Nowe zdjęcia Gabrieli Raczyńskiej znanej jako Basia z "M jak miłość" zaskoczyły fanów. Wyrosła na piękną nastolatkę i nie przypomina już tej uroczej 8-letniej dziewczynki, która debiutowała w hitowym serialu TVP. Serialowa Basia ma już siedemnaście lat i przeszła dużą metamorfozę. Fani jej nie poznali.

Reklama

Jak wygląda dziś Gabriela Raczyńska czyli Basia z "M jak miłość"?

Gabriela Raczyńska wyrosła na piękną 17-latkę. Widzowie doskonale pamiętają jej debiut w "M jak miłość". Mała Basia odmieniła życie Pawła Zduńskiego, zostając jego przybraną córką. W 2013 roku blondwłosa 8-latka natychmiastowo podbiła serca widzów. Gabriela Raczyńska wystąpiła także w takich serialach, jak "Druga Szansa", "Rodzinka.pl" czy "Ojciec Mateusz". Występowała również w teatrze Roma i odnosiła sukcesy w grze na fortepianie. Aktualnie Gabriela Raczyńska ma już siedemnaście lat. Przeszła ogromną metamorfozę: ścięła włosy i zrezygnowała ze swojego charakterystycznego blondu. Na Instagramie "M jak miłość" pojawiło się zdjęcie zapowiadające nowy sezon, na którym serialowa Basia pozuje w towarzystwie przyjaciół.

Ciekawe, co tam u naszej młodzieży ???????? Na szczęście nowy sezon już "bliżej niż dalej" ???? - czytamy na Instagramie "M jak miłość".

Fani jednak nie mogą oderwać wzroku od Gabrieli Raczyńskiej.

Zobacz także: Kacperek z "Rodzinki.pl" ma dość! Musiał zabrać głos

Gabriela Raczyńska postawiła na ostre cięcie. Radykalnie zmieniła również kolor włosów z blondu na brąz. Fani "M jak miłość" nie spodziewali się takiej zmiany, są pozytywnie zaskoczeni:

Zobacz także

- Basia ma teraz ciemne włosy ????‍♀️
- Serialowa Basia ma super kolor włosów
- Woo Basia czarne włosy ???? lepiej moim zdaniem
- Basi ładnie w nowym kolorze włosów????????????pozdrawiam młodzież????????????
- Basia jest śliczna włosy brązowe ❤️❤️❤️
- Basia zmiana na duzy plus ????

Zobacz także: Emilia Dankwa z "Rodzinki.pl" i Ania z "Rolnik szuka żony" na wspólnym zdjęciu. Są nie do poznania!

Reklama

Trudno uwierzyć, że dzieci z naszych ulubionych seriali tak szybko dorosły. Warto wspomnieć również o serialowym Wojtusiu z "M jak miłość". Feliks Matecki ma już 14 lat. Wydawać by się mogło, że nie tak dawno 10-letnia Gabriela Raczyńska grała w "Rodzince.pl" u boku Mateusza Pawłowskiego. Kacperek z "Rodzinki.pl" jest już pełnoletni. Serialowa Zosia też jest już prawie dorosła. Emilia Dankwa ma 17 lat, podobnie jak Gabriela Raczyńska.

Instagram
East News
Reklama
Reklama
Reklama