Angelina Jolie, Brad Pitt
ONS

Angelina Jolie zdradzała Brada Pitta?! "Jest zakochana w innym mężczyźnie" NOWE FAKTY o rozwodzie dekady!

Angelina Jolie, Brad Pitt
ONS

Angelina Jolie zdradzała Brada Pitta?! Według doniesień amerykańskich mediów powodem rozwodu najsłynniejszej pary show-biznesu miał być rzekomy romans aktorki. Początkowo spekulowano, że to Brad Pitt miał romans z Marion Cottilard. Jednak aktorka osobiście zaprzeczyła wszelkim plotkom na ten temat. Najnowsze informacje wskazują, że to Angelina Jolie miała okazać się niewierna swojemu mężowi. Polecamy: Rozwiązanie małżeństwa na zasadzie ugody – rozwód bez orzekania o winie

 

Angelina Jolie miała romans?

 

Informację o zdradzie Angeliny Jolie podał amerykański magazyn "Star", w którym czytamy, że aktorka od pół roku ma być związana z innym mężczyzną. Obiektem uczuć gwiazdy ma być... żonaty miliarder!

Angie przyznała się Bradowi, że jest zakochana w innym mężczyźnie. Musieli ukrywać swój związek i spotykali się tylko po kryjomu. Ich początkowa przyjaźń zamieniła się w coś więcej - czytamy na łamach "Star".

W artykule nie podano jednak, o kim mowa. Według źródeł magazynu, nowy ukochany aktorki ma mieć problem z uzyskaniem rozwodu ze swoją obecną żoną. Brad Pitt miał się dowiedzieć o romansie pary. Stąd jego wybuchowe zachowanie w czasie słynnego już lotu, kiedy to doszło do rodzinnej awantury. Ile w tym prawdy? Na razie nie wiadomo. Jednak jedno jest pewne, jeszcze przez długi czas będziemy czytać o kolejnych doniesieniach na temat rozwodu dekady.

 

Zobacz też: Angelina Jolie i Brad Pitt podpisali wstępną ugodę! Zobaczcie, co uzgodnili

 

Według doniesień amerykańskich mediów, Angelina Jolie miała zdradzać Brada Pitta.

Angelina Jolie i Brad Pitt
East News

 

Aktorka podobno jest zakochana w... żonatym miliarderze!

Angelina Jolie
ONS

Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04