Reklama

O tym związku mówi się od dawna! W 2015 roku Marek Kondrat ożenił się z młodszą o 38 lat Antoniną Turnau. Para na ślubnym kobiercu stanęła po 4 latach związku. Na początku tego roku została rodzicami! Małżeństwo do tej pory nie zdradziło płci dziecka, jednak sekret właśnie zdradził szczęśliwy dziadek, Grzegorz Turnau. Czy para doczekała się chłopca, a może dziewczynki?

Zobacz też: Marek Kondrat został ojcem! Antonina Turnau urodziła ich pierwsze dziecko!

Zobacz także

Marek Kondrat i Antonina Turnau mają córkę

Grzegorz Turnau udzielił wywiadu Urodzie Życia, gdzie opowiedział o dziecku córki.

Ma już osiem miesięcy. Opowiadam jej o tym, co czytałem, czego słuchałem. Patrzę na nią, ona patrzy na mnie. Nie pozwala mi grać na pianinie, woli sama. Traktuję ją poważnie, bo sam byłem poważnie traktowany jako dziecko. Teatr dla dzieci – nawet ten domowy – to sprawa serio. I muszę powiedzieć, że tego rodzaju kontakt coraz częściej uznaję za jedyny naprawdę ważny – powiedział Turnau w wywiadzie.

Do tej pory Antonina i Marek jedynie potwierdzili, że zostali rodzicami. Nie zdradzili jednak ani imienia, ani płci dziecka.

Potwierdzamy, że zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami, jednakże zaznaczamy, że nie udzielamy zgody na rozpowszechnianie informacji dotyczących ścisłej sfery naszego życia prywatnego; w szczególności te odnoszące się do miejsca narodzin naszego dziecka, sposobu jego wychowania, płci czy imienia są przez nas bezwzględnie chronione. Cenimy prywatność całej naszej rodziny – napisali w oświadczeniu.

Rodzicom jeszcze raz gratulujemy!

Marek i Antonina w tym roku na świecie przywitali córkę!

Reklama

Niestety nie wiadomo, jak dziecko ma na imię.

Reklama
Reklama
Reklama