Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Anna Popek
ONS
Newsy

Anna Popek zmienia styl pod nową pracę? Koniec z sukienkami w kwiatuszki i groszki!

Anna Popek postanowiła zmienić swój styl ubierania. Prezenterka niedawno zmieniła pracę. Odeszła z programu "Pytanie na śniadanie" i przeszła do "Świat się kręci". Specyfika nowej pracy dziennikarki jest zupełnie inna, a poruszane tematy - poważniejsze. Anna Popek ma doskonałe wyczucie nowego formatu, zatem wie, że jej wizerunek również musi się zmienić. Gwiazda Telewizji Polskiej zapowiedziała zmianę swojego stylu ubierania - czytamy na łamach najnowszego wydania magazynu "Flesz". Lekka forma programu śniadaniowego dopuszczała dziewczęce sukienki w kwiatuszki czy groszki, lecz w nowym show nie byłyby one odpowiednie. Dlatego Anna Popek do nowej pracy zamierza ubierać się inaczej.

W "Pytaniu na śniadanie" nosiłam tylko takie sukienki, bo wydawało mi się, że pasują do formuły programu. Teraz, za radą stylistki Malwiny Wędzikowskiej, dokonuję zmian. Chciałabym połączyć styl biznesowy z nutką nonszalancji - zdradziła dziennikarka na łamach "Flesza".

Nie oznacza to jednak, że Anna Popek chce uciec od najnowszych trenów i stawiać wyłącznie na sprawdzoną klasykę. Wręcz przeciwnie, będzie szukać nowych inspiracji w modzie. Ma już nawet plan, jak to zrobić. ;)

Czasem warto zajrzeć do szafy córki i podpatrzyć, co noszą młode kobiety - zapowiada gwiazda.

I okazuje się, że nie są to słowa rzucane na wiatr! Anna Popek metamorfozę swojego stylu rozpoczęła od zmiany fryzury. Jak oceniacie metamorfozę dziennikarki?

 

Zobacz też: Pozycja Agaty Młynarskiej w "Świat się kręci" zagrożona? Dziennikarka zamieściła niepokojący wpis na Facebooku!

 

Anna Popek w programie "Świat się kręci" będzie stawiać na styl biznesowy.

Anna Popek, Artur Orzech, Agata Młynarska pozują do zdjęć w programie TV{
Eastnews

Anna Popek na premierze spektaklu
ONS

Wcześniej prezenterka preferowała luźniejszy styl ubierania.

Anna Popek w sukience w kwiaty
ONS

Anna Popek podczas akcji

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Mieszkanie Anny Popek
Newsy
Anna Popek pokazała swoje mieszkanie! Kuchnia bardzo klasyczna, a salon? Zobaczcie ZDJĘCIA!

Podoba się Wam ten styl?

Łukasz Nowicki, Aleksandra Rosiak
East News
TV-Show
Aleksandra Rosiak zadebiutowała w "Pytaniu na Śniadanie". Lepsza od Anny Popek? ZDJĘCIA
Anna Popek, Agata Młynarska pozują do zdjęć
Eastnews
TV-Show
Anna Popek zadebiutowała w "Świat się kręci" i od razu zaskoczyła wyznaniem: "Mam słabość do trójkątów!"

Anna Popek zadebiutowała w dzisiejszym programie "Świat się kręci" i zaskoczyła wszystkich swoim odważnym wyznaniem. Agata Młynarska i Artur Orzech przywitali nową prowadzącą i zadali jej kilka pytań. Gospodarze próbowali dowiedzieć się m.in. jakie są jej mocne strony. Padło również pytanie o słabości Anny Popek. Odpowiedź dziennikarki wyraźnie zaskoczyła Artura Orzecha... Mam taką słabość, do której mogę się wam tutaj przyznać. Otóż zwłaszcza ostatnio mam słabość do trójkątów  - żartowała Anna Popek. Anna Popek będzie program "Świat się kręci" prowadziła na zmianę z Agatą Młynarską i Arturem Orzechem. Czy właśnie do tego zawodowego trójkąta ma słabość ;-)?  Agata Młynarska postanowiła także zadać nowej prowadzącej pytanie, jakie często pada podczas rozmów o pracę. Jak dowiedziałaś się o tym stanowisku? - pytała Młynarska. No więc było wiele propozycji, ale uznałam, że ta jest najlepsza i postanowiłam, że się tu pojawię - odpowiedziała Anna Popek. Anna Popek zdradziła także, że marzy, aby w programie "Świat się kręci" wystąpiła... królowa Elżbieta. Jak oceniacie debiut Anny Popek w programie TVP1? Cieszycie się, że dziennikarka została nową prowadzącą "Świat się kręci"?   Zobacz także: Anna Popek zachwyca się nowymi władzami TVP: "Kultura pracy się zmieniła"   Anna Popek debiutuje w programie "Świat się kręci". Anna Popek, Artur Orzech, Agata Młynarska na planie Świat się kręci. Dziennikarka zaskoczyła swoim wyznaniem.  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner