Fani Anny i Roberta Lewandowskich na co dzień mogą "podglądać" życie pary za pośrednictwem mediów społecznościowych, jednak nie zawsze trenerka jest aż tak otwarta w swoim relacjonowaniu codzienności. Tym razem żona piłkarza zaskoczyła wszystkich. Chodzi o dzieci!

Reklama
Jak się cieszę
- pisze pełna entuzjazmu Lewandowska.

Anna Lewandowska ogłasza wieści

Anna i Robert Lewandowscy są przykładem gwiazdorskiej pary, która nie tylko cieszy się z osiągnięć sportowych czy zawodowych, ale docenia również wartości rodzinne. Trenerka na każdym kroku udowadnia, że córeczki - Laura i Klara - są dla niej prawdziwym oczkiem w głowie.

Tym razem mama dziewczynek zdobyła się na wyznanie na temat ... ich wspólnej zabawy. Anna Lewandowska nie ukrywa, że fakt wspólnej zabawy Laury i Klary jest dla niej źródłem ogromnej radości!

Jak się cieszę... dziewczynki są już w takim wieku, że bawią się już cały czas razem i kochają to. Najlepszy etap
- pisze wprost trenerka.
Anna Lewandowska w końcu to ogłasza
Anna Lewandowska w końcu to ogłasza

Wygląda na to, że choć Laurę i Klarę dzielą trzy lata różnicy, dziewczynki wprost idealnie się dogadują. Co ciekawe, córki Anny i Roberta Lewandowskich są wychowywane tak, jak wszystkie dzieci:

Moje dzieci chodzą w dresach, czasem i uświnione, są brudne, są szczęśliwe, jak każde inne
- mówiła jakiś czas temu Anna Lewandowska.
Anna Lewandowska
instagram.com/annalewandowska

Laura i Klara Lewandowskie aktywnie uczestniczą też w życiu zawodowym rodziców - ostatnio Klara skradła serca widzów, wprowadzając tatę na murawę podczas meczu Polski z Estonią!

Zobacz także
To są wyjątkowe chwile nie tylko dla mnie, ale dla całej rodziny. Taki moment wyjścia z córką to jest coś wyjątkowego, to co zapamiętamy. Na pewno dla nas to będzie wyjątkowa pamiątka, zapamiętamy to do końca życia
- mówił Robert Lewandowski po meczu.

My również jesteśmy pod wrażeniem relacji Laury i Klary, a także ogromu miłości, którą darzą je ich rodzice!

Reklama

Zobacz także: Nieprzypadkowo stał obok Roberta Lewandowskiego i Klary. Jest związany z piłkarzem

Robert Lewandowski
Robert Lewandowski instagram.com/_rl9
Reklama
Reklama
Reklama