Party Stories
Newsy

Anna Wyszkoni o dramatycznej walce z nowotworem: "Była obawa o głos"

Anna Wyszkoni opowiedziała o swojej walce z rakiem. U popularnej piosenkarki w 2016 roku zdiagnozowano nowotwór tarczycy. Na szczęście, choroba została wykryta we wczesnym stadium i udało się ją opanować. Najgorsze już za gwiazdą. Dziś Anna Wyszkoni wyznaje, że w czasie choroby martwiła się nie tylko o własne zdrowie, ale również o głos. Istniała obawa, że wokalistka może go stracić...

 

Zobacz też: Anna Wyszkoni boi się powrotu choroby! "Do końca życia będę pod opieką lekarzy"

 

Posłuchajcie szczerej wypowiedzi gwiazdy z programu "Uwaga TVN". 

 

Polecamy: Anna Wyszkoni: „Nie mam kompleksów. Lubię siebie. Chcę być znana z przebojów, a nie ze skandali”

 

Anna Wyszkoni ma za sobą walkę z rakiem. Dziś artystka czuje się dobrze.

Anna Wyszkoni na Sylwestrze TVN 2016/2017

Życzymy dużo zdrowia!

Ania Wyszkoni w garniturze w kratkę

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anna Wyszkoni o chorobie
Newsy
Anna Wyszkoni w Kulisach Sławy o chorobie: "Pojawiały się różne myśli"
Anna Wyszkoni o chorobie
Newsy
Anna Wyszkoni boi się powrotu choroby! "Do końca życia będę pod opieką lekarzy"

Anna Wyszkoni w 2016 roku wygrała walkę z chorobą. Lekarze wykryli u niej złośliwego guza na tarczycy. Artystka mogła stracić głos. Na szczęście nowotwór został wcześnie wykryty, a piosenkarka czuje się już dobrze. Boi się jednak przerzutów!   Anna Wyszkoni boi się powrotu choroby W rozmowie z Super Expressem gwiazda przyznała, że do końca życia będzie pod opieką lekarzy. Ma świadomość, że mogą pojawić się przerzuty: Jest dobrze, ale mam świadomość, że choroba może wrócić. Już do końca życia będę pod opieką lekarzy. Trzeba być czujnym, bo nie wiadomo kiedy mogą nastąpić przerzuty. Ale mam nadzieję, że wszystko, co najgorsze, mam już za sobą - mówi  Ania w wywiadzie.   Wyszkoni tłumaczy, że mówi o chorobie, ponieważ chce zachęcić ludzi do regularnych badań.   Zobacz także:  Anna Wyszkoni wygrała walkę z rakiem! Dlaczego tak długo ukrywała swoją chorobę?   Ania Wyszkoni pokonała chorobę.    Artystka boi się jednak powrotu choroby. 

Ania Wyszkoni z mikrofonem
Newsy
Anna Wyszkoni wygrała walkę z rakiem! Dlaczego tak długo ukrywała swoją chorobę?

W maju przyznała, że wygrała walkę z ciężką chorobą. Ale dopiero teraz Anna Wyszkoni przyznała, że był to nowotwór tarczycy. Dlaczego artystka tak długo ukrywała chorobę? Jak donosi nowy "Flesz", była to świadoma decyzja wokalistki, a o jej chorobie nie wiedziały nawet jej dzieci. Ania chciała mieć pewność, że jest już całkowicie zdrowa. Pragnęła też uchronić siebie i dzieci przed niepotrzebnym stresem i zainteresowaniem mediów. We wrześniu spędziła dwa tygodnie w szpitalu, gdzie przeszła jodoterapię, która była ostatnim etapem leczenia - powiedział "Fleszowi" mąż wokalistki, Maciej Durczak. Czemu Anna Wyszkoni opowiedziała o tym w telewizji śniadaniowej? Po to, by zachęcić inne kobiety, żeby się badały i nie lekceważyły żadnych niepokojących objawów. Artystka wróciła już na scenę i właśnie promuje swój singiel "Oszukać los". Życzymy Ani dużo zdrowia i czekamy na nową płytę, która ukaże się już na początku przyszłego roku.     Anna Wyszkoni po kilku miesiącach nieobecności wróciła na scenę. Artystka nie powiedziała o chorobie swoim dzieciom, bo nie chciała ich martwić.

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner