Blanka Lipińska w szarej koszulce
EastNews

Blanka Lipińska jest w ciąży?! Odpowiedź autorki "365 dni" nie pozostawia złudzeń 

Blanka Lipińska w szarej koszulce
EastNews

Dla Blanki Lipińskiej od zawsze nie było tematów tabu. Co jakiś czas odpowiada fanom na wszystkie pytania i stara się rozwiewać ich wątpliwości. Odkąd przyznała się do związku z Baronem ich uczucie jest pod obserwacją mediów oraz zaciekawionych internautów. Fanki zapytały autorkę "365 dni" czy nie jest zazdrosna o to, że inne kobiety piszą do Barona oraz czy to prawda, że... jest w ciąży! Jej odpowiedź nie pozostawia złudzeń. Czy Blanka Lipińska była zaskoczona tym spostrzeżeniem? Czy starała się coś ukryć? 

Zobacz także: Blanka Lipińska kupiła nowe mieszkanie z ogromnym tarasem. Autorka "365 dni" zamieszka z Baronem?

Blanka Lipińska odpowiada na pytania fanów o ciążę 

Blanka Lipińska i Baron to w ostatnim czasie najgorętsza para w polskim show-biznesie. Początkowo ukrywali swój związek przed mediami, dzięki temu w spokoju mogli budować fundamenty swojej relacji. Dziś już nie robią ze swojego uczucia tajemnicy, a takiej relacji można im tylko pozazdrościć! Jednak czy w życiu Blanki i Barona szykują się poważne zmiany? Podczas Q&A na Instagramie autorki "365 dni" pojawiło się pytanie: 

W którym miesiącu ciąży jesteś? 

Blanka zdaje się być totalnie zaskoczona, że takie pytanie w ogóle się pojawiło ale postanowiła na nie odpowiedzieć, aby plotki o jej ciąży nie rozprzestrzeniały się: 

W jedenastym 🙄🤦‍♀️

Tym samym zaprzeczyła tej informacji. Odpowiedziała również na pytanie, czy jest zazdrosna o Barona oraz jego powodzenie u płci przeciwnej: 

- Nie przeszkadza Ci, że inne kobiety piszą do Barona? - zapytała fanka
- A piszą? 🙄😂😂😂 Nie obchodzi mnie to, bo nawet nie wiem🤷‍♀️ A jak nie wiem, to mi nie przeszkadza, bo nie wiem... - odpowiedziała 

Widać, że dają sobie w związku ogromną swobodę i darzą zaufaniem więc nie muszą być o siebie zazdrośni. Takiego uczucia można pozazdrościć i trzymamy kciuki za ich miłość! 

Zobacz także: Film "365 dni" na podstawie książki Blanki Lipińskiej zostanie usunięty z Netflixa?

Blanka Lipińska odpowiedziała na pytania fanów. Pojawiły się zapytania o ciążę oraz o zazdrość o Barona. Odpowiedzi autorki "365 dni" nie pozostawiają wątpliwości odnośnie tych tematów. 

Blanka Lipińska jest w ciąży? Autorka "365 dni" rozwiewa wątpliwości internautów
Instagram

Blanka Lipińska i Baron to w ostatnim czasie najgorętsza para polskiego show biznesu. Nic dziwnego, że ich związek wywołuje tyle plotek. Autorka "365 dni" jest bardzo szczera ze swoimi obserwatorami i często rozwiewa ich wątpliwości dotyczące jej osoby. 

Instagram/Blanka Lipińska

 

Więcej na temat Baron Blanka Lipińska
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36