Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Anna Wyszkoni o chorobie
Newsy

Anna Wyszkoni wyznaje: "Miałam raka". Wokalistka opowiedziała, jakie trudne chwile przeżyła ona i jej rodzina

Anna Wyszkoni wyznaje: "Miałam raka". Wokalistka opowiedziała, jakie trudne chwile przeżyła ona i jej rodzina

Anna Wyszkoni do tej pory nie była gotowa na to, by opowiedzieć o swojej chorobie. Jakiś rok temu powiedziała tylko, że chorowała na coś, co mogło sprawić, że straci głos na zawsze. Okazuje się, że Anna Wyszkoni miała nowotwór i dopiero teraz o tym przerwała milczenie! Jak się o tym dowiedziała i dlaczego cały czas to ukrywała?

 

Anna Wyszkoni komentuje plotki o swoim ślubie. Przy okazji wbiła szpilę Dodzie?

Wyszkoni o chorobie nowotworowej

Poszłam na rutynowe badania piersi, bo czułam że coś nie tak. A lekarz kazał mi zbadać tarczycę. Okazało się, że na tarczycy mam złośliwego guza. Totalny szok. Tragedia dla mnie. Pierwsze myśli to: co będzie dalej, czy ja będę. To była pierwsza walka, jaka stoczyła się w mojej głowie, a potem czy będę mogła wrócić do śpiewania.

Na szczęście okazało się, że zagrożenie życia nie było duże, uleczalność tego nowotworu jest wysoka, mój został wykryty wcześnie na szczęście - zdradziła w Dzień dobry TVN.

Anna Wyszkoni powiedziała, że bała się o to, czy będzie mogła śpiewać. Wypytywała o to lekarzy i miało być wszystko w porządku, a okazało się, że ma niedowład lewej struny głosowej. Po miesiącu ćwiczeń wróciła do formy.

Nikomu nie mówiłam o chorobie. To było moją gorzką tajemnicą. Wiedzieli tylko najbliżsi. Przyznam, ja dzieci trochę oszukałam. Pola jest malutka, nie wiedziała co się dzieje, ale jak mnie odwiedziła w szpitalu płakała i nie chciała mnie tam zostawić. Syn miał świadomość, ale też go trochę oszukałam, kiedy zapytał mnie czy to jest nowotwór, powiedziałam, że to tylko guz, wytniemy go i wszystko będzie dobrze. I siebie też w ten sposób nastawiałam pozytywnie. Bo to trzeba przerobić w głowie - wyznała Wyszkoni w DDTVN.

Gdyby nie udało się wrócić z głosem do formy, być może otworzyłaby swoją wymarzoną kwiaciarnię, ale na szczęście nie było potrzeby. Wyszkoni do tej pory wspomina moment, kiedy dała ostatni koncert przed operacją i śpiewała tak jakby to był ostatni koncert w życiu.

Teraz Wyszkoni nagrała piosenkę o swoich przeżyciach: "Oszukać los".

 

Zobacz także: Jak dzieci Ani Wyszkoni przyjęły wiadomość o jej chorobie? "Syn przeżywał to mocno!"

 

Anna Wyszkoni pół roku temu przyznała się, ze chorowała, ale nikt nie wiedział na co.

Anna Wyszkoni na 53. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu
East News

 

Anna Wyszkoni ma starszego synka Tobiasza i córeczkę Polę. Nie przyznawała się przed dziećmi, że ma raka.

Ania Wyszkoni z rodziną na wakacjach

 

Nowa piosenka Wyszkoni jest o czasie, jaki przeżyła zmagając się z chorobą.

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anna Wyszkoni o chorobie
Newsy
Anna Wyszkoni w Kulisach Sławy o chorobie: "Pojawiały się różne myśli"
Anna Wyszkoni w Kulisach Sławy o chorobie: "Pojawiały się różne myśli"
Anna Wyszkoni na konferencji prasowej
East News
Newsy
Anna Wyszkoni ma za sobą dramatyczne przeżycia: chorobę nowotworową i operację wycięcia guza. Teraz cieszy się życiem
Anna Wyszkoni wielokrotnie dzieliła się swoimi doświadczeniami dotyczącymi walki z rakiem. Jak zmieniła ją choroba?

Anna Wyszkoni  kończy właśnie 40 lat! Artystka obecnie jest jedną z najpopularniejszych wokalistek, ale jej życie nie zawsze było łatwe. Cztery lata temu gwiazda dowiedziała się, że ma guza tarczycy. Anna Wyszkoni zdecydowała się powiedzieć o tym głośno  podczas Polsat SuperHit Festiwal 2016 w Sopocie, gdzie świętowała 20-lecie swojej pracy artystycznej.  Trzy miesiące temu nie widziałam, czy stanę na tej scenie. Pokonałam bardzo ciężką chorobę, o czym nie wiedzieliście - przyznała ze sceny Anna Wyszkoni.  Ostatecznie aktorka w 2016 roku wygrała walkę z chorobę. Guz zdiagnozowany we wczesnym stadium okazał się wyleczalny, a rokowania od początku były dobre. Po kontrolnych badaniach okazało się, że choroba została pokonana, ale to nie koniec. Dramatyczne wydarzenia zmieniły Annę Wyszkoni, a po wszystkim artystka zdecydowała się skorzystać z pomocy psychologa . Po chorobie poszłam do psychologa, by opowiedzieć mu o swoich lękach. Gdy dowiadujesz się, że masz raka, twoje życie wywraca się do góry nogami. Szok, niedowierzanie, strach, co będzie dalej. Przepłakałam wiele nocy przed operacją. To było doświadczenie graniczne. Gdy wszystko wróciło do normy, pojawiła się euforia. Nagle chciałam tylko żyć, żyć i żyć. - mówiła Ania Wyszkoni w wywiadzie dla "Gali". W jaki sposób Anna Wyszkoni dowiedziała się o chorobie? Anna Wyszkoni w wywiadzie zdecydowała się opowiedzieć o swoich dramatycznych przeżyciach i strachu, jaki jej towarzyszył, kiedy dowiedziała się o chorobie. Okazuje się, że podczas rutynowych badań aktorce zlecono dodatkowe i wtedy usłyszała diagnozę - złośliwy guz tarczycy.  Poszłam kiedyś na rutynowe badania piersi, bo czułam, że coś nie tak. Lekarz postanowił zbadać mi tarczycę. Okazało się, że na tarczycy mam...

Anna Wyszkoni o chorobie
Newsy
Anna Wyszkoni boi się powrotu choroby! "Do końca życia będę pod opieką lekarzy"
Anna Wyszkoni boi się powrotu choroby! "Do końca życia będę pod opieką lekarzy"

Anna Wyszkoni w 2016 roku wygrała walkę z chorobą. Lekarze wykryli u niej złośliwego guza na tarczycy. Artystka mogła stracić głos. Na szczęście nowotwór został wcześnie wykryty, a piosenkarka czuje się już dobrze. Boi się jednak przerzutów!   Anna Wyszkoni boi się powrotu choroby W rozmowie z Super Expressem gwiazda przyznała, że do końca życia będzie pod opieką lekarzy. Ma świadomość, że mogą pojawić się przerzuty: Jest dobrze, ale mam świadomość, że choroba może wrócić. Już do końca życia będę pod opieką lekarzy. Trzeba być czujnym, bo nie wiadomo kiedy mogą nastąpić przerzuty. Ale mam nadzieję, że wszystko, co najgorsze, mam już za sobą - mówi  Ania w wywiadzie.   Wyszkoni tłumaczy, że mówi o chorobie, ponieważ chce zachęcić ludzi do regularnych badań.   Zobacz także:  Anna Wyszkoni wygrała walkę z rakiem! Dlaczego tak długo ukrywała swoją chorobę?   Ania Wyszkoni pokonała chorobę.    Artystka boi się jednak powrotu choroby. 

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner