Ania i Grzesiek z drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony" rozpoczynają budowę domu! Zaledwie kilka miesięcy temu para po raz drugi została rodzicami, a teraz okazuje się, że czeka ich kolejna rewolucja.

Reklama

W sieci pojawił się nowy film z udziałem Anny i Grzegorza Bardowskich, którzy pokazali, gdzie zamieszkają i zdradzili, jak wyglądają przygotowania do budowy ich wymarzonego gniazdka. Przy okazji para zwróciła się z prośbą do swoich fanów.

O co ich poprosili?

Bardowscy planują przeprowadzkę

Anna i Grzegorz Bardowscy poznali się i zakochali w sobie na planie drugiej edycji show "Rolnik szuka żony". Rolnik już w trakcie czytania listów od zainteresowanych nim kobiet przyznał, że Ania wpadła mu w oko. Uczucie między uczestnikami programu rodziło się na oczach widzów, którzy mocno im kibicowali. Kilka miesięcy po zakończeniu "Rolnika" okazało się, że zakochani wzięli ślub! Pod koniec 2016 roku para doczekała się pierwszego dziecka - na świecie pojawił się wówczas syn Ani i Grześka, Jaś. Trzy lata później Ania urodziła drugie dziecko, córeczkę Liwię.

Szczęśliwa rodzinka mieszka w domu rodzinnym Grześka, ale już wkrótce to się zmieni! Okazuje się bowiem, że para podjęła decyzję o przeprowadzce - Ania i Grzesiek rozpoczynają budowę własnego domu. Na kanale Ani Bardowskiej na YouTube.com pojawił się film, w którym para opowiedziała o przygotowaniach do budowy.

Zobacz także

Tym filmikiem zaczynamy dokumentację naszej budowy, decyzja podjęta - przyznaje na nagraniu Ania.

Ania i Grzesiek pokazali fanom, jak wygląda ich działka na której wkrótce rozpocznie się budowa domu, a przy okazji poprosili fanów o wiadomości z radami, czego powinni się wystrzegać i na co zwracać uwagę podczas budowy itp.

Każdy komentarz na wagę złota- powiedziała Ania.

Zobaczcie, jak wygląda działka na której Ania i Grzesiek chcą budować swój dom!

Zobacz także: Suknia ślubna Ani z "Rolnik szuka żony" robi wrażenie! Zobaczcie ZDJĘCIA

Ania i Grzesiej Bardowscy rozpoczynają budowę domu.

Para zamieszka w swoim domu.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama