Brad Pitt, Angelina Jolie z dziećmi na lotnisku
Eastnews
Co ustalili?
1/7
Brad Pitt, Angelina Jolie z dziećmi na lotnisku
Eastnews

Angelina Jolie i Brad Pitt porozumieli się w sprawie opieki nad dziećmi! Okazuje się, że para, która zaskoczyła świat swoją decyzją o rozwodzie, tydzień temu podpisała ugodę dotyczącą ich dzieci. Rzecznik Angeliny Jolie przyznał, że to aktorka będzie opiekować się dziećmi. Według podpisanej ugody Brad może jedynie odwiedzać swoje pociechy w obecności terapeuty.

Zobacz także: Angelina Jolie zdradzała Brada Pitta?! "Jest zakochana w innym mężczyźnie" NOWE FAKTY o rozwodzie dekady!

Możemy potwierdzić, że profesjonaliści z zakresu opieki nad dziećmi uchwalili ugodę prawną zaakceptowaną i podpisaną przez obie strony ponad tydzień temu. Zgodnie z tą ugodą, sześcioro dzieci pozostanie pod kuratelą matki i będzie kontynuować spotkania terapeutyczne ze swoim ojcem. Nie jesteśmy uprawnieni do rozmowy o szczegółach. Wierzymy, że wszystkie strony zaangażują się w uzdrowienie rodziny i proszą, byście mieli to na uwadze w tym trudnym czasie - zagraniczne media cytują przedstawiciela Angeliny Jolie.

Przypominamy, że zaledwie kilka tygodni temu Angelina Jolie została przesłuchana przez FBI w sprawie incydentu, do którego miało dojść 14 września na pokładzie prywatnego samolotu z udziałem jej męża Brada Pitta i ich adoptowanego syna Madoxa. Postępowanie zostało wszczęte, ponieważ pojawiły się podejrzenia, że Brad stosuje przemoc fizyczną i psychiczną wobec swoich dzieci. Niedawno doszło też do spotkania Brada z dziećmi, które podobno przebiegło w miłej atmosferze, a Jolie była dumna z męża, który na osobności porozmawiał też z Madoxem. Wielu myślało, że po tym spotkaniu nastąpi przełom w ich relacji i aktorka zdecyduje się dać mężowi drugą szansę, ale oświadczenie jej rzecznika świadczy raczej o tym, że para powoli przygotowuje się do rozwodu i już myśli o tym, jak podzielić się z opieką nad dziećmi na czas rozprawy rozwodowej, która będzie z pewnością komentowana na całym świecie. Zobaczcie archiwalne zdjęcia Brada i Angeliny z ich dziećmi!

 

Zobacz także: Zalewa się łzami i jest w złym stanie. Co się dzieje z Bradem Pittem?

2/7
Angelina Jolie i Brad Pitt dogadali się w sprawie opieki nad dziećmi
ONS
3/7
Angelina Jolie z dziećmi
4/7
Angelina Jolie i Brad Pitt
East News
5/7
Angelina Jolie i Brad Pitt
East News
6/7
Angelina Jolie, Maddox Jolie-Pitt
East News
7/7
Angelina Jolie
East News
Więcej na temat Angelina Jolie Brad Pitt