Anna Wendzikowska ślub
Newsy

Anna Wendzikowska zdradziła, czy weźmie ślub z Patrykiem Ignaczakiem

Gwiazda jest bardzo zakochana

Kilka dni temu Anna Wendzikowska zdecydowała się na odważny krok i zdecydowała się pokazać światu swoją córeczkę. Z kolei w miniony weekend dziennikarka w "Dzień Dobry Wakacje" opowiedziała także o trudach macierzyństwa. Przypomnijmy: Anna Wendzikowska pokazała córkę w telewizji i opowiedziała o macierzyństwie: Bałam się, że będzie bardzo źle!

Teraz wszyscy fani dopytują się gwiazdy i jej partnera Patryka Ignaczaka, kiedy planują ślub. Wcześniej Anna Wendzikowska nie komentowała tej sprawy i nie zdradzała konkretnych powodów, dlaczego jeszcze nie przymierza się do tej ceremonii. Teraz w najnowszym numerze "Gali" ukazał się obszerny wywiad, w którym prezenterka opowiedziała o tym, czy zostanie żoną muzyka:

Myśleliśmy o tym. Jesteśmy zaręczeni, ale nie czujemy przymusu. To kosztuje dużo pieniędzy i wymaga dużo organizowania. Ja już byłam panną młodą. I już wiem, że to niczego nie gwarantuje. Nie wykluczam, ale teraz jesteśmy tak zajęci i zaaferowani Kornelią, że nie jest to najważniejszy temat. 

Pamiętaliście, że Anna Wendzikowska ma już za sobą jeden ślub?Ślub Anny Wendzikowskiej i Patryka Ignaczaka
ONS
Newsy
Wendzikowska po porodzie wyjdzie za mąż. Ma już konkretny plan ceremonii
Znamy też termin porodu

Kiedy Anna Wendzikowska pojawia się na salonach, fotoreporterzy nie są w stanie odwrócić od niej swoich obiektywów. Gwiazda promienieje w ciąży, choć nadal stara ukrywać się brzuszek. Czasami na imprezy zabiera swojego narzeczonego Patryka Ignaczaka . Miłość pary dodaje aktorce wiele uroku. Przypomnijmy:  Ciężarna Wendzikowska z narzeczonym na imprezie "Party". Miłość pary kwitnie Choć najwięcej emocji budzi ciąża prezenterki, na salonach nie brakuje też pytań na temat ślubu. Wendzikowska zdecydowała się skomentować swoje życiowe plany na łamach urodzinowego numeru "Party". Tuż po przyjściu dziecka na świat, prezenterka ma zamiar wyjść za mąż! Teraz jednak zajmuje się promocją swojej książki "PytAnia o Hollywood", która ukaże się już 22 października: Jesteśmy bardzo szczęśliwi i już nie możemy się doczekać momentu, w który powitamy na świecie nasze maleństwo. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, pobierzemy się wiosną. Oboje chcemy, żeby była to kameralna uroczystość, a nie feta na 200 osób - zdradza Wendzikowska Czekamy więc z niecierpliwością. Zobacz:  Wendzikowska: "Dużo zawdzięczam urodzie " Anna Wendzikowska czyta bajki dla dzieci: 

Anna Wendzikowska ma nowego partnera
East News
Newsy
Anna Wendzikowska jest zaręczona? Sama potwierdziła to na Instagramie!
Anna Wendzikowska w mediach społecznościowych potwierdziła, że jest zaręczona!

Anna Wendzikowska niedawno zwróciła uwagę nowym pierścionkiem na palcu. Od razu pojawiły się spekulacje, że dziennikarka jest zaręczona. Sama jednak nie odniosła się dotąd do tych informacji. Teraz wszystko stało się jasne! Anna Wendzikowska potwierdziła zaręczyny na Instagramie. Zobaczcie, jak to zrobiła! Anna Wendzikowska jest zaręczona Anna Wendzikowska opublikowała w mediach społecznościowych kolejne zdjęcie z podróży, a jedna z jej obserwatorek wprost zapytała, kto jest autorem tak świetnych zdjęć na profilu dziennikarki: Kto Pani robi takie rewelacyjne zdjęcia? Należy zatrudnić na stałe :) - zapytała jedna z Internautek. Anna Wendzikowska zdecydowała się na szybką odpowiedź i tym samym zdradziła ważny szczegół ze swojego życia prywatnego: już zrobione, bo to narzeczony😂 W ten sposób dziennikarka potwierdziła, że nie tylko się z kimś spotyka, ale jest już zaręczona. Czy Anna Wendzikowska zdecyduje się na kolejny ślub? Przypominamy, że gwiazda TVN w roku 2007 roku wyszła za mąż za Christophera Combe: Jeden huczny ślub mam już za sobą. Gdy miałam 25 lat, poznałam w Londynie Christophera. Był pół Grekiem, pół Amerykaninem, dlatego ślub braliśmy w cerkwi. Myślałam, że zostanę już na stałe w Anglii, ale okazało się, że temperamenty polski i grecko-amerykański niezbyt do siebie pasują - powiedziała w rozmowie z "Fleszem". Potem głośno było o związku dziennikarki z  Patrykiem Ignaczakiem z zespołu AudioFeels. Para doczekała się córeczki Kornelii, która przyszła na świat w 2015 roku, ale niestety ich związek nie przetrwał i rozstali się w 2016 roku . Kolejny związek Anny Wendzikowskiej był pełen kontrowersji, o których rozpisywały się media. Gwiazda TVN w 2017 roku zaczęła spotykać się z Janem...

Patryk Ignaczak został pogodynkiem
ONS
Newsy
Ukochany Wendzikowskiej porzucił muzykę. Teraz jest... pogodynkiem
Jak sprawdza się w nowej roli?

Anna Wendzikowska i Patryk Ignaczak niedawno zostali świeżo upieczonymi rodzicami. Po przyjściu na świat córeczki mieli wziąć ślub, ale ich plany uległy zmianie i ceremonię muszą przesunąć w czasie. Zobacz:  Ślub Wendzikowskiej miał odbyć się po urodzeniu córki. Teraz Anna zmieniła plany Po narodzinach Kornelii oboje szybko powrócili do pracy. Patryk Ignaczak, który zasłynął w programie "Mam Talent" występując z zespołem Audiofeels teraz zrezygnował z muzyki i postanowił zająć się czymś innym. Jak się okazuje muzyk został pogodynkiem i w internecie można obejrzeć przepowiadaną przez niego prognozę. Nie do końca jesteśmy przekonani co do jego nowej roli, ponieważ zdecydowanie lepiej sprawdzał się w kwestii muzycznej.  Co na to Ania? Zobacz:  Anna Wendzikowska pokazała pierwsze zdjęcie córki: Malutka jest cudna           Wendzikowska na salonach po porodzie:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner