Quebonafide i Natalia Szroeder są parą Quebonafide spotyka się z Natalią Szroeder Natalia Szroeder Natalia Szroeder Quebo kim jest chłopak Natalii Szroeder
Quebonafide i Natalia Szroeder są parą
Instagram
To nie tylko miłość! O co
1/5
Quebonafide i Natalia Szroeder są parą
Instagram

Natalia Szroeder chce rozpocząć współpracę ze swoimi chłopakiem? Media już od kilku tygodni plotkują, że piękna piosenkarka odnalazła szczęście u boku kontrowersyjnego rapera. Quebonafide "Quebo" ma 28 lat i pochodzi z Ciechanowa. Muzyk ma na swoim koncie dwa solowe albumy, a już za kilka dni odbędzie się premiera kolejnego krążka. Sama Natalia Szroeder do tek pory nie potwierdziła, że spotyka się z raperem, jednak media sugerują już, że artystka zastanawia się również nad rozpoczęciem współpracy ze swoim chłopakiem!

 

O co chodzi? Odpowiedź na następnej stronie!

 

Zobacz także: POZNAJECIE TĘ UROCZĄ DZIEWCZYNKĘ? TERAZ TO PIĘKNA GWIAZDA POLSKIEJ SCENY MUZYCZNEJ

2/5
Quebonafide spotyka się z Natalią Szroeder
Instagram

Według doniesień "Faktu" Natalia Szroeder zastanawia się nad rozpoczęciem współpracy z Quebonafide! Informator dziennika twierdzi bowiem, że piosenkarka chciałaby zmienić swój repertuar, a w tym może pomóc jej chłopak, który ma własną wytwórnię.

Według Quebo Natalia musi stawiać na siebie i być przede wszystkim niezależną artystką, która robi swoje, a nie to czego oczekują od niej inni- zdradza informator Faktu. On ma własną wytwórnię, która zarabia miliony. U niego Natalia nie musiałaby być produktem i nikogo udawać. Mogłaby w końcu robić mniej radiową i ambitną muzykę o czym zawsze marzyła, a nie mogła. 

Zobacz także: Znaki, które wskazują, że czas na zmianę pracy

3/5
Natalia Szroeder
ONS.pl

Myślicie, że Natalia Szroeder zdecyduje się na taki krok i rozpocznie współpracę z raperem? 

Zobacz także: Natalia Szroeder ma nowego chłopaka! To kontrowersyjny raper! Zobacz ich wspólne ZDJĘCIE

4/5
Natalia Szroeder
Tomek Kamiński

Chcielibyście usłyszeć Natalię w innym repertuarze? 

Więcej na temat Natalia Szroeder Quebonafide