Ania i Grzegorz Bardowscy
Instagram
Newsy

Ania i Grzesiek Bardowscy budują własny dom przez... konflikt z rodzicami? Szczera odpowiedź

Ania i Grzesiek Bardowscy budują własny dom przez... konflikt z rodzicami? Szczera odpowiedź

Ania Bardowska zdradziła, dlaczego razem z mężem podjęli decyzję o budowie domu! Czy nie chcą dłużej mieszkać z rodzicami Grześka przez konflikt?

Żona rolnika nagrała nowy film, w którym odpowiedziała na pytania swoich fanów o nowy dom i relacje z teściami! Ania opowiedziała również, czy wie już jak urządzi swoje nowe gniazdko i czy razem z mężem muszą wziąć kredyt na budowę domu.

Poniżej szczery komantarz Ani Bardowskiej!

"Rolnik szuka żony": Anna Bardowska pochwaliła się nowym domem, a w sieci zawrzało! Ten element wzbudził kontrowersje

Ania Bardowska o relacjach z rodzicami męża

Ania i Grzegorz Bardowscy są jedną z najpopularniejszych i najsympatyczniejszych par, które poznały się na planie programu "Rolnik szuka żony". Ania i Grzesiek wzięli udział w drugiej edycji show TVP, a w kwietniu 2016 roku zakochani ślubowali sobie miłość i wierność małżeńską.

Od tamtej chwili para mieszka w rodzinnym domu Grześka. Ostatnio jednak okazało się, że Ania i Grzesiek Bardowscy już wkrótce rozpoczną budowę ich własnego domu! Kiedy żona rolnika ogłosiła, że chcą zamieszkać sami internauci zaczęli dopytywać, dlaczego podjęli taką decyzję - zwłaszcza, że całkiem niedawno remontowali dom u rodziców Grześka.

Ania w nowym filmie opublikowanym na YouTube.com odpowiedziała na pytania fanów! Jak Ania zareagowała na pytanie, czy mają konflikt z rodzicami jej męża!

My mieszkamy na górze, pod nami mieszkają rodzice Grześka. W sumie wszystko mamy osobne, tylko razem mamy klastkę schodową. Mamy osobną łazienkę, osobną kuchnię ale zdecydowaliśmy się na budowę. I właśnie bardzo często pojawia się pytanie "dlaczego się budujecie, skoro macie gdzie mieszkać, skoro niedawno zrobiliście remont?" . I tutaj jest dużo różnych czynników. Po pierwsze, to chyba chcemy mieć coś swojego - Ania Bardowska zdradza w nagraniu opublikowanym w sieci.

Jak Ania odpowiedziała na pytanie o konflikt z rodzicami męża?

Nie, nigdy w życiu! Grześka rodzice bardzo często nam pomagają. Przede wszystkim mama Grześka pomaga mi w takich kwestiach, że zajmuje się dziećmi kiedy ja nawet chcę wyjść po zakupy spożywcze - przyznaje Ania. (...) - Obojętnie, gdzie my będziemy mieszkać  i to też się tyczy moich rodziców, rodziców Grześka, że to nie ma znaczenia czy my się wybudujemy czy będziemy mieszkać tutaj. Po prostu czujemy się odpowiedzialni za naszych rodziców. Siłą rzeczy robią się coraz starsi  i tak czy inaczej wiemy, że będziemy musieli im pomóc. Chcemy im zawsze pomagać, tak jak oni pomagali nam - dodała.

Żona Grześka Bardowskiego nie ukrywa, że myślała już nad wystrojem wnętrz nowego domu. Urządzi go tak, jak dom w którym mieszkają teraz?

Będzie całkiem inaczej niż teraz tutaj u nas. Myślę o kolorach, o drewnie- całkiem inaczej. Jednak co kilka lat te trendy się zmieniają więc po co w sumie coś odwzorowywać - zdradziła Ania.

Jeden z internautów zapytał nawet, czy Ania i Grzesiek wezmą kredyt na budowę domu. Ania również odpowiedziała na to pytanie.

Niestety bez kredytu się nie obejdzie - zdradziła w materiale wideo.

Zobaczcie cały film opublikowany przez Anię Bardowską!

Zobacz także: Ania Bardowska przefarbowała się na blond! Jak wygląda po wizycie u fryzjera? Zobaczcie sami!

Anna zdradziła, dlaczego rozpoczynają budowę nowego domu.

Anna Bardowska wraz z synem przygotowuje wyprawkę dla córki
Instagram

Zobaczcie film opublikowany przez Anię Bardowską.

 

 

Zobacz także
Anna Bardowska z córką

Ania Bardowska z „Rolnik szuka żony” pokazała prezent dla córki od fanki. To zaskakujące, co zrobiła 13-latka!

Anna i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony"

Ania i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony" rozpoczynają budowę domu! Pokazali, gdzie zamieszkają

 

Marta Manowska o Waldemarze z "Rolnik szuka żony 6"
Newsy
Waldemar z "Rolnik szuka żony" znalazł miłość? Marta Manowska zdradziła, co u niego słychać
Waldemar z "Rolnik szuka żony" znalazł miłość? Marta Manowska zdradziła, co u niego słychać

Waldemar z  "Rolnik szuka żony"  był jednym z uczestników, których poznaliśmy na początku szóstej edycji. Rolnik z Mazowsza zgłosił się do programu aby poznać wymarzoną kobietę, z którą mógłby planować przyszłość i założyć rodzinę. Niestety okazało się, że kandydatki, które odpowiedziały na jego list nie spełniały jego oczekiwań. Rolnik miał bowiem nadzieję, że zainteresują się nim młodsze kobiety, czego niestety nigdzie nie określił. Marta Manowska w rozmowie z Party.pl, przyznała że wciąż utrzymuje kontakt z Waldemarem i trzyma kciuki, za to aby ułożył sobie życie. Dodała również, żeby ważne jest aby nie bać się mówić o swoich oczekiwaniach: Trzeba mowić szczerze i prosto, a my się tego czasami boimy.  Czy Waldemar znalazł miłość po rezygnacji u działu w "Rolnik szuka żony"? Marta Manowska ma również apel do uczestników kolejnych edycji. Na co powinni zwrócić uwagę, żeby nie powtórzyć błędu Waldemara?  Zobacz także:  Waldemar z "Rolnik szuka żony" zdradził, czemu zrezygnował z programu!  

Ania i Grzesiek Bardowscy z Rolnik szuka żony
Instagram
TV-Show
Ania i Grzesiek Bardowscy zakończyli kolejny etap na budowie nowego domu! "Coraz piękniej to wygląda" komentuje żona rolnika
Ania i Grzesiek Bardowscy zakończyli kolejny etap na budowie nowego domu! "Coraz piękniej to wygląda" komentuje żona rolnika

Ania i Grzesiek Bardowscy mają powody do radości. Okazuje się bowiem, że zakończył się właśnie kolejny etap na budowie ich nowego domu! Para, która poznała się na planie programu "Rolnik szuka żony", blisko rok temu poinformowała, że planuje budowę własnego gniazdka, a już dziś Ania zdradziła, że w ich domu pojawiły się już okna i rolety. Zobaczcie, jak dziś wygląda królestwo Ani i Grześka! Ania Bardowska pokazała nowy dom Ania i Grzesiek Bardowscy z drugiej edycji "Rolnik szuka żony" po ślubie zamieszkali w rodzinnym domu rolnika. Na początku 2020 roku para pochwaliła się jednak, że planują rozpoczęcie budowy własnego domu. Kilka miesięcy temu Ania Bardowska w filmie opublikowanym w sieci zdradziła, dlaczego podjęli decyzję o wyprowadzce z domu rodziców jej męża. My mieszkamy na górze, pod nami mieszkają rodzice Grześka. W sumie wszystko mamy osobne, tylko razem mamy klastkę schodową. Mamy osobną łazienkę, osobną kuchnię ale zdecydowaliśmy się na budowę. I właśnie bardzo często pojawia się pytanie "dlaczego się budujecie, skoro macie gdzie mieszkać, skoro niedawno zrobiliście remont?" . I tutaj jest dużo różnych czynników. Po pierwsze, to chyba chcemy mieć coś swojego- mówiła wówczas Ania.  Ania i Grzesiek Bardowdcy od samego początku pokazywali swoim fanom, jak wyglądają prace na budowie nowego domu. Teraz żona rolnika pochwaliła się, że w ich gniazdku pojawiły się okna i rolety. Okna i rolety zamontowane, śnieg przypruszył błotko i nierówności na budowie😍. Coraz piękniej to wygląda- napisała Ania Bardowska.  Na Instagramie pojawiło się zdjęcie nowego domu Ani i Grześka, a na youtube.com możecie zobaczyć film z budowy. Internauci są zachwyceni! - Super jaki piękny domek 🌞 - Super sie prezentuje 😍😊😉...

Anna Bardowska  z Rolnik szuka żony o postępach na budowie domu
Instagram / ania.bardowska
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Ania Bardowska poprosiła fanów o pomoc. Sprawa dotyczy nowego domu!
Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" zdradziła, że nie może dojść do porozumienia z Grześkiem w sprawie drzwi do ich nowego domu. Żona rolnika zaapelowała do fanów!

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" podczas relacji na InstaStories poruszyła temat nowego domu i zwróciła się z prośbą do swoich fanów. Okazuje się, że Ania i Grzesiek Bardowscy mają problem z wyborem drzwi ponieważ... podobają się im zupełnie inne modele. Żona rolnika postanowiła zapytać internautów, które drzwi powinni zamówić. Zobaczcie, co powiedziała Ania! Ania i Grzesiek Bardowscy proszę o pomoc w sprawie nowego domu Ania i Grzesiek Bardowscy z drugiej edycji "Rolnik szuka żony" rozpoczęli budowę swojego gniazdka w połowie 2020 roku. Zakochani już na samym początku związku zamieszkali w rodzinnym domu Grześka, w którym mieszkają również rodzice rolnika, ale po kilku latach zdecydowali, że muszą przeprowadzić się do większego i własnego gniazdka.  My mieszkamy na górze, pod nami mieszkają rodzice Grześka. W sumie wszystko mamy osobne, tylko razem mamy klastkę schodową. Mamy osobną łazienkę, osobną kuchnię ale zdecydowaliśmy się na budowę. I właśnie bardzo często pojawia się pytanie "dlaczego się budujecie, skoro macie gdzie mieszkać, skoro niedawno zrobiliście remont?" . I tutaj jest dużo różnych czynników. Po pierwsze, to chyba chcemy mieć coś swojego- Ania Bardowska mówiła tuż po tym, jak ogłosiła, że chcą zbudować własny dom. Zobacz także:   "Rolnik szuka żony": Anna i Grzegorz Bardowscy zdecydowali się na poruszający i zaskakujący gest! Dziś dom Ani i Grześka Bardowskich jest już prawie skończony. Teraz jedna z najpopularniejszych par, które poznały się na planie programu o poszukujących miłości rolnikach rozpoczęła poszukiwania wyposażenia do ich domu, który ma ponad 200 m.kw. Ostatnio Ania i Grzesiek wybierali m.in. płytki do łazienek, a teraz zakochani muszą...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik