Klara Lewandowska chrzest komentarz Anna Lewandowska w żółtej sukni Just Paul Anna Lewandowska w sukience mini Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska
Klara Lewandowska chrzest komentarz
1/7
Klara Lewandowska chrzest komentarz

Anna i Robert Lewandowscy ochrzcili dwa tygodnie temu swoją córkę Klarę! Czy uroczystość odbyła się blisko Kobyłki dwa tygodnie temu? Poprosiliśmy Monikę Rebizant menedżerkę Anny Lewandowskiej o potwierdzenie tych informacji.

Uroczystość odbyła się rzeczywiście w Polsce, ale nie w Kobyłce ani pod nią – mówi Party.pl Monika Rebizant i dodaje: uroczystość odbyła się w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół.

 

Zobacz: Lewandowscy pokazali NOWE zdjęcie z córką! Klara w sukience Burberry! Fani: "Piękna rodzina" ZDJĘCIA

 

Państwo Lewandowscy trzymali w tajemnicy tą rodzinną i ważna dla wszystkich uroczystość. Mała Klara w dniu chrztu świętego nie miała jeszcze nawet dwóch miesięcy. Klara Lewandowska urodziła się 4 maja w Niemczech. Teraz cała rodzina ma wakacje i przebywa w swojej posiadłości na Mazurach - podejrzewamy, że właśnie tam Klara została ochrzczona.

 

Zobacz także: Anna i Robert Lewandowscy ochrzcili Klarę! Znamy szczegóły tej uroczystości!

2/7
Anna Lewandowska w żółtej sukni Just Paul
Instagram

Anna i Robert Lewandowscy na wakacjach w Polsce nadrabiają wszystkie towarzyskie zaległości. W miniony weekend byli na dwóch ślubach i weselach. Koleżanki z teamu Ani Lewandowskiej - Katriny "Black mamby" w piątek oraz u innej fit trenerki - Natalii Sobczyk oraz Mateusza Jurkowskiego. Rodzina Lewandowskich wyglądała jak zawsze perfekcyjnie na obu uroczystościach. Mała Klara miała na sobie sukienkę za 1000zł! 

3/7
Anna Lewandowska w sukience mini
Instagram/Anna Lewandowska

To zdjęcie Lewandowskich zostało wrzucone do sieci w okolicach 24/25 czerwca. Myślicie, że może pochodzić z uroczystości chrztu Klary?

4/7
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska
5/7
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska
6/7
Anna Lewandowska z córką
7/7
Klara Lewandowska - jak wygląda?