Anna i Grzegorz Bardowscy po raz drugi zostali rodzicami! Dumna mama pochwaliła się zdjęciem córeczki i zdradziła, kiedy dokładnie dziewczynka przyszła na świat. Anna Bardowska za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała również, jakie imię otrzymała jej córeczka. Okazuje się, ze jedna z najpopularniejszych par, które poznały się na planie programu "Rolnik szuka żony" wybrała bardzo oryginalne i piękne imię dla swojej pociechy.

Reklama

Anna Bardowska pokazła zdjęcie córki

Anna Bardowska od kilku dni nie była aktywna na swoich profilach społecznościowych. Fani Ani i Grześka zastanawiali się wówczas, czy żona rolnika już urodziła. Teraz dumna mama potwierdziła, że została mama! Córeczka uczestników drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony" przyszła na świat dokładnie 6 listopada! Jakie imię wybrali dla niej szczęśliwi rodzice?

Kochani, dzielimy się z Wami naszym szczęściem. 6 listopada na świat przyszła nasza córeczka Liwia❤️. Nasz wspólny start był trudny, a łzy lały się strumieniami. Na szczęście byłyśmy pod opieką profesjonalistów i porządnie wyposażonym szpitalu. Od chwili narodzin minęło już kilka dni i w końcu u nas zaświeciło słońce ????. Pozdrawiamy Was serdecznie i dziękujemy za każde dobre słowo- napisała na Facebooku.

Zobaczcie sami pierwsze zdjęcie córczki Ani i Grześka Bardowskich! Podoba się Wam imię dziewczynki? Naszym zdaniem jest piękne! Gratulujemy!

Zobacz także: Jak mieszkają Bardowscy? Niektóre pokoje to dzieło Ani! Zobacz ZDJĘCIA

Anna Bardowska urodziła.

Zobacz także

Anna i Grzegorz Bardowscy mają córkę.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama