Doda skomentowała aferę z Szulim
ONS
Newsy

Doda o Szulim: Ona dla mnie nie jest człowiekiem. Pozew jest już w sądzie

Konfliktu ciąg dalszy

Od pamiętnej bójki między Dodą a Agnieszką Szulim minął miesiąc. Przez ten czas wiele polskich gwiazd wyraziło swoje zdanie na temat zaistniałej sytuacji i opowiedziało się za którąś ze stron. W dyskusję włączyli się m.in. Edyta Górniak, Michał Wiśniewski czy też Karolina Korwin Piotrowska. Większość opowiedziała się za stroną dziennikarki TVN, która twierdzi, że została zaatakowana przez Rabczewską. Przypomnijmy: Doda i Agnieszka Szulim pobiły się w toalecie

Podczas premiery pierwszego DVD Dody, dziennikarz Super Expressu zadał wokalistce kilka pytań odnośnie całego zdarzenia. Jej zdaniem cała sytuacja jest wymysłem Agnieszki, który ma na celu podnieść oglądalność jej show "Na językach". Warto również dodać, że rodzice gwiazdy zdecydowali się złożyć pozew do sądu przeciwko Szulim za naruszenie ich dobrego imienia.
 

Agnieszka niepotrzebnie zaczęła i skończy na obrażaniu ludzi. Być może taki ma pomysł na siebie i program. Wydaje mi się, że są granice i nie powinno się obrażać czyjejś rodziny i osób starszych. Nie chce mi się o niej rozmawiać, bo o ludziach mogę rozmawiać, a dla mnie to nie jest człowiek - tłumaczy Doda
 

Zobacz: Cezary Pazura staje w obronie Dody i atakuje Szulim: Dobrze, że dostała z liścia

Dziennikarz przypomniał również o rozmowie sprzed czterech lat w której Dorota powiedziała o tym, że w Polsce bardzo łatwo jest zostać gwiazdą, wystarczy tylko powiedzieć, że miało się z nią konflikt. W obliczu ostatnich wydarzeń były to słowa prorocze:
 

Wystarczy wejść z gwiazdą do wc, żeby stać się gwiazdą albo wystarczy powiedzieć, że jakaś gwiazda Cię pobiła. Takich sytuacji jakie ona prowokuje było miliony. Być może lepiej sprzedaje się niesamowicie wysnuta opowieść po wypaleniu blanta, że ja mając chory kręgosłup jestem w stanie pobić wszystkich dookoła siebie. Umieram ze śmiechu kiedy czytam te obdukcje.
 

Gwiazda w rozmowie z AfterParty.pl zdradziła też, że jej rodzice już kilka miesięcy temu złożyli pozew przeciwko Agnieszce Szulim o naruszenie dóbr osobistych. Doda o pozwie Szulim, który zapowiadała dziennikarka, nic nie wie.
 

Nie wiem co ona złożyła, natomiast moi rodzice złożyli pozew przeciwko Agnieszce Szulim zaraz po tym, jak obraziła ich w swoim programie kilkukrotnie i to było już jakiś czas temu - wyznaje w rozmowie z nami Doda.


Niezależnie od inicjatywy którejkolwiek ze stron, ta sprawa zakończy się w sądzie. Kto wyjdzie obronną ręką?

Doda oraz Paweł i Wanda Rabczewscy na manifestacji przeciw GMO w Polsce

Doda na gali "Niegrzeczni":

Brat Dody złożył pozew przeciwko Agnieszce Szulim
ONS
Newsy
Przed Szulim ciężkie dni. Właśnie został złożony przeciwko niej kolejny pozew sądowy
Komu podpadła dziennikarka?

Echa jednego z najgłośniejszych wydarzeń ostatnich miesięcy wciąż nie milkną. Mimo, że do bójki Dody i Agnieszki Szulim doszło prawie dwa miesiące temu, obie panie wciąż odczuwają jej skutki w postaci chociażby pojawiających się w mediach spekulacji i komentarzy ze strony gwiazd, które opowiadają się za jedną bądź drugą stroną. Nikt nie przypuszczał, że sprawa będzie miała swój finał w sądzie, a obie panie staną na przeciwko siebie na wokandzie, gdzie to właśnie Szulim będzie stroną oskarżycielską. Przypomnijmy: Agnieszka Szulim nie odpuści Dodzie. Właśnie złożyła pozew do Sądu Dla Agnieszki nie będzie to jedyna sytuacja w której spotka się z Rabczewską w sądzie. Kilka tygodni temu rodzice wokalistki złożyli swój pozew przeciwko dziennikarce za pomówienia w jej programie "Na językach". Teraz dowiadujemy się, że dołączył do nich również brat Dody, Rafał Rabczewski. Mężczyźnie nie spodobało się to, że w swoich wypowiedziach Agnieszka sugerowała, że to właśnie on trzymał drzwi do toalety podczas bójki i pilnował, by dziennikarka nie mogła opuścić toalety. Prawdopodobnie pomyliła go z menadżerem wokalistki, który również ma na imię Rafał.   Mój prawnik potwierdza, że Agnieszka Szulim dostała pozew sądowy. Będę domagał się odszkodowania i przeprosin na wizji - mówi w rozmowie z "Show" Rabczewski. Wygląda więc na to, że w najbliższym czasie Szulim czekają przynajmniej trzy rozprawy sądowe z rodziną Rabczewskich. Zobacz: Doda o Szulim: "Ona dla mnie nie jest człowiekiem" Pozew już gotowy Doda na gali "Niegrzeczni":

Nowe fakty w sprawie bójki Dody i Szulim
ONS
Newsy
Znamy nowe kulisy interwencji policji w sprawie Dody i Szulim
O aferze wypowiedziała się też adwokat

Od bójki Dody i Agnieszki Szulim w chorzowskim Klubie Kultura minął już tydzień. Kolejne dni przynoszą nowe szczegóły afery i nic nie zapowiada, aby temat ten miał zejść z czołówek jeszcze przez najbliższych kilka tygodni. W związku z całą sytuacją w prasie brukowej pojawiło się mnóstwo publikacji, większość na fali skandalu. Przypomnijmy: "Szulim naskarżyła do tabloidu! Fabrykuje newsy" Teraz wraca temat interwencji policji w tę feralną noc. Funkcjonariusze wezwani przez Szulim zjawili się na miejscu, ale zignorowali skargę gwiazdy TVN. Dlaczego? W "Pytaniu na Śniadanie" dziennikarka Barbara Łubko ujawniła, że chodziło po prostu o to, iż Agnieszka miała we krwi alkohol, bo do zdarzenia doszło już podczas oficjalnego afterparty, gdzie zdążyła wypić dwa drinki.   Policja nie przyjęła tej skargi, ponieważ było to już aferparty i Agnieszka zaczęła pić alkohol. Z tego powodu policja stwierdziła: nie przyjmujemy skargi - powiedziała Łuko w "Pytaniu na śniadanie". Takie zachowanie policjantów skrytykowała adwokat Katarzyna Janowska . Jej zdaniem obdukcja Szulim potwierdza przebieg zdarzeń, który przedstawiła funkcjonariuszom i powinni oni podjąć interwencję. Tak się nie stało.   Wyniki obdukcji osoby pokrzywdzonej wykazały naruszenie i uraz głowy, twarzoczaszki i ramienia prawego. Policja przyjeżdżająca na miejsce zdarzenia nie ma prawa oceniać charakteru obrażeń u danego pokrzywdzonego - skomentowała Janowska. Agnieszka Szulim zapowiedziała już skierowanie sprawy do sądu. Doda poinformowała zaś, że jej rodzice wnieśli przeciwko dziennikarce pozew o naruszenie dóbr osobistych. Zobacz: Do starcia Dody i Szulim doszło już na scenie. Mamy wideo Agnieszka Szulim i Doda w Chorzowie:

Doda skomentowała aferę z Szulim. Doda pobiła Szulim
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Oświadczenie Dody: Nie przewróciłam Szulim! Nie nakładałam jej pięściami
Rabczewska przedstawia swoją wersję wydarzeń

Od niemal tygodnia polskie media żyją tylko jedną sprawą - aferą z Dodą i Agnieszką Szulim w roli głównej. Dziennikarka TVN twierdzi, że w ostatnią środę w Chorzowie doszło pomiędzy nią a wokalistką do bójki, wskutek której doszło do obrażeń jej samej. O szczegółach całej sytuacji opowiedziała w weekend w "Dzień Dobry TVN". Przypomnijmy: "Czuję bezsilność, to była bandycka napaść. Pójdę z tym do sądu" Doda początkowo milczała i nie komentowała doniesień prasy. Wczoraj umieściła wprawdzie wpis na Facebooku, w którym odniosła się do informacji o pobiciu, ale szybko go skasowała. W rozmowie z AfterParty.pl zaś stwierdziła, że afera jest tylko narzędziem promocyjnym programu Szulim, ta z kolei zarzucała Rabczewskiej promocję nowego teledysku. Przypomnijmy: Doda po raz pierwszy o bójce z Agnieszką Szulim W końcu jednak przyszedł czas na pełne i poważniejsze oświadczenie. Wokalistka informuje w nim, że nie uderzyła Agnieszki Szulim oraz nie przewróciła jej na podłogę . Zaznaczyła też, że jej prawnicy będą kierowali oficjalne pozwy do każdego, kto będzie przedrukowywał takie informacje. Doda ujawniła również, że miesiąc temu jej rodzice złożyli pozew skierowany przeciwko dziennikarce w sprawie o naruszenie ich dóbr osobistych w programie "Na Językach". Zobacz: Do starcia Dody z Szulim doszło na scenie. Zobacz wideo Drodzy państwo, zróbcie dwa oddechy i myślcie logicznie. Szulim pastwi się nade mną i moją rodziną od roku, na szklanym ekranie. Dlaczego by nie wykorzystać spotkania za zamkniętymi drzwiami i nie opowiedzieć historii, która jest daleka od prawdy? NIE PRZWERÓCIŁAM SZULIM. NIE NAKŁADAŁAM JEJ PIĘŚCIAMI. Czy naprawdę niektórzy wierzą w to, że policja nie zauważyłaby ŻADNYCH obrażeń, gdyby doszło do pobicia? Że pozwoliliby pozostać mi na miejscu? Najwyższa pora opowiedzieć prawdziwą wersję wydarzenia, która...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner