Ania i Grzegorz Bardowscy
Instagram

Ania Bardowska pokazała projekt nowego domu! Będzie bardzo nowoczesny

Ania i Grzegorz Bardowscy
Instagram

Ania i Grzesiek Bardowscy szykują się do budowy swojego wymarzonego gniazdka! Para kilka tygodni temu zdradziła, że planują przeprowadzkę, a teraz pokazała projekt nowego domu. Ania i Grzesiek z "Rolnik szuka żony" postawili na tradycyjny czy nowoczesny dom? Czym przerażona jest żona rolnika i co zmienili w projekcie? 

Ania i Grzesiek rozpoczynają budowę domu

Ania i Grzesiek Bardowscy poznali się na planie drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony". Rolnik już podczas czytania listów od swoich kandydatek, przyznał, że Ania mogłaby zostać jego żoną. Szybko okazało się, że to właśnie Ania skradła serce Grześka i już w finale dowiedzieliśmy się, że są parą. Kilka miesięcy później odbył się ślub, a pod koniec 2016 roku na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko- syn Jaś. Z kolei pod koniec 2019 roku para doczekała się drugiej pociechy, córeczki Liwii. 

Ostatnio okazało się, że już wkrótce cała rodzinka zamieszka w nowym domu. Para rozpoczęła już przygotowania do budowy swojego gniazdka. W jednym z filmów opublikowanych na YouTube.com Ania i Grzesiek pokazali działkę na której będzie stać ich dom, a teraz pokazali, na jaki projekt się zdecydowali. Para nie ukrywa, że wybór był bardzo trudny!

Przeglądając te wszystkie projekty, poświęcając na to tygodnie można powiedzieć bo parę miesięcy siedzimy w tym temacie, zadałam sobie pytanie "po co my budujemy ten dom, właśnie jaką on ma mieć ideę" nie chodzi mi o rozmieszczenie pokoi...- przyznała Ania.

Idea jest prosta, żeby na głowę nie kapało no i z wami przy boku i to wszystko- dodał Grzesiek. 

A na jaki ostatecznie projekt domu się zdecydowali?

Ten projekt jest mega prosty, a zarazem piękny - przyznała Ania. 

Czyli tak według mnie, prosta budowa, nieskomplikowana. Natomiast jeżeli chodzi o wyposażenie, takie gadżeciarskie podejście to dla mnie musi być nowocześnie - dodał Grzesiek.

Ania zdradziła przy okazji, czego obawia się w nowym domu. Okazuje się, że para zdecydowała się na ogrzewanie podłogowe i żona rolnika zastanawia się, czy nie zamontować grzejników. Co jeszcze zdradzili Ania i Grzesiek, jak wygląda projekt ich domu i co w nim zmienili? Zobaczcie ich nowe nagranie!

Zobacz także: Ania i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony" rozpoczynają budowę domu! Pokazali, gdzie zamieszkają

Ania i Grzesiek pokazali projekt nowego domu.

Para z drugiej edycji "Rolnik szuka żony" rozpoczyna budowę swojego gniazdka.

Anna i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony"
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43