Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Ania i Grzegorz Bardowscy
Instagram
Newsy

Ania Bardowska pokazała projekt nowego domu! Będzie bardzo nowoczesny

Ania i Grzesiek Bardowscy szykują się do budowy swojego wymarzonego gniazdka!

Ania i Grzesiek Bardowscy szykują się do budowy swojego wymarzonego gniazdka! Para kilka tygodni temu zdradziła, że planują przeprowadzkę, a teraz pokazała projekt nowego domu. Ania i Grzesiek z "Rolnik szuka żony" postawili na tradycyjny czy nowoczesny dom? Czym przerażona jest żona rolnika i co zmienili w projekcie? 

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Ania i Grzesiek rozpoczynają budowę domu

Ania i Grzesiek Bardowscy poznali się na planie drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony". Rolnik już podczas czytania listów od swoich kandydatek, przyznał, że Ania mogłaby zostać jego żoną. Szybko okazało się, że to właśnie Ania skradła serce Grześka i już w finale dowiedzieliśmy się, że są parą. Kilka miesięcy później odbył się ślub, a pod koniec 2016 roku na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko- syn Jaś. Z kolei pod koniec 2019 roku para doczekała się drugiej pociechy, córeczki Liwii. 

Ostatnio okazało się, że już wkrótce cała rodzinka zamieszka w nowym domu. Para rozpoczęła już przygotowania do budowy swojego gniazdka. W jednym z filmów opublikowanych na YouTube.com Ania i Grzesiek pokazali działkę na której będzie stać ich dom, a teraz pokazali, na jaki projekt się zdecydowali. Para nie ukrywa, że wybór był bardzo trudny!

Przeglądając te wszystkie projekty, poświęcając na to tygodnie można powiedzieć bo parę miesięcy siedzimy w tym temacie, zadałam sobie pytanie "po co my budujemy ten dom, właśnie jaką on ma mieć ideę" nie chodzi mi o rozmieszczenie pokoi...- przyznała Ania.

Idea jest prosta, żeby na głowę nie kapało no i z wami przy boku i to wszystko- dodał Grzesiek. 

A na jaki ostatecznie projekt domu się zdecydowali?

Ten projekt jest mega prosty, a zarazem piękny - przyznała Ania. 

Czyli tak według mnie, prosta budowa, nieskomplikowana. Natomiast jeżeli chodzi o wyposażenie, takie gadżeciarskie podejście to dla mnie musi być nowocześnie - dodał Grzesiek.

Ania zdradziła przy okazji, czego obawia się w nowym domu. Okazuje się, że para zdecydowała się na ogrzewanie podłogowe i żona rolnika zastanawia się, czy nie zamontować grzejników. Co jeszcze zdradzili Ania i Grzesiek, jak wygląda projekt ich domu i co w nim zmienili? Zobaczcie ich nowe nagranie!

Zobacz także: Ania i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony" rozpoczynają budowę domu! Pokazali, gdzie zamieszkają

Ania i Grzesiek pokazali projekt nowego domu.

Para z drugiej edycji "Rolnik szuka żony" rozpoczyna budowę swojego gniazdka.

Anna i Grzegorz Bardowscy z
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Quiz o parach z programu "Rolnik szuka żony"
Mat. prasowe
TV-Show
Trudny quiz dla fanów "Rolnik szuka żony"! O kim mowa? O Ilonie i Adrianie, czy Jakubie i Ani?

6. edycja programu "Rolnik szuka żony" połączyła aż dwie pary: Jakuba i Annę oraz Ilonę i Adriana. Niestety, wczoraj okazało się, że pierwszy z tych związków nie przetrwał próby czasu. 

Tak czy inaczej pary w błyskawicznym tempie zyskały sympatię widzów. Jeśli ty również jesteś ich fanem, przygotowany przez nas quiz nie powinien sprawić ci trudności. Rozwiąż go i sprawdź, jak dobrze znasz Adriana i Ilonę oraz Annę i Jakuba. Nie zapomnij pochwalić się wynikiem!

Zobacz także: Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" zamieszkali razem? To zdjęcie nie zostawia żadnych wątpliwości

6. edycja programu "Rolnik szuka żony" połączyła aż dwie pary: Jakuba i Annę oraz Ilonę i Adriana. Niestety, wczoraj okazało się, że pierwszy z tych związków nie przetrwał próby czasu.  Tak czy inaczej pary w błyskawicznym tempie zyskały sympatię widzów. Jeśli ty również jesteś ich fanem, przygotowany przez nas quiz nie powinien sprawić ci trudności. Rozwiąż go i sprawdź, jak dobrze znasz Adriana i Ilonę oraz Annę i Jakuba. Nie zapomnij pochwalić się wynikiem! Zobacz także:  Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" zamieszkali razem? To zdjęcie nie zostawia żadnych wątpliwości

Marta Manowska o Waldemarze z "Rolnik szuka żony 6"
Newsy
Waldemar z "Rolnik szuka żony" znalazł miłość? Marta Manowska zdradziła, co u niego słychać
Waldemar z "Rolnik szuka żony" znalazł miłość? Marta Manowska zdradziła, co u niego słychać

Waldemar z  "Rolnik szuka żony"  był jednym z uczestników, których poznaliśmy na początku szóstej edycji. Rolnik z Mazowsza zgłosił się do programu aby poznać wymarzoną kobietę, z którą mógłby planować przyszłość i założyć rodzinę. Niestety okazało się, że kandydatki, które odpowiedziały na jego list nie spełniały jego oczekiwań. Rolnik miał bowiem nadzieję, że zainteresują się nim młodsze kobiety, czego niestety nigdzie nie określił. Marta Manowska w rozmowie z Party.pl, przyznała że wciąż utrzymuje kontakt z Waldemarem i trzyma kciuki, za to aby ułożył sobie życie. Dodała również, żeby ważne jest aby nie bać się mówić o swoich oczekiwaniach: Trzeba mowić szczerze i prosto, a my się tego czasami boimy.  Czy Waldemar znalazł miłość po rezygnacji u działu w "Rolnik szuka żony"? Marta Manowska ma również apel do uczestników kolejnych edycji. Na co powinni zwrócić uwagę, żeby nie powtórzyć błędu Waldemara?  Zobacz także:  Waldemar z "Rolnik szuka żony" zdradził, czemu zrezygnował z programu!  

Anna i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony"
Instagram
Newsy
Ania i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony" rozpoczynają budowę domu! Pokazali, gdzie zamieszkają
Ania i Grzesiek z drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony" rozpoczynają budowę domu!

Ania i Grzesiek z drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony" rozpoczynają budowę domu! Zaledwie kilka miesięcy temu para po raz drugi została rodzicami, a teraz okazuje się, że czeka ich kolejna rewolucja. W sieci pojawił się nowy film z udziałem Anny i Grzegorza Bardowskich, którzy pokazali, gdzie zamieszkają i zdradzili, jak wyglądają przygotowania do budowy ich wymarzonego gniazdka. Przy okazji para zwróciła się z prośbą do swoich fanów. O co ich poprosili? Bardowscy planują przeprowadzkę Anna i Grzegorz Bardowscy poznali się i zakochali w sobie na planie drugiej edycji show "Rolnik szuka żony".  Rolnik już w trakcie czytania listów od zainteresowanych nim kobiet przyznał, że Ania wpadła mu w oko. Uczucie między uczestnikami programu rodziło się na oczach widzów, którzy mocno im kibicowali. Kilka miesięcy po zakończeniu "Rolnika" okazało się, że zakochani wzięli ślub! Pod koniec 2016 roku para doczekała się pierwszego dziecka - na świecie pojawił się wówczas syn Ani i Grześka, Jaś. Trzy lata później Ania urodziła drugie dziecko , córeczkę Liwię. Szczęśliwa rodzinka mieszka w domu rodzinnym Grześka, ale już wkrótce to się zmieni! Okazuje się bowiem, że para podjęła decyzję o przeprowadzce - Ania i Grzesiek rozpoczynają budowę własnego domu. Na kanale Ani Bardowskiej na YouTube.com pojawił się film, w którym para opowiedziała o przygotowaniach do budowy.  Tym filmikiem zaczynamy dokumentację naszej budowy, decyzja podjęta - przyznaje na nagraniu Ania.  Ania i Grzesiek pokazali fanom, jak wygląda ich działka na której wkrótce rozpocznie się budowa domu, a przy okazji poprosili fanów o wiadomości z radami, czego powinni się wystrzegać i na co zwracać uwagę podczas budowy itp. ...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner