Anna Lewandowska Nowe uczesanie Anny Lewandowskiej Lewandowska Anna Lewandowska w zielonej kurtki Anna Lewandowska w dżinsowej kurtce
Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska
A wszystko zaczęło się od wizyty w gabinecie lekarskim...
1/9
Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska zostanie mamą lada dzień. Mimo zaawansowanej ciąży (to już 9. miesiąc!), trenerka nadal pracuje nad swoimi projektami. Właśnie pochwaliła się książką, którą pisała w czasie oczekiwania na dziecko. To poradnik dla przyszłych mam. "Healthy mama - poradnik zdrowej mamy" pojawi się w księgarniach 24 maja. Przyszła mama nie kryje ekscytacji swoją najnowszą publikacją!

Zaczynam WIELKIE odliczanie - napisała Anna Lewandowska na swoim blogu.

Zobacz też: Jak wyglądał weekend Lewandowskich? Gry, zabawy, restauracja... Jak Ania czuje się w ciąży? ZDJĘCIA

Żona Roberta Lewandowskiego zamieściła na swoim blogu obszerny post, poświęcony nowej książce oraz... własnym doświadczeniom z okresu ciąży. Chyba jeszcze nigdy nie zdradziłatak dużo na ten temat! Pojawiło się również bardzo osobiste wyznanie dotyczące dziecka, które wkrótce się narodzi! Jakie? Sprawdź na następnych stronach fotogalerii!

Polecamy: Anna Lewandowska jedną wypowiedzią zyskała uznanie fanów. O co chodzi? Sprawdźcie!

 

Więcej o Annie Lewandowskiej:

"Ja dziś dodatkowo podskakuję z radości!" To szczęśliwy dzień dla Ani Lewandowskiej. Dlaczego?

Kogo do pomocy w domu zatrudniają Lewandowscy? "Ania jest tuż przed porodem, przydaje im się każda pomoc"

ANNA LEWANDOWSKA KOMPLETUJE WYPRAWKĘ DLA DZIECKA! CZY KOLORY BUCIKÓW ZDRADZAJĄ PŁEĆ?

Ania Lewandowska pokazała zdjęcie, a fani: "9. miesiąc, a ty nadal..."

2/9
Nowe uczesanie Anny Lewandowskiej

Od jakiegoś czasu temat jest także osobistym doświadczeniem, bo niebawem sama będę mamą. Przygotowywałam się do tej roli bardzo długo i jest to jedno z najważniejszych zadań w moim życiu. Chciałabym obdarzyć dziecko najbardziej wartościowym prezentem na start – ZDROWIEM - napisała Anna Lewandowska na swoim blogu.

Trenerka i przyszła mama zdradziła, jak wpadła na pomysł napisania książki dla przyszłych mam. Podsunął jej go... Nie był to Robert Lewandowski? Kto to, taki, dowiesz się, przechodząc na następną stronę.

3/9
Lewandowska

Pomysł, aby podzielić się moimi obserwacjami, doświadczeniem oraz wiedzą zdobytą na przestrzeni ostatnich lat, powstał już dawno temu. Jednak przełomowym momentem, który popchnął mnie do jej napisania była wizyta w gabinecie lekarskim. Lekarz prowadzący ciążę na jednej z pierwszych wizyt ocenił wyniki badań, zdumiony moim zaangażowaniem dotyczącym zdrowego tryby życia, diety i świadomego treningu, powiedział:  „Musi to Pani gdzieś opisać” - zdradziła Lewandowska.

Co Anna Lewandowska zawarła w najnowszej książce "Healthy Mama - poradnik zdrowej mamy"? Sprawdź, przechodząc na następne zdjęcie.

4/9
Anna Lewandowska w zielonej kurtki

"Healthy Mama - poradnik zdrowej mamy" Anny Lewandowskiej to poradnik dla kobiet, które przygotowują się do ciąży lub już oczekujących dziecka. Trenerka i dietetyczka zawarła w niej porady odnośnie żywienia w tym szczególnym okresie, aktywności fizycznej oraz opieki medycznej. Jest w niej mnóstwo przepisów kulinarnych, treningu przeznaczone dla każdego trymestru oraz część merytoryczna, dotycząca zdrowia kobiety ciężarnej. Anna Lewandowska przy swojej publikacji współpracowała z ekspertami: lekarzami i profesorami. Książkę nie tylko po brzegi wypełnia bezcenna wiedza, ale również przepiękne zdjęcia.

5/9
Anna Lewandowska w dżinsowej kurtce

Anna Lewandowska urodzi swoje pierwsze dziecko już lada dzień. I ciągle nie ma pewności, co do płci dziecka. Początkowo pisało się, że Lewandowscy zostaną rodzicami dziewczynki, lecz niedawno pojawiły się przypuszczenia, że jednak będzie to chłopiec! Przekonamy się już wkrótce. :)

6/9
Anna Lewandowska w zielonej kurtki
7/9
Anna Lewandowska w dżinsowej kurtce
8/9
Anna Lewandowska w zielonej kurtki
9/9
Anna Lewandowska ma nową fryzurę