Niewiele Polek – nawet tych, które dobrze znamy z naszego show-biznesu – może pochwalić się międzynarodową popularnością. Natomiast rozpoznawalność Anny Lewandowskiej dawno wyszło poza granice naszego kraju. Zarówno bizneswoman, jak i jej ukochany Robert Lewandowski stali się już światowymi markami. Po przeprowadzce do Hiszpanii para była nieco przytłoczona euforią mieszkańców. Dzięki sławie małżeństwo może rozwijać swoje biznesy w całej Europie. Ciągłe bycie na świeczniku ma też swoją cenę.

Reklama

Anna Lewandowska nagrana na ulicy w Barcelonie

W ubiegłym roku Anna i Robert Lewandowscy regularnie musieli mierzyć się krytyką. Piłkarz być mocno krytykowany za swoje występy. Sportowiec przez ponad dziesięć lat zajmował czołowe lokaty w plebiscycie na sportowca roku „Przeglądu Sportowego”. W 2024 roku znalazł się nawet w pierwszej dziesiątce. Obrywało się też jego ukochanej – głównie od internautów.

Zobacz także: Lewandowscy szaleją w górach. Padniecie, jak zobaczycie Klarę śmigającą na nartach

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski Instagram @annalewandowska

Choć nie wszyscy ich lubią, możemy być pewni, że to jedno z najpopularniejszych polskich małżeństw. Ich konta na Instagramie obserwuje łącznie ponad 40 milionów użytkowników. Ostatnio do mediów społecznościowych trafiło nagranie bizneswoman.

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska instagram.com/annalewandowska

Anna Lewandowska została sfilmowana podczas przechodzenia przez ulicę w Barcelonie. W pewnym momencie zaczęła tańczyć niczym gwiazda filmowa. Ukochana Roberta Lewandowskiego zaprezentowała kilka ruchów.

Zobacz także
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska instagram.com/annalewandowska
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska instagram.com/annalewandowska
Drobna pozytywna rzecz rano może zmienić cały twój dzień. Dobrej niedzieli
– napisała.

Zobacz także: Lewandowscy podzielili się swoim szczęściem, w komentarzach burza. "Co jeszcze?"

Widać, że bez względu na pojawiającą się od czasu do czasu krytykę bizneswoman chce przekazywać przede wszystkim dobrą energię w mediach społecznościowych. Ostatnio Anna Lewandowska wreszcie pokazała twarz Laury. Mama i córka szalały na zakupach.

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska instagram.com/annalewandowska
Reklama

Inspirujecie się Anną Lewandowską?

Anna Lewandowska
Instagram
Reklama
Reklama
Reklama