W teatrze Scena Relax w Warszawie odbyła się premiera spektaklu "Wstydź się" z udziałem Joanny Brodzik i Bety Kawki. Jedną z gwiazd oficjalnej imprezy była Anna Głogowska, tancerka, była partnerka Piotra Gąsowskiego. Towarzyszyła jej... 14-letnia córka, Julia Gąsowska! Jak dziś wygląda nastolatka?

Reklama

Córka Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego dziś

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski zakochali się w sobie w 2005 roku, kiedy to aktor wziął udział w "Tańcu z Gwiazdami", jeszcze w TVN. O związku Gąsowskiego z tancerką mówiła wówczas cała Polska - dzieliło ich 14 lat różnicy, połączył temperament! W 2007 roku zostali rodzicami - na świecie pojawiła się Julia, która od małego towarzyszyła rodzicom na imprezach, premierach czy festiwalach filmowych!

Dziś związek tancerki i Gąsowskiego to już przeszłość, niedawno zaś plotkowało się, że Anna Głogowska związała się z Mikołajem Roznerskim! Oboje w tej sprawie milczą, zaś Ani na kolejnych wyjściach towarzyszy głównie córka!

Jak dziś wygląda Julia Gąsowska? Zobaczcie najnowsze zdjęcia!

Piotr WYGODA/East News

Anna Głogowska i Julia Gąsowska pojawiły się na premierze spektaklu "Wstydź się" w Warszawie. Julia Gąsowska w czerwcu kończy 15 lat i jest wielką dumą słynnych rodziców! Czym interesuje się nastolatka?

Zobacz także

Zobacz także: Anna Głogowska pozuje z bukietem róż, a internauci piszą o "ofiarodawcy"!

PIOTR FOTEK/REPORTER

Julia Gąsowska zaczyna interesować się... aktorstwem! Już dwa lata temu wraz z Piotrem Gąsowskim wzięli udział w słuchowisku audio:

Wiem, że nie jestem obiektywny, ale uważam , że zagrała świetnie i była bardzo prawdziwa i naturalna! A trochę się na tym znam!???? Jestem z niej dumny! Wszystkim tym, którzy myślą, że to ja jej załatwiłem rolę????spieszę z informacją...Jak mówi reżyserka tego przedsięwzięcia, Beata Kawka @betikawka, to ja dostałem tę rolę dzięki niej! - pisał wówczas dumny Piotr na Instagramie.

PIOTR FOTEK/REPORTER

Z córki dumna jest również mama, Anna Głogowska, która często wrzuca do sieci wspólne zdjęcia z nastolatką. Mają świetny, przyjacielski kontakt i zawsze mogą na siebie liczyć! Jak myślicie, Julia Gąsowska zrobi karierę w show-biznesie?

Zobacz także: Anna Głogowska żegna Witolda Paszta: "Nie byłam dla Ciebie miłą ani cierpliwą partnerką"

Reklama

Anna Głogowska z córką w 2013 roku:

VIPHOTO/East News
Reklama
Reklama
Reklama