Blanka Lipińska i Baron wybrali się w podróż kamperem. Swoim luksusowym pojazdem, który nawet nazwali "nowym domem" pochwalili się w sieci. Okazało się, że czas spędzają nie tylko we dwoje ale również w towarzystwie przyjaciół. Blanka opublikowała rozczulające nagrania, jak razem z Baronem opiekują się małą Mią, córeczką Natalii Siwiec i Mariusza Raduszewskiego. Koniecznie musicie zobaczyć ten obrazek! Znaliście Blankę od tej strony?

Reklama

Zobacz także: Blanka Lipińska jest w ciąży?! Odpowiedź autorki "365 dni" nie pozostawia złudzeń

Blanka Lipińska i Baron opiekują się córeczką Natalii Siwiec

Blanka Lipińska dzięki swojej działalności zawodowej oraz instagramowej zebrała sobie naprawdę sporą rzeszę fanów. Do tej pory dawała się poznać jako ambitna i odważnie sięgająca po swoje kobieta. Sama przyznawała, że mało czasu poświęcała na życie prywatne. Przy okazji pandemii i obowiązkowej kwarantanny mogła więcej czasu poświęcić sobie oraz swojej, jak się okazało rodzącej się jeszcze przed pandemią, miłości.

Internauci uwielbiają Blankę oraz Barona. Ten duet bardzo szybko stał się jednym z najgorętszych związków w polskim show-biznesie. Sami zainteresowani chętnie podsycali plotki na swój temat. A niedawno pojawiały się nawet pytania o ciążę Blanki, które zdziwiły nawet ją samą i od razu zaprzeczyła nieprawdziwym doniesieniom.

Niedawno Blanka poinformowała, że wraz z Baronem wybierają się na wyjazd kamperem. Oboje relacjonują przygody na swoich profilach. Dziś spędzali czas w towarzystwie przyjaciół, czyli Natalii Siwiec oraz jej rodziny. Okazuje się, że Blanka i Baron mają niesamowite podejście do dzieci!

Zobacz także

Miał być koncert na plaży... a skończyło się kołysanką - napisała na Instastory Blanka, publikując urocze nagrania, na których tuli śpiącą na jej kolanach Mię, a obok widać Barona grającego na gitarze.

Rozczulający widok! Tacy ciocia i wujek to super sprawa!

Zobacz także: Jak Blanka Lipińska uczciła światowy sukces filmu "365 dni"? To absolutnie nie w jej stylu...

Blanka Lipińska i Baron opiekowali się córeczką Natalii Siwiec.

Instagram

Mała Mia zasnęła na kolanach Blanki, słuchając muzyki granej przez Barona.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama