdzie do dyspozycji pomocnych administratorów, który czasami udostępniają treści fanom, ale na jej ścianie pojawia się też sporo "osobistych" wpisów. Gwiazda wykorzystuje też portal do składania krótkich, acz często mocnych oświadczeń w sprawie doniesień kolorowej prasy. Przypomnijmy: Kontrowersyjny poród? Kożuchowska poniża "Show" za artykuł i okładkę Fanpejdż Kożuchowskiej cieszy się też ogromną popularnością, która z każdym tygodniem regularnie rośnie. Ostatnio gwiazda świętowała aż 200 tysięcy polubień jej strony. Szczęściem podzieliła się z fanami i wymyśliła nawet specjalny konkurs w ramach podziękowania za wsparcie. Kożuchowska postanowiła podarować wybranemu szczęśliwcowi parę markowych szpilek z kolekcji "Baldowski by Zień". Trzeba przyznać, że buty robią wrażenie, a ich szacowana wartość to 750 zł. Fajny pomysł? Zobacz: Ciężarna Kożuchowska plotkowała z Dygant na planie serialu. Rozmowa zeszła na seks Ciężarna Małgorzata Kożuchowska w Trójmieście:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner