Gwiazda Barw szczęścia wyszła za mąż?

Która gwiazda "Barw szczęścia wzięła ślub? Widać, że jest bardzo szczęśliwa!

Gwiazda Barw szczęścia wyszła za mąż?

Adrianna Biedrzyńska ma 55 lat i jest gwiazdą "Barw szczęścia" i od lat gra Małgorzatę Zwoleńską w serialu.  Na Kulinarnych Zawodach Dziennikarzy, aktorka pochwalił się swoim nowym partnerem życiowym, młodszym o 12 lat  Sebastianem Błaszczakiem.

Jeśli mam pozować do zdjęcia, to tylko z mężem – powiedziała gwiazda do fotoreporterów na jednej z imprez, jak czytamy Fakcie.

Biedrzyńska wyszła za mąż?

Czy to znaczy, że Adrianna Biedrzyńska zmieniła stan cywilny? Na Facebooku gwiazdy, jednak status nie został zmieniony i nadal jest jako "zaręczona".

Zobacz: Kocha czy nie kocha, czyli najczęstsze przyczyny rozwodu

Para poznała się w 2013 roku w Kanadzie. Aktorka miała tam występy estradowe, a Sebastian był konferansjerem.  Od razu zaiskrzyło. Mieszkający za oceanem Błaszczak miał rodzinę, ale teraz jest w Polsce i jak widać po zdjęciach miłość kwitnie. 

Adrianna Biedrzyńska zakończyła niedawno dwudziestoletnie małżeństwo z Marcinem Miazgą. Wcześniej była związana Maciejem Robakiewiczem, z którym ma córkę Michalinę (która gra w serialu "Klan"). 

Zobacz: Biedrzyńska po operacji guza mógu: Wygrałam!

Zobacz także: Jesteś fanem Barw szczęścia? Udowodnij to! Sprawdź się w QUIZIE z ostatniego sezonu serialu!

Adrianna Biedrzyńska wyglada kwitnąco u boku młodszego ukochanego.

Adrianna Biedrzynska z narzeczonym

 

Sebastian Błaszczak ma 43 lata.

Adrianna Biedrzynska z nowym partnerem

Przeładuj

Pierwsza scena filmu "Artyści przeciw nienawiści" zaczyna się od... przekleństw Dody! Artystka zdradza kulisy tej sytuacji

zobacz 00:49