Są gwiazdy w Polsce, które bardzo rzadko pokazują swoich partnerów czy mężów. Od czasu do czasu robią jednak wyjątki i dzięki temu możemy przekonać się, jak bardzo są przystojni! Zobaczcie, jak wyglądają mężowie Anny Starmach, Małgosi Sochy czy Agnieszki Sienkiewicz.

Reklama

Przystojni mężowie gwiazd (Anna Starmach, Małgorzata Socha, Agnieszka Sienkiewicz i inne)

W 2008 Małgorzata Socha poślubiła inżyniera Krzysztofa Wiśniewskiego. Jego wielką pasją jest bieganie - co roku mąż aktorki bierze udział w maratonie w Nowym Jorku. Para doczekała się trójki dzieci - córek Zosi i Basi oraz syna Stasia.

Agnieszka Sienkiewicz od 2017 roku jest żoną Mikołaja Gauera, który jest właścicielem sieci aptek. Para ma dwie córeczki - Zosię i Marię. Oboje uwielbiają sport, zwłaszcza narty. Ich wspólne zdjęcia to jednak rzadkość - gwiazda "Przyjaciółek" bardzo dba o prywatność swojej rodziny!

Od ponad 15 lat Maja Ostaszewska związana jest z Michałem Englertem, operatorem filmowym i scenarzystą, a także synem Marty Lipińskiej. Mają dwoje dzieci - syna Franka i córkę Janinę.

Od 10 lat partnerem Kingi Rusin jest adwokat Marek Kujawa. Para nie ma zamiaru sformalizować swojego związku, choć rok temu plotkowało się o ich cichym ślubie. Gwiazda TVN konsekwentnie odmawia komentarzy w tej sprawie.

Anna Dereszowska od lat związana jest z młodszym o cztery lata fotografem, Danielem Duniakiem. Para również nie myśli o ślubie. Razem mają syna, Maksa.

W 2017 roku Anna Starmach, gwiazda kulinarnych programów TVN, wzięła ślub z Piotrem Kuskiem, menadżerem w jednej z dużych firm informatycznych. W 2018 roku doczekali się córki, Jagny. Regularnie pojawią się razem na charytatywnym balu TVN.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama