Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Marek Kondrat i Antonina Turnau
East News
Newsy

Znana jest już płeć dziecka Antoniny Turnau i Marka Kondrata. Sekret zdradził dziadek!

Znana jest już płeć dziecka Antoniny Turnau i Marka Kondrata. Sekret zdradził dziadek!

 

O tym związku mówi się od dawna! W 2015 roku Marek Kondrat ożenił się z młodszą o 38 lat Antoniną Turnau. Para na ślubnym kobiercu stanęła po 4 latach związku. Na początku tego roku została rodzicami! Małżeństwo do tej pory nie zdradziło płci dziecka, jednak sekret właśnie zdradził szczęśliwy dziadek, Grzegorz Turnau. Czy para doczekała się chłopca, a może dziewczynki?

 

Zobacz też: Marek Kondrat został ojcem! Antonina Turnau urodziła ich pierwsze dziecko!

 

"Hotel Paradise 3": Bibi zdradziła nam, czy jest już gotowa na nową miłość

Marek Kondrat i Antonina Turnau mają córkę

Grzegorz Turnau udzielił wywiadu Urodzie Życia, gdzie opowiedział o dziecku córki. 

 

Ma już osiem miesięcy. Opowiadam jej o tym, co czytałem, czego słuchałem. Patrzę na nią, ona patrzy na mnie. Nie pozwala mi grać na pianinie, woli sama. Traktuję ją poważnie, bo sam byłem poważnie traktowany jako dziecko. Teatr dla dzieci – nawet ten domowy – to sprawa serio. I muszę powiedzieć, że tego rodzaju kontakt coraz częściej uznaję za jedyny naprawdę ważny – powiedział Turnau w wywiadzie.

 

Do tej pory Antonina i Marek jedynie potwierdzili, że zostali rodzicami. Nie zdradzili jednak ani imienia, ani płci dziecka.

 

Potwierdzamy, że zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami, jednakże zaznaczamy, że nie udzielamy zgody na rozpowszechnianie informacji dotyczących ścisłej sfery naszego życia prywatnego; w szczególności te odnoszące się do miejsca narodzin naszego dziecka, sposobu jego wychowania, płci czy imienia są przez nas bezwzględnie chronione. Cenimy prywatność całej naszej rodziny – napisali w oświadczeniu.

Rodzicom jeszcze raz gratulujemy!

 

Marek i Antonina w tym roku na świecie przywitali córkę! 

Antonina Turnau i Marek Kondrat zostaną rodzicami!

 

Niestety nie wiadomo, jak dziecko ma na imię.

Antonina Turnau i Marek Kondrat zostaną rodzicami!

Marek Kondrat i Antonina Turnau
East News
Newsy
Wiemy, jakie imię Marek Kondrat i Antonina Turnau wybrali dla córki! Te gwiazdy też tak nazwały swoje dzieci
Wiemy, jakie imię Marek Kondrat i Antonina Turnau wybrali dla córki! Te gwiazdy też tak nazwały swoje dzieci

Poznaj szczegóły!

Antonina Turnau i Marek Kondrat
Newsy
Marek Kondrat został ojcem! Antonina Turnau urodziła ich pierwsze dziecko!
Marek Kondrat został ojcem! Antonina Turnau urodziła ich pierwsze dziecko!

Marek Kondrat i Antonina Turnau zostali rodzicami! Para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Ciąża młodej żony aktora wzbudziła jakiś czas temu dość duże emocje. Wtedy Marek Kondrat wydał oficjalne oświadczenie w tej sprawie, pisząc na swoim profilu na Facebooku.   Szanowni Państwo, z radością potwierdzamy dzisiejsze doniesienia prasowe - tak, spodziewamy się dziecka. Nie zamierzamy jednak czynić z tego sprawy publicznej i bardzo prosimy wszystkie media o uszanowanie naszej prywatności. Antonina i Marek Kondratowie.   Zobacz:  Marek Kondrat zostanie ojcem?! Aktor skomentował informację o ciąży jego żony Antoniny!   Marek Kondrat i Antonina Turnau zostali rodzicami   Teraz Marek Kondrat postąpił podobnie. O narodzinach pierwszego dziecka aktora i jego żony poinformował serwis Pudelek.pl, który otrzymał oświadczenie od Marka Kondrata.    Potwierdzamy, że zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami, jednakże zaznaczamy, że nie udzielamy zgody na rozpowszechnianie informacji dotyczących ścisłej sfery naszego życia prywatnego; w szczególności te odnoszące się do miejsca narodzin naszego dziecka, sposobu jego wychowania, płci czy imienia są przez nas bezwzględnie chronione. Cenimy prywatność całej naszej rodziny - napisał Marek i Antonina w oświadczeniu.   Gratulujemy!   Przeczytaj też:  Antonina i Marek Kondrat przygotowują się do rodzinnego porodu! Znamy szczegóły   Polecamy:  Marek Kondrat nie będzie jedynym ojcem po 60. Kto jeszcze zdecydował się na późne ojcostwo?   Marek Kondrat i jego żona powitali na świecie swoje pierwsze dziecko Marek i Antonina chronią prywatność swojego dziecka

Marek Kondrat i Antonina Turnau
Newsy
Marek Kondrat pokazał pierwszy raz 2-letnią córkę Helenę. Zdjęcie zrobiła jego żona Antonina Turnau
Marek Kondrat pokazał pierwszy raz 2-letnią córkę Helenę. Zdjęcie zrobiła jego żona Antonina Turnau

Marek Kondrat nieco ponad dwa lata temu został ojcem. Z jego związku z Antoniną Turnau urodziła się dziewczynka, która dostała na imię Helena. Kondrat stara się chronić prywatność - swoją, jak i członków jego rodziny. Jednak tym razem postanowił zrobić wyjątek - pokazał w swoich mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widzimy aktora trzymającego za rękę  jego córkę Helenkę . Trudno w to uwierzyć, ale Helenka naprawdę ma już trzy lata! Zobacz też:   Marek Kondrat został ojcem! Antonina Turnau urodziła ich pierwsze dziecko! Niestety zdjęcie zostało wykonane z oddali i nie możemy na nim zobaczyć twarzy Helenki. Ważnym symbolem na fotografii okazała się tęczowa flaga nad głowami Kondrata i jego córki. To właśnie tym symbolem Kondrat postanowił okazać wsparcie dla środowisk LGBT. Helenka urodziła się w marcu 2018 roku. Kiedy okazało się, że Antonina Turnau urodziła córeczkę, Marek Kondrat krótko odniósł się do tych doniesień: Potwierdzamy, że zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami, jednakże zaznaczamy, że nie udzielamy zgody na rozpowszechnianie informacji dotyczących ścisłej sfery naszego życia prywatnego; w szczególności te odnoszące się do miejsca narodzin naszego dziecka, sposobu jego wychowania, płci czy imienia są przez nas bezwzględnie chronione. Cenimy prywatność całej naszej rodziny - napisał Marek i Antonina w oświadczeniu. O związku Marka Kondrata i Antoniny Turnau było w mediach niezwykle głośno, zwłaszcza ze względu na różnicę wieku. Dzieli ich 38 lat. W 2015 roku para wzięła ślub. Kondrat i Turnau przeprowadzili się do Francji po to, by cieszyć się tam większą anonimowością.

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner