Ania i Grzegorz Bardowscy
Instagram

Ania i Grzesiek Bardowscy budują własny dom przez... konflikt z rodzicami? Szczera odpowiedź

Ania i Grzegorz Bardowscy
Instagram

Ania Bardowska zdradziła, dlaczego razem z mężem podjęli decyzję o budowie domu! Czy nie chcą dłużej mieszkać z rodzicami Grześka przez konflikt?

Żona rolnika nagrała nowy film, w którym odpowiedziała na pytania swoich fanów o nowy dom i relacje z teściami! Ania opowiedziała również, czy wie już jak urządzi swoje nowe gniazdko i czy razem z mężem muszą wziąć kredyt na budowę domu.

Poniżej szczery komantarz Ani Bardowskiej!

Ania Bardowska o relacjach z rodzicami męża

Ania i Grzegorz Bardowscy są jedną z najpopularniejszych i najsympatyczniejszych par, które poznały się na planie programu "Rolnik szuka żony". Ania i Grzesiek wzięli udział w drugiej edycji show TVP, a w kwietniu 2016 roku zakochani ślubowali sobie miłość i wierność małżeńską.

Od tamtej chwili para mieszka w rodzinnym domu Grześka. Ostatnio jednak okazało się, że Ania i Grzesiek Bardowscy już wkrótce rozpoczną budowę ich własnego domu! Kiedy żona rolnika ogłosiła, że chcą zamieszkać sami internauci zaczęli dopytywać, dlaczego podjęli taką decyzję - zwłaszcza, że całkiem niedawno remontowali dom u rodziców Grześka.

Ania w nowym filmie opublikowanym na YouTube.com odpowiedziała na pytania fanów! Jak Ania zareagowała na pytanie, czy mają konflikt z rodzicami jej męża!

My mieszkamy na górze, pod nami mieszkają rodzice Grześka. W sumie wszystko mamy osobne, tylko razem mamy klastkę schodową. Mamy osobną łazienkę, osobną kuchnię ale zdecydowaliśmy się na budowę. I właśnie bardzo często pojawia się pytanie "dlaczego się budujecie, skoro macie gdzie mieszkać, skoro niedawno zrobiliście remont?" . I tutaj jest dużo różnych czynników. Po pierwsze, to chyba chcemy mieć coś swojego - Ania Bardowska zdradza w nagraniu opublikowanym w sieci.

Jak Ania odpowiedziała na pytanie o konflikt z rodzicami męża?

Nie, nigdy w życiu! Grześka rodzice bardzo często nam pomagają. Przede wszystkim mama Grześka pomaga mi w takich kwestiach, że zajmuje się dziećmi kiedy ja nawet chcę wyjść po zakupy spożywcze - przyznaje Ania. (...) - Obojętnie, gdzie my będziemy mieszkać  i to też się tyczy moich rodziców, rodziców Grześka, że to nie ma znaczenia czy my się wybudujemy czy będziemy mieszkać tutaj. Po prostu czujemy się odpowiedzialni za naszych rodziców. Siłą rzeczy robią się coraz starsi  i tak czy inaczej wiemy, że będziemy musieli im pomóc. Chcemy im zawsze pomagać, tak jak oni pomagali nam - dodała.

Żona Grześka Bardowskiego nie ukrywa, że myślała już nad wystrojem wnętrz nowego domu. Urządzi go tak, jak dom w którym mieszkają teraz?

Będzie całkiem inaczej niż teraz tutaj u nas. Myślę o kolorach, o drewnie- całkiem inaczej. Jednak co kilka lat te trendy się zmieniają więc po co w sumie coś odwzorowywać - zdradziła Ania.

Jeden z internautów zapytał nawet, czy Ania i Grzesiek wezmą kredyt na budowę domu. Ania również odpowiedziała na to pytanie.

Niestety bez kredytu się nie obejdzie - zdradziła w materiale wideo.

Zobaczcie cały film opublikowany przez Anię Bardowską!

Zobacz także: Ania Bardowska przefarbowała się na blond! Jak wygląda po wizycie u fryzjera? Zobaczcie sami!

Anna zdradziła, dlaczego rozpoczynają budowę nowego domu.

Anna Bardowska wraz z synem przygotowuje wyprawkę dla córki
Instagram

Zobaczcie film opublikowany przez Anię Bardowską.

 

 

 

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00