Ania Bardowska pokazała córkę, Liwię

Anna Bardowska pokazała, jak świętuje urodziny syna! Młoda mama wygląda świetnie!

Ania Bardowska pokazała córkę, Liwię

Anna Bardowska pokazała, jak świętuje urodziny swojego syna! Żona Grzegorza z drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony" pochwaliła się uroczym zdjęciem z małym Jasiem. Ile lat skończył syn jednej z najpopularniejszych par, które poznały się na planie show TVP? Okazuje się, że pierwsze dziecko Ani i Grześka ma już trzy latka! Z okazji urodzin szczęśliwa rodzinka świętuje od samego rana. Zobaczcie, urocze rodzinne zdjęcie Ani, Grześka i ich syna! 

Anna Bardowska świętuje urodziny syna

Anna i Grzegorz Bardowscy poznali się i zakochali w sobie w hitowym programie TVP. Już kilka miesięcy później okazało się, że zakochani zdecydowali się na ślub. Po jakimś czasie na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko. Jaś urodził się w grudniu 2016 roku. Teraz syn Ani i Grześka świętuje swoje trzecie urodziny. 

Nasz 3latek ❤️. Świętujemy od 8 rano 😉- napisała dumna mama.

Pod wpisem i najnowszym zdjęciem na profilu Ani Bardowskiej na Instagramie internauci ruszyli z życzeniami dla małego Jasia. 

Zobaczcie, jak Ania i Grzesiek Bardowscy świętują urodziny syna! My zwróciliśmy uwagę na świetny look młodej mamy, która zaledwie kilka tygodni temu urodziła drugie dziecko. Córeczka pary, Liwia przyszła na świat dokładnie 6 listopada. Jakiś czas temu Ania zdradziła, że właśnie ze względu na córeczkę nie zamierza organizować wielkiej imprezy urodzinowej Jasia, ale jak widać i humory i tak im dziś dopisują! 

Zobacz także: Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" na spacerze z córką. Wiemy, ile będzie kosztowała jej książka!

Anna i Grzegorz Bardowscy świętują urodziny syna.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nasz 3latek ❤️. Świętujemy od 8 rano 😉.

Post udostępniony przez Ania Bardowska (@ania.bardowska)

Mały Jaś skończył już 3 lata.

Ania Bardowska pokazała córkę

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37