Apartament Joanny Przetakiewicz w Londynie

Tak wygląda lususowy apartament Przetakiewicz w Londynie [FOTO]

Apartament Joanny Przetakiewicz w Londynie

Joanna Przetakiewicz to druga po Anji Rubik Polka, która w świecie mody ma szansę na ogromny sukces. Jej butiki otwierane są w coraz to bardziej prestiżowych lokalizacjach na świecie, a po markę La Mania sięga modowa elita. Z racji nagłego sukcesu, osobą Joanny zaczęły interesować się zagraniczne media. Jej zdjęcie opublikował już brytyjski "Vogue", który odniósł się do przyjaźni z Karlem Lagerfeldem, a teraz o Przetakiewicz można przeczytać w magazynie "Harrods Estates".

Zobacz: Brytyjski "Vogue" o przyjaźni Przetakiewicz i Lagerfelda

Dziennikarze pokazali jak wygląda życie polskiej milionerki na co dzień. W jakich warunkach powstają jej kreacje i gdzie odpoczywa w trakcie podróży pomiędzy jednym, a drugim krańcem świata. Przetakiewicz zdradziła też za co kocha Londyn i dlaczego jest to dla niej tak ważne miejsce na Ziemi:

Spędzam w Londynie ponad 60 dni w ciągu roku, częściej jestem tylko w Warszawie. Pierwszy raz przyleciałam tutaj wiele lat temu, ale od ośmiu lat spędzam tutaj mnóstwo czasu. Zakochałam się w Londynie od pierwszego momentu, ponieważ to bardzo przyjazne miasto - otwarte i wielokulturowe.Tworzy pomiędzy ludźmi wyjątkową, ciepłą atmosferę i zarazem jest kompletnie inny od Nowego Jorku. - zdradziła Joanna w rozmowie z magazynem "Harrods Estates".


Cały materiał opatrzono zdjęciami pięknego wnętrza mieszkania bizneswoman. Zobaczcie jak wygląda jej apartament w Londynie. Jest lepszy od tego w Polsce? Porównaj: Tak mieszka Joanna Przetakiewicz. Na bogato!

Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26