Ania Bardowska pokazała córkę, Liwię

Ania i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony" zaczęli budowę domu. Pokazali pierwsze zdjęcia!

Ania Bardowska pokazała córkę, Liwię

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony"  w lutym poinformowała w mediach społecznościowych, że razem z mężem planują budowę domu. Para po ślubie w kwietniu 2016 roku zamieszkała w rodzinnym domu Grzegorza,ale ostatecznie zdecydowali, że chcą mieć własny dom:

My mieszkamy na górze, pod nami mieszkają rodzice Grześka. W sumie wszystko mamy osobne, tylko razem mamy klatkę schodową. Mamy osobną łazienkę, osobną kuchnię ale zdecydowaliśmy się na budowę. I właśnie bardzo często pojawia się pytanie "dlaczego się budujecie, skoro macie gdzie mieszkać, skoro niedawno zrobiliście remont?" . I tutaj jest dużo różnych czynników. Po pierwsze, to chyba chcemy mieć coś swojego - Ania Bardowska zdradza w nagraniu opublikowanym w sieci.

Jakiś czas temu Anna podczas relacji na Instastories wyznała, że planowany termin budowy jest cały czas przekładany, ale w końcu się udało. Żona Grzegorza Bardowskiego pochwaliła się, że już oficjalnie ruszyła budowa ich wymarzonego domu. Pokazała nawet zdjęcie z placu budowy!

Jak będzie wyglądał dom Anny i Grzegorza Bardowskich?

Jedna z najpopularniejszych par programu "Rolnik szuka żony" w marcu wybrała projekt swojego nowego domu. Okazuje się, że Anna i Grzegorz postawili na prostotę i nowoczesne rozwiązania. 

Ten projekt jest mega prosty, a zarazem piękny - przyznała Ania. 

Czyli tak według mnie, prosta budowa, nieskomplikowana. Natomiast jeżeli chodzi o wyposażenie, takie gadżeciarskie podejście to dla mnie musi być nowocześnie - dodał Grzesiek. - poinformowali w jednym z filmów opublikowanych na YouTube

Zobaczcie pierwsze zdjęcia z budowy domu!

Zobacz także: Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" wybrała dla Liwii krzesełko do karmienia. Wiemy, ile kosztuje

Anna Bardowska o budowie domu
Instagram

Ania Bardowska pokazała też pierwsze zdjęcie z placu budowy. Widać, że prace ruszyły pełną parą!

Anna Bardowska o budowie domu
Instagram

Tak będzie wyglądał dom Anny i Grzegorza Bardowskich!

Już wkrótce rodzina będzie mogła cieszyć się z własnego domu.

Ania Bardowska pokazała córkę

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04