Wypadek samochodowy Beaty Szydło
Eastnews

Jest pierwsze NAGRANIE z Beatą Szydło ze szpitala! Jak czuje się premier? Zobacz WIDEO!

Wypadek samochodowy Beaty Szydło
Eastnews

Beata Szydło musi pozostać w szpitalu! Podczas konferencji prasowej rzecznik rządu Rafał Bochenek, przekazał informację, że premier nie pojawi się na jutrzejszym posiedzeniu rządu, które w zastępstwie poprowadzi za nią wicepremier Piotr Gliński. Rzecznik rządu przyznał, że kilka najbliższych dni pani premier spędzi w szpitalu a o tym, kiedy będzie mogła opuścić placówkę przy ulicy Szaserów w Warszawie zdecydują specjaliści, którzy się nią zajmują. Przypominamy, że premier Szydło ucierpiała podczas wypadku samochodowe, do którego doszło w piątek wieczorem w Oświęcimiu. Jaki teraz czuje się premier Szydło?

 

Rzecznik rządu przekazał informacje o stanie zdrowia Beaty Szydło

Podczas konferencji prasowej Rafał Bochenek odczytał komunikat wystosowany przez lekarzy z Wojskowego Instytutu Medycznego. Specjaliści uspokajają w nim, że Beata Szydło czuje się coraz lepiej  i zapewniają, że premier nie przechodziła żadnej operacji. 

Na podstawie wyników obserwacji stwierdzamy, ze obrażenia odniesione przez Beatę Szydło w wypadku nie wymagają podejmowania działań wykraczających poza standardowe procedury stosowane w przypadku uczestników zdarzeń drogowych - przekazał informacje o stanie zdrowia Szydło rzecznik rządu. 

Rafał Bochenek przyznał również, że Beata Szydło pomimo pobytu w szpitalu wciąż wykonuje swoje obowiązki.

Premier Beata Szydło może cały czas wykonywać swoje obowiązki, podpisuje dokumenty, jeśli jest taka konieczność.

Według najnowszych informacji, Beata Szydło przez najbliższe dni będzie przechodzić rehabilitację w szpitalu w Warszawie. 

 

AKTUALIZACJA

 

Kancelaria Premiera opublikowała na Facebooku nagranie z Beatą Szydło ze szpitala. Premier odwiedziła w szpitalu rannego w wypadku ochroniarza BOR. W jakiej formie jest premier Szydło? Zobacz wideo!

 

Zobacz także: Zdjęcia z wypadku Beaty Szydło! Wyglądało to bardzo poważnie! Jak czuje się pani premier?

 

Beata Szydło wciąż przebywa w szpitalu po piątkowym wypadku w Oświęcimiu.

Beata Szydło - wypadek - zdjęcia

Beata Szydło dochodzi do siebie po wypadku.

Beata Szydło, viva.pl
EastNews

Więcej na temat Beata Szydło
Przeładuj

Trendy na wiosnę 2020 w pigułce. Oto 5 największych hitów, które będziemy nosić tej wiosny

zobacz 01:14