Bartosz Węglarczyk, Magdalena Ogórek na imprezie Dzień dobry TVN
Eastnews
Romans wisi w powietrzu?
1/5
Bartosz Węglarczyk, Magdalena Ogórek na imprezie Dzień dobry TVN
Eastnews

Na wczorajszej imprezie “Dzień dobry TVN” pojawiło się mnóstwo gwiazd, ale i tak największe emocje wzbudziła obecność Bartosza Węglarczyka i Magdaleny Ogórek. Kandydatka SLD na prezydenta i dziennikarz przyjaźnią się od lat, ale nikt się nie spodziewał, że przyjdą razem na imprezę, na której będzie mnóstwo fotoreporterów!

Para chętnie pozowała do zdjęć, tańczyła, bawiła się przez cały wieczór. Magdalena Ogórek miała na sobie granatową sukienkę, do której dobrała torebkę Gucci. Wyglądała dużo skromniej niż na słynnym pokazie marki La Mania.

Co łączy Magdalenę Ogórek i Bartosza Węglarczyka? Poznaj historię ich znajomości!

2/5
Bartosz Węglarczyk, Magdalena Ogórek na imprezie Dzień dobry TVN
Eastnews
Magdalena Ogórek i Bartosz Węglarczyk poznali się wiele lat temu w TVN-ie. Ogórek była częstym gościem stacji, wypowiadała się w tematyce kościoła i prawa. Władze stacji szybko doceniły jej urodę i kompetencje - została prowadzącą programu „Świat” w TVN Biznes i Świat. Jej partnerem w programie był Bartosz Węglarczyk, z którym szybko się zaprzyjaźniła.
3/5
Bartosz Węglarczyk, Magdalena Ogórek na imprezie Dzień dobry TVN
Eastnews

Wspólna praca zbliżyła ich do siebie, dlatego szybko pojawiły się plotki o romansie Węglarczyka i Ogórek.

Wtedy na korytarzach zaczęto plotkować, że są parą nie tylko zawodowo. Jakby na potwierdzenie tych przypuszczeń, pojawili się razem na balu TVN. Podobno rozstali się w listopadzie. Magda wróciła do męża, Piotra Mochnaczewskiego -  pisał tygodnik “Na żywo”.

O ich relacji znów zaczęto plotkować, gdy Magdalena Ogórek zdecydowała się wystartować w wyborach prezydenckich jako kandydatka partii SLD. Wtedy tygodnik “Wprost” napisał o szczegółach jej “przyjaźni” z Węglarczykiem. Gazeta zasugerowała, że to Węglarczyk załatwił Ogórek pracę w TVN-ie. 

4/5
Bartosz Węglarczyk, Magdalena Ogórek na imprezie Dzień dobry TVN
ONS
Bartosz Węglarczyk od razu zaprzeczył informacjom, które podał tygodnik.

To stacja podjęła decyzję o tym, by Magdzie dać własny autorski program. Nie brałem udziału w tych rozmowach, nie byłem pytany o zdanie, nie wypowiadałem się na ten temat w rozmowach z kierownictwem stacji w ogóle - napisał Węglarczyk na Facebooku.

Węglarczyk był oburzony sugestiami tygodnika i stanął w obronie Magdaleny Ogórek.

Ma sugerować, że załatwiłem p. Ogórek pracę w TVN24 BiS, za co ona odwdzięczyła się seksem. Ty wiesz i ja wiem, że p. Smolińska zrobiła ze mnie alfonsa i coś jeszcze gorszego z jednej z niewielu krystalicznie prawych osób, jakie spotkałem w życiu - napisał Węglarczyk.

5/5
Magdalena Ogórek i Bartosz Węglarczyk na urodzinach Dzień Dobry TVN
ONS
Bartosz Węglarczyk w przeszłości spotykał się m.in. z Małgorzatą Ohme, ale ich związek nie przetrwał próby czasu. Magdalena Ogórek formalnie nadal jest żoną Piotra Mochnaczewskiego, ale mąż nie wspierał jej w trakcie kampanii, a ona nie wypowiadała się na jego temat. Czyżby teraz jej partnerem życiowym był Węglarczyk? Wczoraj nie szczędzili sobie czułości.

Przez cały wieczór byli razem, trzymali się za ręce, tańczyli. Wyszli dopiero przed północą, po części oficjalnej. Widać było, że świetnie czują się w swoim towarzystwie - zdradza nam jeden z gości imprezy.

Czekamy na dalszy rozwój sytuacji!