Ania Bardowska pokazała zdjęcie brzuszka

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" na spacerze z córką. Wiemy, ile będzie kosztowała jej książka!

Ania Bardowska pokazała zdjęcie brzuszka

Ania Bardowska niedawno po raz drugi została mamą. 6 listopada na świat przyszła jej córeczka Liwia, a teraz uczestniczka "Rolnik szuka żony" pochwaliła się swoim nowym projektem. Okazuje się, że żona Grzegorza napisała książkę i pochwaliła się jej okładką. Teraz Ania zdradziła, kiedy książka będzie w sprzedaży i ile będzie kosztowała. Zobaczcie...

Ile będzie kosztowała książka Ani Bardowskiej?

Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" zdradziła na Instastories, że nad swoją książką pracowała od wielu miesięcy i namówił ją do tego - mąż. To za jego namową Ania Bardowska zdecydowała się napisać o życiu na wsi i efektem tego jej krótka książeczka "Skarby wsi"  z ilustracjami Daniela Włodarskiego. 

Książka do przedsprzedaży ma trafić już niebawem. Ania Bardowska podczas rodzinnego spaceru nagrała dla swoich obserwatorów Instastories, w którym zdradziła, że w trakcie przedsprzedaży książka będzie kosztowała 15,99 zł, a potem można będzie ją kupić za 19,99 zł!

Uczestniczka "Rolnika" podziękowała fanom za zainteresowanie jej książką i wyznała, ze stara się odpisać na każdą wiadomość, ale jest ich naprawdę mnóstwo. Planujecie zakup książki Anny Bardowskiej?

 

Zobacz także: Anna Bardowska pokazała nowe zdjęcie z córką i zdradziła, której parze z „Rolnik szuka żony” kibicuje! Zaskoczeni?

Ania Bardowska z córką na spacerze
Instagram

Ania Bardowska z Liwią

 

Ania Bardowska Rolnik szuka żony
Instagram

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Doda zdradziła nam, gdzie odbędzie się druga edycja koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

zobacz 00:49