Witold Paszt i Anna Głogowska tworzyli taneczną parę w pierwszej edycji "Tańca z Gwiazdami" emitowanego na antenie TVN w 2005 roku. Od niezwykłej przygody na tanecznym parkiecie minęło już 17 lat. Dziś... dzień po śmierci Witolda Paszta, Anna Głogowska pożegnała swojego pierwszego programowego partnera we wzruszającym wpisie:

Reklama

DZIĘKUJĘ i proszę, przeproś Martę, ale ja nie odpuszczę, znajdę Was w Niebie ???????? i na parę tanecznych kawałków będzie „ODBIJANY!” Ok?

Zobaczcie cały poruszający wpis Anny Głogowskiej o Witoldzie Paszcie. Przypomniała wszystkim, jak niezwykłym człowiekiem był...

"Taniec z Gwiazdami': Anna Głogowska żegna Witolda Paszta wzruszającym wpisem

Anna Głogowska i Witold Paszt poznali się na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". To była pierwsza edycja hitowego show, emitowana jeszcze na TVN. Wówczas Witold Paszt przegrał jedynie z Oliwierem Janiakiem. Dziś, w dniu gdy świat mediów obiegła smutna wiadomość o śmierci Witolda Paszta, który odszedł nagle w wyniku komplikacji, Anna Głogowska wspomina czas spędzony z muzykiem na próbach:

Ech, Wituś… Nie byłam dla Ciebie miłą ani cierpliwą partnerką… Ale na końcu programu, w finale powiedziałeś; „Moje marzenie się spełniło! Ania bardzo chciała zatańczyć freestyle…" - Ty bardzo dużo zrobiłeś dla mnie…

Anna Głogowska wspomina, że Witold Paszt bardzo intensywnie ćwiczył do odcinków "Tańca z Gwiazdami" i nie straszna była mu surowa instruktorka. Jednak po skończonej próbie zawsze dbał, by nie wróciła głodna do domu oraz dzielił się z nią swoimi mądrościami i niezwykłymi historiami, których nikt nie potrafił opowiadać tak, jak on:

Tak, jak pozwalałeś się „katować” na sali, tak po treningu nie pozwoliłeś, żebym wracała do domu głodna… Karmiłeś „chińczykiem” i pięknymi opowieściami eleganckiego mężczyzny, Wielkiej Gwiazdy Polskiej Estrady, cudownego i troskliwego męża i ojca ukochanych córek. Od Ciebie się wszystko zaczęło… Ty byłeś moim pierwszym partnerem. Miałeś najtrudniej. Każdego potem traktowałam już inaczej…

TRICOLORS/East News

Zobacz także: Witold Paszt nie żyje. Niedawno z ukochaną wnuczką był jeszcze w "The Voice Senior"

Zobacz także

Anna Głogowska w swoim wpisie wspomina też Martę Paszt, która zmarła w 2018 roku. Witold Paszt zmarł dokładnie dzień po jej czwartej rocznicy śmierci. Historia miłości Witolda Paszta i Marty Paszt była niezwykła i inspirowała wielu. Również Anna Głogowska pełna żalu wspomina tę niezwykłą relację:

DZIĘKUJĘ i proszę, przeproś Martę, ale ja nie odpuszczę, znajdę Was w Niebie ???????? i na parę tanecznych kawałków będzie „ODBIJANY!” Ok?
????????????????

Zobacz także: TVP uczci pamięć zmarłego Witolda Paszta. "TVP pożegna Pana Witka godnie"

Reklama

Anna Głogowska na koniec przypomniała wszystkim finałowy odcinek "Tańca z Gwiazdami", w którym wzięła udział wraz z Witoldem Pasztem. Złożyła również kondolencje pogrążonym w żałobie córkom Witolda Paszta, Natalii i Aleksandrze.

To jest link do I finałowego odcinka TzG w historii tego programu ! I Ty … Nasza historia….
Dziewczyny! Natalko - @pasztka i Oluniu ! Trzymajcie się ! ????????????

TRICOLORS/East News
Reklama
Reklama
Reklama