Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Anna Głogowska, Piotr Gąsowski
Newsy

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski rozstali się po 11 latach?! Jak Ania zareagowała na pytanie o jej związek?

Jaka jest prawda?

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski rozstali się? Jak donosi "Świat i ludzie", Anna Głogowska wyprowadziła się z ich córką z ich mieszkania na Powiślu. Z jakiego powodu? Po tym jak straciła pracę w telewizji, ponoć potrzebowała wsparcia, a go od mężczyzny nie dostała...

To był dla niej bardzo trudny okres, poczuła się odtrącona. Liczyła na wsparcie swego mężczyzny, a tymczasem on... miał ważne zawodowe zajęcia. Przelało czarę goryczy. Miała już dość samotności w swoim związku - powiedziała osoba z otoczenia Anny Głogowskiej gazecie "Świat i ludzie".

Dziennikarze "Świata i Ludzie" zadzwonili do Głogowskiej z prośbą o komentarz czy to prawda. Jednak tancerka nie chciała rozmawiać na ten temat.

Nie będę tego komentować. Spieszę się na nagranie programu - ucięła szybko.

Piotr Gąsowski i Anna Głogowska tworzyli parę przez 11 lat i w tym czasie mieli kilka kryzysów, jednak próbowali dalej. Podobno teraz to już definitywny koniec. Na razie ani Ania, ani Piotr nie zabrali oficjalnego głosu w tej sprawie.

 

Zobacz także: Anna Głogowska dostała pracę w TVP. Za jeden dzień pracy dostanie... To jedna z najniższych gaż, o jakiej słyszeliśmy!

 

Anna Głogowska już nie jest związana z Tańcem z Gwiazdami.

Anna Głogowska w czarnej sukience z aksamitu
ONS

 

Od jakiegoś czasu wszędzie pokazuje się sama, bez Piotra Gąsowskiego.

Anna Głogowska na otwarciu nowej sceny Teatru Kwadrat
ONS

 

Piotr Gąsowski i Anna Głogowska byli parą 11 lat.

Piotr Gąsowski, Anna Głogowska
AKPA

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ania Głogowska w rozpuszczonych włosach
Newsy
Ania Głogowska wychodzi z TVP! Czemu taka smutna? ZDJĘCIA
Majka Jeżowska z książką
Newsy
Gwiazdy na premierze książki Piotra Gąsowskiego! Kto pojawił się na czerwonym dywanie? ZDJĘCIA
Anna Głogowska o doniesieniach Super Expressu
ONS.pl
Newsy
"Będę walczyła o dobre imię" Anna Głogowska odniosła się do doniesień "Super Expressu". Co powiedziała artystka?

  "Super Express" opublikował artykuł, w którym zasugerował powiązania Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego z Cezarym P., nazywanym dilerem gwiazd. Tabloid powołał się na informacje pochodzące z prokuratury. Co na to Anna Głogowska? Tancerka porozmawiała z serwisem WP Gwiazdy o całej sytuacji. Na początku się załamała, ale teraz chce walczyć o swoje dobre imię.    - Złożyłam bardzo obszerne wyjaśnienia w prokuraturze na temat znajomości z tym panem i nie ma podstaw do prowadzenia wobec mnie żadnego postępowania, nie dostałam wezwania na żadną rozprawę sądową, nawet w charakterze świadka. Nie wiem więc, jakim prawem "Super Express" publikuje moje zdjęcie w tym kontekście, nie stawiając nawet żadnego znaku zapytania. Nie wiem, skąd wzięli te informacje, kto miałby im je udostępnić – czytamy wypowiedź Głogowskiej dla WP Gwiazdy.   Anna Głogowska komentuje doniesienia Super Expressu   Artystka jest zdruzgotana, że artykuł nie tylko uderzył w jej dobre imię, ale w wizerunek, rodzinę przyjaciół... - Ta sprawa uderza nie tylko we mnie, ale też w moją rodzinę i przyjaciół. To jest już sprawa karna.  Tego się nie da odwrócić, ja już tracę pracę i szacunek, liczę tylko na mojego dobrego prawnika, że pomoże mi oczyścić moje nazwisko. Bardzo liczę się z opinią publiczną i bardzo ją szanuję. Dlatego też jest mi przykro, że jestem stawiana w takim kontekście. Najgorsza w tej sytuacji jest bezradność. Nikt z prasy do mnie nie zadzwonił, nie sprawdził, nie zapytał, co mam do powiedzenia. Jestem pewna, że prokuratura nie ujawnia takich informacji. A nawet jeśli podano, że jestem w jakiś sposób związana z tą osobą, dlaczego nikt nie zapytał mnie o to, czy składałam już wyjaśnienia w tej sprawie - dodała Anna Głogowska.   Zobacz:  Ania Głogowska wychodzi z TVP! Czemu taka smutna? ZDJĘCIA...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner