Anna Lewandowska na okładce Vivy
Viva

Anna Lewandowska na okładce "Vivy!". A w środku szczery wywiad z trenerką

Anna Lewandowska na okładce Vivy
Viva

Anna Lewandowska na okładce Vivy!

Wakacje to pracowity czas dla Anny Lewandowskiej! Trenerka dużo podróżuje, prowadzi osoby z treningami, a do tego promuje swoją nową książkę z płytą”Trening karate cardio”. To zestaw dla fanek Lewandowskiej, które chcą wiedzieć więcej o zdrowym stylu życia, a do tego poćwiczyć ze swoją idolką. Co zainspirowało Anię do stworzenia tej książki i płyty?
 

Tworząc ten trening, inspirowałam się sportem, który uprawiam od lat. Dlatego z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że  ćwiczenia te są bezpieczne, skuteczne i nie pozostawiają miejsca na nudę - powiedziała w “Party” Ania.


Więcej o jej nowej płycie, jak i nowych wyzwaniach Ani Lewandowskiej przeczytamy w najnowszej “Vivie!” już w czwartek, 27 sierpnia. Trenerka zdradzi, gdzie jest jej prawdziwy dom i skąd bierze moc, by zmieniać życie swoje i innych! Co jeszcze w numerze?


Wywiad z Tomaszem Kammelem oraz artykuł o nowym kandydacie na prezydenta USA, Donaldzie Trumpie. Dodatkowo ten numer "Vivy!" będzie w sprzedaży z książką i DVD z treningami Anny Lewandowskiej "Karate cardio".

 

Okładka Vivy z Anną Lewandowską


Anna Lewandowska na okładce Vivy 

Okładka płyty DVD Anny Lewandowskiej


Anna LewandowskaAnna Lewandowska

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36