Basia Kurdej Szatan przeprasza Straż Graniczną
TRICOLORS/East News
Newsy

Barbara Kurdej-Szatan wydała oświadczenie. Przeprasza Straż Graniczną za kontrowersyjny wpis 

Barbara Kurdej-Szatan odniosła się do kontrowersyjnego wpisu i po raz kolejny przeprosiła. Niestety, konsekwencje dla aktorki mogą być poważne. Już straciła pracę w TVP, a sprawa trafiła do prokuratury...

Barbara Kurdej-Szatan przeprosiła pracowników Straży Granicznej za kontrowersyjny wpis, w którym padły wulgarne słowa pod ich adresem. Teraz aktorka w oświadczeniu opublikowanym w mediach społecznościowych wytłumaczyła, że jej słowa odniosły się jedynie do sytuacji przedstawionej na nagraniu i podkreśla, że "szanuję ciężką pracę wszystkich służb mundurowych i doceniam ich wysiłki, żeby zapewnić nam bezpieczeństwo". Tymczasem już wczoraj Jacek Kurski, prezes TVP, poinformował, że Barbara Kurdej-Sztan nie pojawi się premierowo w produkcjach Telewizji Polskiej, a ostatni odcinek "M jak miłość" z udziałem aktorki zostanie wyemitowany 6 grudnia. To nie jedynie konsekwencje jakie mogą spotkać aktorkę...

Barbara Kurdej-Szatan drastycznie ścięła włosy. "Rafał nie chciał, Hania protestowała!"

Barbara Kurdej-Szatan w oświadczeniu przeprasza Straż Graniczną i tłumaczy swój kontrowersyjny wpis

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała na Instagramie oświadczenie, w którym po raz kolejny tłumaczy, że jej emocjonalna reakcja odnosiła się jedynie do pokazanej w nagraniu sytuacji i przeprosiła za wulgarne słownictwo. Aktorka dodaje też, że ma ogromny szacunek do służb mundurowych, które zapewniają bezpieczeństwo:

Szanowni Państwo, odnosząc się do nagłośnionej sprawy mojej emocjonalnej reakcji i ogromnego oburzenia w sprawie sytuacji na granicy z Białorusią, chciałabym jeszcze raz podkreślić, że moje słowa dotyczyły konkretnej sytuacji przedstawionej na nagraniu. W swojej wypowiedzi, za której wulgarne słownictwo przeprosiłam, odniosłam się krytycznie wyłącznie do tego, co zobaczyłam wówczas na filmiku opublikowanym w sieci. Chciałabym podkreślić z całą mocą, że szanuję ciężką pracę wszystkich służb mundurowych i doceniam ich wysiłki, żeby zapewnić nam bezpieczeństwo. Przepraszam przedstawicieli Straży Granicznej, których mogły urazić moje słowa wypowiedziane zbyt szybko i w emocjach.

Aktorka zdecydowała się na oświadczenie kilka godzin po głośnym wpisie Jacka Kurskiego na Twitterze, który poinformował o zakończeniu współpracy z Barbarą Kurdej-Szatan. Gwiazda po raz ostatni pojawi się w "M jak miłość" 6 grudnia.

Obrona polskiej granicy pokazuje jak cenna jest praca polskich slużb i wojska. W Telewizji Polskiej nie może być miejsca dla osób, które szkalując i wyzywając obrońców naszych granic, same postawiły się poza wspólnotą aksjologiczną Polaków. Kurdej-Szatan nie będzie już więcej premierowo występować w TVP. Ze względu na wcześniej nagrany cykl, ostatni odcinek serialu z jej udziałem wyemitowany zostanie 6.12 br.

Zobacz także: Prokuratura wszczyna dochodzenie w sprawie głośnego wpisu Basi Kurdej-Szatan. "Smutna, zestresowana, płakała"

Aktorka pod wpisem z oświadczeniem wyłączyła możliwość komentowania, ale jej fani wspierają ją, choć fala krytycznych komentarzy, jak pojawiła się na profilu Barbary Kurdej-Sztan szokuje. 

Barbara Kurdej-Szatan po tym jak usunęła kontrowersyjny wpis już wcześniej zdecydowała się przeprosić za wulgarny język, jakiego użyła w silnych emocjach i napisała wprost, że nie jest w stanie patrzeć na cierpienie w szczególności jeśli dotyczy najmłodszych, stąd jej wpis:

Jestem matką dwójki małych dzieci. Nie jestem w stanie patrzeć na cierpienie, dzieci w szczególności. Nie akceptuję takiego świata i nie zaakceptuję nigdy. Moje emocje, gdy oglądam to nagranie, nie zmienią się… ale przepraszam za niestosowny język i przekleństwa.

Niestety mimo wyjaśnienia całej sytuacji aktorce mogą grozić poważne konsekwencje, bo prokuratura już wszczęła śledztwo w sprawie znieważenia funkcjonariuszy

Prokuratura Okręgowa w Warszawie 8 listopada 2021 r. wszczęła dochodzenie w sprawie znieważenia funkcjonariuszy Straży Granicznej wykonujących czynności służbowe na granicy polsko-białoruskiej – informowała PAP Aleksandra Skrzyniarz, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Barbara Kurdej-Szatan na planie
MTL Maxfilm

 

Basia Kurdej-Szatan wyrzucona z M jak miłość?
mat. prasowe
Seriale
"M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan znika z serialu! Jacek Kurski kończy współpracę z aktorką
Prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski na Twitterze poinformował, że Barbara Kurdej Szatan nie będzie już występować w TVP. To konsekwencje kontrowersyjnego wpisu aktorki?

Jacek Kurski poinformował na Twitterze, że Barbara Kurdej-Szatan "nie będzie już więcej premierowo występować w TVP". Prezes Telewizji Polskiej zdradził, kiedy widzowie zobaczą ostatni odcinek "M jak miłość" z udziałem aktorki. To szokująca wiadomość dla fanów serialu i wygląda na to, że jest konsekwencją głośnego wpisu Barbary Kurdej-Szatan na temat Straży Granicznej. Barbara Kurdej-Szatan znika z "M jak miłość"! Barbara Kurdej-Szatan swoim niedawnym wpisem na temat tego, co dzieje się na granicy polsko-białoruskiej wywołała prawdziwą burzę w sieci. Szokujący post szybko zniknął z profilu gwiazdy "M jak miłość" , ale konsekwencje jakie niesie jego publikacja mogą być naprawdę poważne, a sprawę bada już prokuratura . Teraz okazuje się, że to nie koniec! Jacek Kurski poinformował, że aktorka nie będzie więcej premierowo występować w TVP. Obrona polskiej granicy pokazuje jak cenna jest praca polskich sluzb i wojska. W Telewizji Polskiej nie może być miejsca dla osób, które szkalując i wyzywając obrońców naszych granic, same postawiły się poza wspólnotą aksjologiczną Polaków. Kurdej-Szatan nie bedzie już więcej premierowo występować w TVP. Ze względu na wcześniej nagrany cykl, ostatni odcinek serialu z jej udziałem wyemitowany zostanie 6.12 br. Zobacz także:  Gwiazda żegna się z "M jak miłość"! Poruszający wpis Jacek Kurski podkreślił, że w obecnej sytuacji bardzo ważne jest wsparcie dla wszystkich służb, które bronią granicy Polski, a kontrowersyjny wpis aktorki sprawił, że nie ma dłużej dla niej miejsca w TVP.  1/2 Obrona polskiej granicy pokazuje jak cenna jest praca polskich sluzb i wojska. W Telewizji Polskiej nie może być miejsca dla osób, które szkalując i wyzywając...

Basia Kurdej szatan w niebieskiej kurtce i czapce
Newsy
Prokuratura wszczyna dochodzenie w sprawie głośnego wpisu Basi Kurdej-Szatan. "Smutna, zestresowana, płakała"
Kontrowersyjny wpis Barbary Kurdej-Szatan dotyczący Straży Granicznej spotkał się z błyskawiczną reakcją nie tylko internautów, ale i prokuratury, która wszczęła w tej sprawie śledztwo z urzędu. Jak reaguje gwiazda "M jak miłość"?

Barbara Kurdej-Szatan swoim niedawnym wpisem dotyczącym sytuacji na granicy polsko-białoruskiej wywołała ogromne kontrowersje. Gwiazda „M jak miłość” w wulgarnych słowach wypowiedziała się o pracy Staży Granicznej i tym razem na hejcie w sieci się nie skończyło. Sprawą zajęła się prokuratura - i choć nagranie dawno zniknęło z profilu aktorki – konsekwencje mogą być poważne! Prokuratura wszczyna dochodzenie w sprawie wpisu Basi Kurdej-Szatan W listopadzie na profilu profilu Ogólnopolskiego Strajku Kobiet pojawiło się nagranie z polsko-białoruskiej granicy, na którym widać jak matki z płaczącymi dziećmi przepychają się ze Stażnikami Granicznymi. Barbara Kurdej-Szatan zdecydowała się do niego odnieść i opublikowała bardzo emocjonalny wpis, w którym nie przebiera w słowach. Pojawia się w nim wiele wulgaryzmów oraz niewybrednych i bardzo emocjonalnych określeń pod adresem strażników granicznych. Wpis został szybko usunięty, ale tym razem konsekwencje mogą być o wiele bardziej poważne niż krytyka internautów, bo Prokuratura w Warszawie wszczęła śledztwo w sprawie znieważenia funkcjonariuszy Straży Granicznej. Zgłoszenie do prokuratury skierował Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu. Prokuratura Okręgowa w Warszawie 8 listopada 2021 r. wszczęła dochodzenie w sprawie znieważenia funkcjonariuszy Straży Granicznej wykonujących czynności służbowe na granicy polsko-białoruskiej – informowała PAP Aleksandra Skrzyniarz, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Zobacz także:  Basia Kurdej-Szatan o kryzysie w związku z Rafałem Szatanem! "Między nami wcale nie było różowo" Jakie konsekwencje może ponieść Barbara Kurdej-Szatan? Za znieważenie funkcjonariusza na służbie aktorce grozi grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności...

Anna Mucha o odejściu Basi Kurdej Szatan z M jak miłość
PIOTR FOTEK/REPORTER
Newsy
Anna Mucha komentuje aferę z udziałem Basi Kurdej-Szatan! Głos zabrał także Michał Wiśniewski
Gwiazdy bronią czy krytykują Basię Kurdej-Szatan za jej kontrowersyjny wpis o Straży Granicznej? W sprawie wypowiedzieli się Anna Mucha oraz Michał Wiśniewski!

Od kilku dni wciąż głośno jest o Basi Kurdej-Szatan i aferze z jej udziałem. Gwiazda jakiś czas temu w mocnych słowach oceniła działalność Straży Granicznej związanej z uchodźcami na granicy polsko-białoruskiej. Sprawą zajęła się prokuratura, zaraz potem Jacek Kurski, prezes TVP, zerwał współpracę z aktorką, co w tym przypadku oznacza zniknięcie z hitowego "M jak miłość". W obronie Barbary stanęła jej przyjaciółka, Anna Mucha. Głos zabrał także Michał Wiśniewski, juror programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w którym Kurdej-Szatan obecnie występuje. Bronią gwiazdy? A może wręcz przeciwnie? Zobacz także: Prokuratura wszczyna dochodzenie w sprawie głośnego wpisu Basi Kurdej-Szatan. "Smutna, zestresowana, płakała " Anna Mucha broni Basi Kurdej-Szatan po jej wpisie  Wpis aktorki o Straży Granicznej odbił się szerokim echem w mediach w całej Polsce. Gwiazda nie przebierała w słowach opisując film nakręcony na granicy, użyła wulgaryzmów w stosunku do strażników. Post szybko zniknął z sieci, ale Basia Kurdej-Szatan równie szybko poniosła poważne konsekwencje. Sprawą zajmuje się prokuratura, aktorka została również wyrzucona z "M jak miłość". Kilka dni temu na Instagramie gwiazdy pojawiły się przeprosiny: Szanowni Państwo, odnosząc się do nagłośnionej sprawy mojej emocjonalnej reakcji i ogromnego oburzenia w sprawie sytuacji na granicy z Białorusią, chciałabym jeszcze raz podkreślić, że moje słowa dotyczyły konkretnej sytuacji przedstawionej na nagraniu. W swojej wypowiedzi, za której wulgarne słownictwo przeprosiłam, odniosłam się krytycznie wyłącznie do tego, co zobaczyłam wówczas na filmiku opublikowanym w sieci. Chciałabym podkreślić z całą mocą, że szanuję ciężką pracę wszystkich służb mundurowych i doceniam ich wysiłki,...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik